• w temacie Jak leczyć gazy?

  W: Porady
  może spróbuj najpierw zamiast leczyć gazy, to zmienić dietę. Żadnej fasoli, kapusty jakichś takich rzeczy, a jak to nie pomoże to po prostu idź do lekarza i on Ci powie najlepiej jak leczyć gazy
 • w temacie jak spać w ciąży

  W: Babskie sprawy
  ta półsiedząca to się okazało wcale nie taki głupi pomysł. Daje dużo poduszek za siebie i tak sobie przysypiam, a potem ciało w śnie już się samo układa jak mu wygodnie :)
 • w temacie Zapalenie płuc u dzieci

  W: Porady
  zapalenie płuc czy nie zapalenie płuc to nie powinna być Twoja wątpliwość tylko lekarza, więc zamiast rozstrzygać jedź i sprawdź to, żebyś sobie potem nie pluła w brodę jak się okaże, że to jednak zapalenie płuc.
 • w temacie Suknie ślubne dla puszystych

  W: Babskie sprawy
  suknie ślubne dla puszystych to nie jest mój najbliższy temat, ale myślę, że przede wszystkim to nie może być żadna beza, bo będzie tylko pogrubiać pannę młodą.

  Jeśli miałabym coś podpowiedzieć, to kojarzę, że takie suknie ślubne dla puszystych mają często dekolt typu litera "V", bo puszyste panie mają też często duże biusty. Odcięłabym suknie pod biustem i potem puściła już lejącą w dół, ale niezbyt rozkloszowaną. Oczywiście odpadają wszystkie syreny - to na pewno nie są suknie ślubne dla puszystych :)
 • w temacie Kto zabił Józka Kalinę

  W: Religia
  ukrzyżowali go jak Jezusa, który był żydem, a on żydów pamięć chciał przywrócić. W dzisiejszych filmach wiele rzeczy nie jest powiedziane wprost, a jednak większość rozumie o co chodzi :)

  spon
  topielica no właśnie polscy wieśniacy. To był po prostu zwykły lincz.
  Tego nie ma w filmie. Widać tylko zaskoczenie na twarzy Józka a potem już wisi ukrzyżowany na drzwiach stodoły.
  Chłopi by go powiesili "za szyję" albo przejechali traktorem, kosą pocięli, widłami zadźgali, siekierą zabili itp.
  Ale nie ukrzyżowali.
  W kryminałach często mordercą jest osoba najmniej podejrzana.
  Wszyscy są podejrzani, od policjanta, strażaka, księdza, po Żyda, który się uratował z pogromu albo kogoś z rodziny zamordowanych.
  Wszyscy!
  Franek Kalina ma alibi, bo wiatę na przystanku autobusowym w tym czasie demoluje.