tezeusz
Poziom 6

tezeusz

Mężczyzna (65)

 • w temacie Mord Wołyński to zbrodnia ludobójstwa, która dotychczas nie została rozliczona

  W: Polityka
  ireneo koniecznie, ale wcześni3e4j trzeba rozliczyć mordy przeklętych. Na kobietach i dzieciach ukraińskich, żydowskich i polskich. Żeby nie było, że rezuny nam powiedzą - rozliczcie swoich morderców niewinnych ludzi. Dlaczego mam czuć absmak sądząc Że tu na forum jest wnuk bandyty z orzełkiem na czapce. Ty już straszyłeś nas inwigilowaniem przez ONR i rozliczeniem nas za to, że krytykujemy twoje brednie. .
  O widzę iż odezwał się Ukrainiec spod znaku KOD u a tryzub masz pod poduszka komuchu !
 • w temacie Była sobie PO !

  W: Polityka
  Marcin65 wyborcy powiadasz?
  to dobrze ze tylko oni
  i nie chodzi mi o muzułmanów
  ale o sam fakt ze jest nadzieja na odseparowanie PiSu od władzy
  kazdy byle nie PiS

  [image]0006OC2H10WLBS0O[/image]
  Masz do wyboru Balgla Desz a my Polacy zostaniemy w Polsce z PiSem
 • w temacie W jaki sposób Żydowscy Kaci mordowali Żołnierzy Wyklętych.

  W: Polityka
  ~walicONR Jesienią 1943 r. "Tom" nawiązał kontakt z hauptsturmführerem SS Paulem Fuchsem, gestapowcem odpowiedzialnym za zwalczanie ruchu oporu w dystrykcie radomskim. "Tom" wystawiał Niemcom ludzi lub sam ich likwidował. Jego ofiarami byli członkowie GL-AL, osoby podejrzewane o sympatie komunistyczne, ukrywający się Żydzi i członkowie narodowego podziemia, których "Tom" uznał za wrogów. Z czasem oddział "Sosna" przekształcił się w jego prywatną bojówkę. Dowództwo NZS zarządziło w końcu śledztwo, w wyniku którego "Tom" został uznany za zdrajcę i skazany na śmierć. Otrzymał jednak od Fuchsa ochronę i samochód z kierowcą. Po kilku nieudanych próbach zespół egzekucyjny NSZ w Radomiu zdołał ostrzelać kolaboranta, ale ranny "Tom" przeżył, trafił do szpitala dla Niemców, gdzie był chroniony przez gestapo.
  Z lewacką szują jest tak że ona [Szuja] bez przerwy kłamie no bo lewactwo takie z natury jest . Natomiast katolik ma dekalog który tego zabrania [chociaż też różnie z tym jest ] ale jakby nie było to katolikowi kłamać nie uchodzi . Problem polega na tym że lewak gdy atakuje katolika , pomimo że sam jest śmieciem , powołuje się wówczas na Dekalog i mówi : jesteś katolikiem to nie powinieneś kłamać. Taka jest mentalność lewactwa.
 • w temacie Tak wygląda koniec PO !

  W: Polityka
  ~tytus walić ONR, matołeckie pały. Pędzić trollauważaj bo ci czarni dup... ubogacą
 • w temacie W jaki sposób Żydowscy Kaci mordowali Żołnierzy Wyklętych.

