zbigniew1933
Poziom 21
  • w temacie Poparcie dla PiS w przedziale wiekowym 18-24 lata wynosi aż... 63,5%!

W: Polityka
    taie
    Blandare51
    keloimi
    Cody
    Za 10-20 lat nie będzie już ludzi o mentalności sowieckiej. Dlatego nie będzie komu się śmiać!
    Oooo to strasznie ponury ten świat będzie :-))))
    Szarosc to ulubiony kolor ciemnogrodow.....
    Chyba coś w tym jest -
    za PRL-u święta to były pełne radości - 1 maja, na wsi dożynki , Święto Trybuny Robotniczej (na Śląsku) Zabawy , festyny koncerty.
    Dziś w tym lennie Watykanu niezależnie co by to było tu
    -msza
    -wieńce
    -znicze
    -propagandowa przemowa.
    Czy jest jeszcze tak ponura nacja na Ziemi jak my ?
    Zapomniałeś o corocznych, hucznie fetowanych ekshumacjach
  • w temacie Poparcie dla PiS w przedziale wiekowym 18-24 lata wynosi aż... 63,5%!

Cody
    zbigniew1933 Skąd wiesz że nie będzie, chadzasz do wiedźmina?
    Niemcy od zawsze mieli problem z lewactwem, z tym spod znaku sierpa i młota oraz swastyki. Jedni lewacy to marksizm, drudzy hitleryzm. Obie ideologie wywodzą się z Niemiec. Zarazili tym cały świat.
    Polska z tym problemu nigdy nie miała i mieć nie będzie pod warunkiem, że lewacy powymierają śmiercią naturalną. Młode pokolenie z lewactwem nie chce mieć nic wspólnego. I nie pomoże nic straszenie prezesem dyktatorem oraz kotem prezesa pożerającym małe dzieci.
    Teraz widzisz, omal Cię jakiś owczarek niemiecki nie zeżarł a Ty nadal tkwisz w uporze i do kraju nie chcesz wracać pod czułą opiekę niebiańskiej królowej i PiSu...jesteś nierozgarnięty w tej materii że tak powiem.

Cody zbigniew1933 keloimi Cody
    Za 10-20 lat nie będzie już ludzi o mentalności sowieckiej. Dlatego nie będzie komu się śmiać!Oooo to strasznie ponury ten świat będzie :-))))Jak popatrzeć na ponure gęby pisiorów ...widocznie ma rację, jak lewacy poumierają nie będzie komu się śmiać.Jednak jedno cieszy, nie będzie Hamburga w Warszawie!
    Skąd wiesz że nie będzie, chadzasz do wiedźmina?

keloimi Cody
    Za 10-20 lat nie będzie już ludzi o mentalności sowieckiej. Dlatego nie będzie komu się śmiać!Oooo to strasznie ponury ten świat będzie :-))))Jak popatrzeć na ponure gęby pisiorów ...widocznie ma rację, jak lewacy poumierają nie będzie komu się śmiać.
  • w temacie Sztuczna inteligencja jest bez szans przy prawdziwej głupocie

Cody zbigniew1933 Cody zbigniew1933 Cody zbigniew1933 Cody zbigniew1933 Cody Masz na myśli "całą prawdę, całą dobę"?Uważasz że witryna money pl też Sorosa nieszczęśniku?

łacniej będzie wymienić ...co do Sorosa nie należy.http://Money.pl to Wirtualna Polska... czyli państwo teoretyczne z kierownictwem w Berlinie. Arbeiten, Steuern zahlen und die Schnauze halten! Bo Donek na polecenie Anieli Kaźmierczak palcem pogrozi.Jednak za wszystkim stoi Soros?Nazywaj ich jak chcesz. Nie zmienia to faktu, że Polska za rządami PO-PSL była przeznaczona do likwidacji, a Polacy przewidziani jako dostarczyciele taniej siły roboczej u rasy panów. Tzw Polska B miała przejść pod kuratelę górali z bliskiego wschodu. PiS dorwał się do władzy i cały misterny plan w PiS-du. Niemieccy i holenderscy plantatorzy truskawek itd. skarżą się na brak rąk do pracy i z tym związany kataklizm urodzaju. Aniela Kazimierczak zaprosiła więc uchodźców grożąc przy tym sankcjami Polsce.
    Czy słyszałeś że uchodźcy nie chcą do Polski?

O co więc to bicie piany?
    Ja o wozie, on o kozie! Masz problem z kozami?Z kozami powiadasz nieszczęśniku, nie ma ich w moim sąsiedztwie.

