• w artykule Rowerzyści jeżdżą coraz gorzej. I gardzą przepisami!

  W: Motoryzacja

  Nie ! Ona nie ma żadnego prawa jazdy - nie jeździ samochodem, motocyklem. Ona nie wie że tak nie wolno . Za wrednej "komuny" miałem kartę motorowerową - upoważniała mnie do jazdy rowerem,motorowerem i wózkiem inwalidzkim silnikowym - jak zdałem na prawo jazdy kat "B" kazano mi ją oddać . Dziś nie muszą mieć nic i nikt ich nie pyta o znajomość podstawowych przepisów - a najgorsze że nie muszą myśleć - a w razie kolizji to kierowcy samochodów zawsze mają kłopoty bo oni/one są takimi indyjskimi "świętymi krowami"

 • w artykule Rowerzyści jeżdżą coraz gorzej. I gardzą przepisami!

  W: Motoryzacja

  Dla mnie najbardziej niebezpiecznym manewrem jaki robią rowerzyści - to jak nastolatek (starzy tego nie robią) jedzie chodnikiem i nagle z pełną skręca na przejście bez świateł wprost pod jadące auto - uważa że na przejściu jest nietykalny i niezniszczalny - nauczyłem się nie "spuszczać takiego z oka". A na własne oczy widziałem jak dwie nastoletnie dziewczyny jechały sobie na łyżworolkach ruchliwą ulicą i w nosie miały zwracających im uwagę policjantów z radiowozu, Uważały że dzieciom/młodzieży dziś wszystko wolno.

 • w artykule Zaskakujący list żony Romana Polańskiego

  W: Fakty

  Jankeskie zakłamanie , fałsz i obłuda . Wszyscy wiedzą że w HOLLYWOOD od samego początku role załatwiało się "przez łózko"niezależnie od płci (sztandarowy przykład to Merlin - pewnie dlatego zginęła) a teraz zapomniane celebrytki przypominają sobie że ktoś je 30-40 lat temu "molestował" a dziś pewnie marzą o tym tylko nikt nie chce. A w przypadku Polańskiego mamuśka przyprowadziła mu swą córkę - oglądać znaczki ? Jakoś nikt nie miał pretensji do tej stręczycielki.

 • w artykule IPN o śledztwie ws. zbrodni wołyńskiej: Możliwe oskarżenie

  W: Fakty

  To może mi wytłumaczycie jak IPN pociągnie do odpowiedzialności tych co z polskimi "papierami " zwiali przed Armią Czerwoną na Ziemie Zachodnie albo przez Czechy i jankeską strefę okupacyjną do Kanady ? No i co wy mówicie o Wołyniu jak potomkowie Banderowców zaczynają dokazywać w Polsce. Moze tak przy niedzieli sobie pooglądacie ? https://www.youtube.com/watch?v=yQyOrZG7Qm8 https://www.youtube.com/watch?v=H2j31f06NEk https://www.youtube.com/watch?v=v3BU8BpKMvQ

 • w artykule Mateusz Morawiecki: Nie będzie naszej zgody na odwrócenie reformy sądownictwa

  W: Fakty

  Dzięki przejęciu PKW i SN zdobędą co najmniej 75 % miejsc w sejmie i wtedy będzie można im "nadmuchać" - wojsko i organy represji w ich rękach - tak było w latach 1944-48. Najlepszy wzór mają w słowach towarzysza Stalina "Nie jest ważne kto, jak głosuje , ważne kto liczy głosy. Własna PKW policzy a własny SN zatwierdzi wybory . A 89 poparł robotników kler. CIA a kto dziś poprze ?