• w temacie moja żona jest staroświecka

  W: Uczucia
  Żona pewnie nie potrafi Ci zaufać, stąd jej opór. O ile faktycznie masz żonę, bo piszesz tak lekko, jakbyś nie miał żadnego bagażu doświadczeń.
 • w temacie Czy taką zdradę można usprawiedliwić?

  W: Uczucia
  Air842 Sex to milosc ..a milosc to wiernosc . a wiernosc to na dobre i zle . mozna usprawiedliwic .. kazde przestepstwo ,,, mord tez ma swoje usprawiedliwienie zabilem niechcacy .,pchniecie faceta ,ktory uderza glowa o beton i umiera tez jest usprawiedliwieniem czyn niezamierzony "
  Nie oceniam Ciebie moralnie rob co chcesz ,szkoda mi Ciebie ,ze masz takie duze potrzeby

  Innym może być szkoda Ciebie - że masz takie małe ;)
  Porównać seks do morderstwa?! Ale pojechałaś!
 • w temacie Czy taką zdradę można usprawiedliwić?

  W: Uczucia
  Seks jest naturalną, fizjologiczną potrzebą. Jednak takie oderwanie seksu od uczucia i związku zwykle dla kogoś źle się kończy. Teoretycznie, jeśli dwie dorosłe, dojrzałe osoby rozumieją swoje potrzeby i są w stanie zaakceptować to, że jedno z nich zaspokajać seksualnie będzie się gdzie indziej, nie uznaję tego za zdradę. Jednak gdy jest seks prędzej czy później pojawiają się uczucia. I co wtedy?
 • w temacie Niedopasowanie seksualne - koniec udanego związku?

  W: Uczucia
  ~sewen78
  gość Nie no niektórzy mnie tu rozbrajają na części ..A co to za rozmiarówka iii1s ??
  No -jak ona ma wyjątkowo ciasną i krótką a on wielkiego jak armata.Jest podział i tak-ona-gazela,klacz,słonica i on-zając,ogier,byk.No sorry ale jak to widzisz-czy byk może z gazelą?Może i mógłby ale nie było by to dla niej zbyt przyjemne.A jak ona ma dziurkę głęboką iszerszą to chyba zajaczek jej nie zaspokoi.Nie pisz,że to tylko sprawa techniki.To BAJKI.
  To nie jest rozmowa o dorosłych przypadkiem? I powinna być też chyba przez dorosłych prowadzona.
 • w temacie Co to by było ?

  W: Hydepark
  gość dzięki za współczucie ...
  No i co Ci po moim współczuciu?
 • w temacie Co to by było ?

  W: Hydepark
  abce szeptem Zakochać się. Zakochanie i miłość to wspaniałe uczucia ale nie spełnione ...bardzo bolą .No i co? Lepiej się nie zakochiwać, bo może zaboleć? Współczuję ludziom, którzy tak sądzą.
 • w temacie Co to by było ?

  W: Hydepark
  gość Hmmm ... i żyć z tą miłością do końca swoich dni . To dopiero poświęcenie . Wpędzacie mnie w depresje Gdzie było o miłości na całe życie? Chodziło mi o zakochanie się, ten euforyczno - ekstatyczny stan. To po prostu trzeba przeżyć - z wzajemnością, czy bez.
 • w temacie Co to by było ?

  W: Hydepark
  Marduk1986 szeptem Zakochać się. Zakochać się raz na zawsze :)Jak kto woli...
 • w temacie wstydzę się swojej rodziny

  W: Uczucia
  kamyczka2 Kajetana Tylko prawdę. Rodziny się nie wybiera. Jeśli ktoś odtrącisz cię z tego powodu nie jest wart twojego czasu.Dlatego dzieci nie powinny cierpieć za decyzje nieodpowiedzialnych egoistów dziecioróbów,
  Co proponujesz? Wykastrować alkoholików?