• w temacie W 60 Rocznicę Unii Europejskiej

W: Hydepark
    Maja1410][cytat kogo=tom100 Dobrze ,że tylko mała mniejszość w Polsce myśli jak TY Maju, bo w innym przypadku POLSKA jako kraj ,znów zniknęłaby z mapy Świata....
    Nie jestem bezkrytyczną euroentuzjastką, ale żeby takie komentarze napisać, to nieźle w ciemię trzeba być bity i mózg sprany goebbelszczyzną kursko-rydzykową.[/cytat-

To chyba o swojej nienawiści piszesz do wszystkiego co Polskie.- weź się zastanów - bo Twój Kobieto styl myślenia wykreowany przez media.- i to nawet nie jest w pełni Twoja wina że tak myślisz , i nie chcę tu nikomu ubliżać , bo z pewnością niektórzy są tak poddatni na tę medialną lewicową głupawkę, że nawet nie zauważają ,że swoim zachowaniem zdradzają i Polskę.\przykro mi ale to: nieźle w ciemię trzeba być bity i mózg sprany goebbelszczyzną kursko-rydzykową- dodam-EURO Melkelowo-Tuskowym obłędem - dotyczy Ciebie i Tobie podobnych.Bliżej Wam do krajów zachodu niż do Polski.
    Powtórzę jeszcze raz .Gdyby było Was więcej w ten sposób myślących jak Ty Kobieto , To POLSKA zniknęła by z mapy Świata.
  • w temacie Polsce było lepiej przed wstąpieniem do UE

banita53
    tom100 To prawda .
    Dobrze chociaż ,że nie jesteśmy w strefie EURO, bo wtedy już całkowicie Unia by nas kupiła za drobne centy..
    +++++++++++++===
    Kupujący musi mieć sprzedającego a słyszałem że u nas sami patrioci.

Chcesz powiedzieć że jestesmy sprzedajni ?
    Niestety tak.

Dobrze ,że tylko mała mniejszość w Polsce myśli jak TY Maju, bo w innym przypadku POLSKA jako kraj ,znów zniknęłaby z mapy Świata....
  • w temacie Dlaczego Polacy nienawidzą Tuska?

NARODZIK ~heh NARODZIK Bo taki jest przykaz posła pis .
    Raczę jednak zauważyć że polacy pisowscy , nie są głosem Narodu Polskiego i nie wpłyną na Naród Polski który widzi w panu Tusku przyszłego prezydenta Narodu Polskiego.Prezydentem Kaszub a nie Polski

Pan Tusk nie chce tak jak Duda , być prezydentem tylko jednej opcji. Pan Tusk jest obecnie przedstawicielem 27 krajów i jest dla wszystkich jednakowo dobry, bo nie słucha idiotów tylko mądrych i światowych doradców .
    Dobrze ,że tylko mała mniejszość w Polsce myśli jak Ty NARODZIK, bo w innym przypadku POLSKA jako kraj ,znów zniknęłaby z mapy Świata.

Jednak niektórzy ludzie mają dobrze narąbane w głowach.
    Pytam - A gdzie w tym wszystkim EUROKOŁCHOZIE znajduje się TWOJA osoba ?-
    - bo jakoś nie można CIĘ odnaleźć jako POLKI.