• Ograniczenie płac urzędników - dobre posunięcie?

  W: Polityka
  Nareszcie nasz ukochany rząd postanowił zmienić system płac dla 122 tys. urzędników. Premie i dodatki mają być tylko dla najlepszych. Brawa dla rządu, bo nareszcie ta grupa darmozjadów otrząśnie się i zabiorą się wreszcie do roboty. Bo w porównaniu z górnikami, pielęgniarkami i nauczycielami delikatnie mówiąc nic nie robią!

  Teraz pani Krystyna z ZUS-u na pewno będzie dla nas milsza i nie zwinie nam żaluzji w okienku przed samym nosem?

  Ciekawe co o tym sądzą urzędnicy, czy mają do siebie troszkę dystansu.
 • Was też wkurza wasz bank?

  W: Polityka
  Czy Was też wkurza niesłowność banków? Ja mam konto >30, które miało być darmowe. A tu co? Opłata za kartę, opłata za przelewy za chwilę wymyślą opłatę za to, że wypłacamy od nich pieniądze. Czy Was też bank zrobił w jajo czy tylko mnie? Bo zastanawiam się czy tylko mnie drażnią to wydzieranie pieniędzy za wszystko.
 • Irlandczycy - oni wiedzą jak wspierać drużynę!

  W: Męskie sprawy
  Widzieliście wczoraj co zrobili Irlandczycy na meczu? To było niesamowite! Ich można nazwać prawdziwymi kibicami. Ciarki przechodziły po plecach od tego śpiewu!! A co my zrobilibyśmy na ich miejscu? chyba się popłakali na tym stadionie. Trzeba docenić ducha walki, nie tylko wynik!
 • Wakacje na Mazurach - gdzie jechać?

  W: Hydepark
  Chciałbym w tym roku wybrać się na Mazury, może nawet nauczyć się żeglować. I mam takie pytanie gdzie według Was najlepiej pojechać, bo w tym rejonie Polski nie mam żadnego rozeznania.
 • Marsz Rosjan - komu byla potrzebna ta zadyma?

  W: Polityka
  Odpowiedzcie mi na pytanie, po co i dlaczego wladze warszawki zgodziły się na marsz rosjan?? Przecież kazdy wiedzial, ze skonczy sie to mordobiciem. Niby tradycyjny przemarsz kibicow, to czemu nie maszerowali przed meczem z grecja? Takim cudem caly swiat obiegla wiadomosc, ze Polska to dzicz.