  W: Polityka
  W latach 1939-1942 Warszawa gojów, czyli Polaków, była ponura i smutna. Żyła w niej ludność zaszczuta niemieckimi łapankami, egzekucjami i wywózkami do obozów koncentracyjnych. W tych samych latach żydowska autonomia terytorialna, getto warszawskie, bawiło się. W karnawale 1941 roku w getcie warszawskim: W „Melody Palce” odbyła się zabawa karnawałowa z konkursem na najpiękniejsze nogi. Getto tańczy.
  Tak więc tymi, których życie było w okupowanej Polsce najbardziej zagrożone, byli w latach 1939-1942 Polacy. Jak obliczył żydowski historyk Szymon Datner, stosunek mordowanych Polaków do mordowanych Żydów kształtował się wówczas jak 10:1, co oznacza, że w czasie, gdy Niemcy odbierali życie dziesięciu Polakom, ginął jeden Żyd !
  To co stało się w 1939r po wkroczeniu sowietów na teren Polski nie można nazwać ludobójstwem, ani holokaustem, gdyż te określenia mówią o spowodowaniu śmierci masowej lecz w sposób gwałtowny, przez strzał w tył głowy, (Katyń), lub przez zabicie gazem (Auschwitz). Tym czasem śmierć naszej ludności na Kresach poprzedzona była sadyzmem i okrucieństwem (obcinanie członków, oślepianie, przypalanie i wiele innych tortur, rozciągniętych w czasie, a powodujących straszliwy ból i cierpienie (widok torturowania bliskich).
  Pozostaje nam więc jedynie opis tej ohydy, okropieństwa towarzyszący zabijaniu naszej ludności na Kresach, po wejściu tam Sowietów.. Dowódca AK. Stefan Rowecki odnotował:
  …”Ujawniło się, że ogół żydowski we wszystkich miejscowościach, a już w szczególności na Wołyniu, Polesiu i Podlasiu.., po wkroczeniu bolszewików, rzucił się z całą furią na urzędy polskie, urządzał masowe samosądy nad funkcjonariuszami Państwa Polskiego, działaczami polskimi, masowo wyłapując ich jako antysemitów i oddając na łup przybranych w czerwone kokardy mętów społecznych…”
  Jerzy Robert Nowak czerpiąc z licznych prac przyczynkowych napisał książkę pt. „Przemilczane zbrodnie” w której przedstawia to co działo się nie tylko na Wołyniu, lecz w całej strefie okupowanej przez Sowiety, a jednocześnie nie ukrywa sprawców tych okropieństw i nieszczęść. Podążmy więc jego śladem:
  Jeszcze w czasie działań wojennych Żydzi zaatakowali Polaków w Grodnie. Z bronią długą i krótką atakowali rodziny inteligencji polskiej, urzędników, a nawet żołnierzy w pobliskich miasteczkach: w Skidlu, Łumnie, Jeziorach i innych.
  Strzelali zza węgła, a kiedy polskie wojsko odeszło i przyszli sowieci, ich czołgami kierowali również miejscowi Żydzi, Wziętych do niewoli Polaków, wskazanych przez miejscowych Żydów mordowano stosując nieludzkie tortury.
  Przed śmiercią okrutnie ich kaleczono obcinając nosy, uszy, członki, wydłubywano oczy, wiązano drutem kolczastym, przywiązywano do czołgów i wleczono po kamienistych ulicach. Trupy wrzucano następnie do przydrożnych rowów i lejów po bombach. Jęki i krzyki mordowanych było słychać nawet kilka km. Od miasta.(op. cit. s 17). Brutalne represje dotknęły nie tylko mieszkańców Grodna, ale całego powiatu grodzieńskiego.
  Dywersja bojówek żydowskich miała miejsce również w Skidlu, Rożyszczach, w Stepaniu, Skałacie a jednocześnie Żydzi uaktywnili się jako przewodnicy dla armii najeźdźców. Byli też pierwsi w rozbrajaniu polskich żołnierzy nie szczędząc im upokorzeń, obelg i drwin. Ścigali próbujących uciec przed sowietami jak dziką zwierzynę.
  Po wkroczeniu wojsk sowieckich na ziemie polskie na tle atmosfery przygnębienia miejscowej ludności szczególnie boleśnie przez nią była odczuwana zdrada „sąsiadów” ludności żydowskiej, demonstrującej swą radość i „tańczącej na polskim grobie”.
  Całowali czołgi najeźdźców i przeżywali jakby fizyczną ekstazę i straszliwą wrogość do Polaków.
  W następnych miesiącach wyłapywali w miastach i po wsiach Polaków, uciekinierów z okupowanej przez Niemców części kraju, a przede wszystkim przedstawicieli polskiej inteligencji, ziemian, i wszystkich podejrzanych o polskość. Jednocześnie rozpoczęły się mordy.
  Zamordowano lwowskich działaczy studenckich., dominikanów w Czortkowie, polskich policjantów w K
 • w temacie W jaki sposób Żydowscy Kaci mordowali Żołnierzy Wyklętych.

  W: Polityka
  ~Ekierka tezeusz ~Ekierka Towarzyszu , Tezeusz wy pewnie byście chcieli zamordować wszystkich wyborców PO , za pomocą siekiery ........! To czym wy się różnicie od Żyda UBeka . ? OO żyd Ubek się odezwałA skąd nie jestem ani Żyd ani UB-ek , chociaż widząc co wyrabia pis to bym chciał być UB-ekiem i Żydem ,,,,,,,od ręki by mnie przyjęto do PIS-u i dopuszczono do Spółek Skarbu Państwa i do kasy , mógłbym was okradać a wy byście mnie jeszcze za to chwalili . Bo chyba wiecie że do władzy może się dostać tylko Żyd . Bo Żydzi rządzą , a motłoch taki jak ja na nich musi pracować w pojęciu Żyda ja jestem tylko Bydlakiem .ty też kolego jeśli nie jesteś Żydem to jesteś tylko Bydełkiem od pracy ..........! Tyle samokrytyki u KOD ziary niesamowite !