• Nie lubię !

  W: Hydepark
  Podobno przycisk "Nie lubię" ma pojawić się na Facebooku. Zuckerberg zaczął zastanawiać się nad wprowadzeniem tej opcji po prośbach wielu użytkowników Facebooka. A wam potrzebny jest przycisk " Nie lubię"?
 • Samochody będą droższe?

  W: Męskie sprawy
  Od 1 listopada nowe samochody muszą być obowiązkowo wyposażone
  - wskaźnik zmiany biegów, pokazujący optymalną zmianę biegów
  - czujnik ciśnienia w oponach,
  - czujnik zapięcia pasów dla wszystkich siedzeń wraz z informacją na desce rozdzielczej,
  - minimum dwa zapięcia ISOFIX dla fotelików dziecięcych,
  - wzmocnienie tylnej kanapy, którego zadaniem jest ochrona przed bagażami podczas wypadku
  Czy te "gadżety" rzeczywiście są tak potrzebne, żeby wprowadzać specjalne przepisy? Czemu to ma służyć? Zwiększeniu bezpieczeństwa czy zwiększeniu ceny aut?
 • Polscy piłkarze POKONALI MISTRZÓW ŚWIATA!!

  W: Męskie sprawy
  6 remisów, 12 porażek i w końcu WYGRANA! Można śmiało powiedzieć, że na naszych oczach tworzy się historia! POLSCY PIŁKARZE POKONALI MISTRZÓW ŚWIATA 2:0!!

  Trzeba przyznać, że dzisiaj polscy piłkarze pokazali na co ich naprawdę stać. Niesamowity mecz – ogromne ukłony w stronę Arkadiusza Miliki i Sebastiana Mili za wspaniałe gole oraz dla Wojciecha Szczęsnego, którego dzisiejsze interwencje były kapitalne! A jakie są wasze wrażenia? Też jesteście tak dumni z polskiej drużyny jak ja? :D Nie pozostaje nic innego jak tylko podziękować i pogratulować polskim piłkarzom za wspaniały mecz!
 • Co myślicie o The Sims4?

  W: Hydepark
  Można ją nazwać najlepszą wersją tej gry czy raczej nie? Czytałem opinię, że jeśli kogoś nudzi realne życie, to teraz śmiało może sobie stworzyć swoje wirtualne, idealne życie. Rzeczywiście, aż takie możliwości daje TheSims4?
 • Zaprezentowano nowego iPhona6!! Jak się wam podoba?

  W: Hydepark
  Nowy iPhone6 - jak dla mnie bajka:)

  Świetnie się prezentuje, płynny design, nie widać łączeń między materiałami z jakich jest wykonany. Jest bardzo cienki, o 0,5 mm cieńszy od iPhone5. iPhone 6 jest maszyną aż 50 razy szybszą od pierwszego iPhone, a grafika działa w nim aż 84 razy sprawniej. Jednocześnie Apple zapowiada, iż najnowszy smartfon będzie też bardziej energooszczędny od poprzedników. A to co dla mnie najważniejsze to aparat - urządzenia ma 8 Mpx i bardzo jasną optykę. Technologię Focus Pixels przeniesiono do iPhone 6 z lustrzanek cyfrowych(!)

  Tak się prezentuje. Co on nim myślicie? Odkładacie już pieniądze? :D
 • Rosjanie znów chcą zawładnąć internetem!

  W: Hydepark
  "Nieważne jak o Tobie mówią, byleby mówili" to stwierdzenie chyba przestało się podobać Rosji i teraz po fali antypolskich i antyukraińskich komentarzy w internecie, chcą zakazać wyświetlania i dystrybucji filmów, które demonizują lub przedstawiają Rosję w złym świetle. Na ile uda im się to kontrolować? Jak sądzicie?
 • Jak pomóc polskim producentom żywności dotkniętym rosyjskimi sankcjami?

  W: Hydepark
  Minister rolnictwa Marek Sawicki spotka się z unijnym komisarzem ds.rolnictwa, żeby ustalić jak pomóc polskim producentom żywności, którzy szczególnie odczuwają skutki embarga. To z tego powodu nie sprzedadzą towarów wartych 400-500 mln euro! Sawicki w pierwszej kolejności planuje wejść na rynki trzecie z owocami i warzywami, bo nie chce, żeby produkty wysokiej jakości zostały zniszczone czy wycofane z rynku. Jednak znalezienie nowych rynków nie będzie łatwe. W przypadku produktów, na które nie będzie nabywcy zostanie zastosowany mechanizm biodegradacji, będą one wycofane z rynku, a rolnikom Sawicki planuje zapłacić przynajmniej za koszty ich produkcji i zbiorów. Czy to jest wystarczające rozwiązanie, żeby zniwelować skutki embarga? Jak sądzicie? A może nie powinniśmy stawiać się na tej płaszczyźnie Rosji? Bo powoli doprowadzi to polską gospodarkę do upadku...
 • Czy bramka Lewandowskiego wygra w plebistycie UEFA?

  W: Męskie sprawy
  Na 60-lecie swojego istnienia UEFA postanowiła wybrać bramkę 60-lecia. Wśród nominowanych jest gol naszego rodaka Roberta Lewandowskiego. Chodzi o bramkę, którą Lewandowski strzelił w meczu z Realem Madryt, w sezonie 2012/2013. Był to jego trzeci gol - "wkręcił w ziemię Pepego i trafił w okienko". Można wybierać z 60 goli, póki co prowadzi uderzenie Mauro Bressana z meczu Fiorentiny z Barceloną w 1999 roku, uda się Lewandowskiemu zdobyć ten zaszczytny tytuł? Pamiętacie ten mecz? Jak wy oceniacie ten gol? Może macie jakieś inne propozycje?