Nie wiem jak u Ciebie w zagrodzie?Nawet twoje kozy opuściły cię nieszczęśniku? 🙌🙋🐴🐴🐴Dlaczego uważasz że bez kóz nie da rady przetrwać na tym łez padole?
  • w temacie Tak brzmi linia polityczna niemieckiego koncernu medialnego Axel Springer Polska, właściciela...

Sikorsky zbigniew1933 Sikorsky Blandare51 Niezbyt czytelna tabela - podzieliłem na dwie:

1-30 i 31-60 miejsca
    [image]0006OY01YQTW4SNY[/image]
    [image]0006OY03L1ABS0PH[/image]
    Czyli im mniejszy udział obcego kapitału w mediach w danym kraju tym wolniejsze media. Zaczynam rozumieć zachodnie kraje, że tak "walczą" z obcymi mediami w swoich granicach. Jednocześnie rozumiem też Niemców za ich uparte dążenie przez ostatnie 20 lat do monopolizacji mediów w Polsce. Media to przecież czwarta władza. Bez przesady, u nas TV Kura jest w 100% polska , narodowa i patriotyczna a ma mizerną oglądalność.... może jest zbyt "wolna" jak na dzisiejsze czasy?Albo ty zbyt bardzo ogłupiony TVNami i innymi badziewiami? Rozważ też taką ewentualność. Bój się Boga, TV Kura też w szponach Sorosa?
  • w temacie Tak brzmi linia polityczna niemieckiego koncernu medialnego Axel Springer Polska, właściciela...

Sikorsky Blandare51 Niezbyt czytelna tabela - podzieliłem na dwie:

1-30 i 31-60 miejsca
    [image]0006OY01YQTW4SNY[/image]
    [image]0006OY03L1ABS0PH[/image]
    Czyli im mniejszy udział obcego kapitału w mediach w danym kraju tym wolniejsze media. Zaczynam rozumieć zachodnie kraje, że tak "walczą" z obcymi mediami w swoich granicach. Jednocześnie rozumiem też Niemców za ich uparte dążenie przez ostatnie 20 lat do monopolizacji mediów w Polsce. Media to przecież czwarta władza. Bez przesady, u nas TV Kura jest w 100% polska , narodowa i patriotyczna a ma mizerną oglądalność.... może jest zbyt "wolna" jak na dzisiejsze czasy?

Cody zbigniew1933 Cody zbigniew1933 Cody zbigniew1933 Cody zbigniew1933 Cody zbigniew1933 Cody zbigniew1933 Blandare51 PiSjugend rośnie w siłę!Wiesz Druhu, jakoś w te cudowne dane nie mogę uwierzyć, coraz więcej niezadowolonych a poparcie rośnie w iście "cudowny" sposób.

Nawet Jezus nie miał takiego poparcia za życia jak PiS ma dzisiaj.Nikomu nie życzę niczego złego, ale wykruszacie się towarzysze. oj wykruszacie - jeden po drugim. Teraz nastaje era młodych, którzy nie dadzą oszukać się Bolkom, Lolkom oraz Donkom.
    Jak już mój przedmówca nadmienił, młodzi ludzie podróżują po całym świecie i widzą, że postępowe media robią ich w przysłowiowe bambuko.
    Ja widziałem tylko, jak wyście całe lata byli oszukiwani - jak Niemcy, za waszym przyzwoleniem, chcieli zrobić z was kolonie niemiecką. Kupili was tzw "Plazmą, Furą i Komórą". Teraz ponoście tego konsekwencje. Nie wmówisz mi że "plazma, fura i komóra" są poza Twoim zasięgiem nieszczęśniku?Nie wysilaj się... Jestem zamożnym człowiekiem, stać mnie na wiele. Zamożnym z tego względu żeś jest "nachodźcą" w jakimś ateistycznym kraju?Wystarczyło ugryzienie przez owczarka niemieckiego w prawą piętę. Resztę zawdzięczam sam sobie!Chwała Panu, nic innego nie ciśnie mi się na usta, jako że ta bestia była niemiecka a nie polska.

Klęczałeś w trakcie czynności ugryzienia?
    Jechałem na rowerze! Na niemieckim rowerze czy na polskim?

Nie miałeś przypadkowo brudnych stóp "nachodźcy" jak pisała Lilith?

Owczarki niemieckie są uczulone na brudne stopy nachodźców.Rower Ukraina, a nogi były chronione walonkami produkcji radzieckiej! :))))))

[image]0006OY4UV7C3G2XJ[/image]
    [image]0006OY4ZHHX9ITMN[/image]
    To gdzieś Ty się schronił nieszczęśniku, w Nowosybirsku?Owszem, cała moja rodzina tam była. Ja już rodzony w Polskiej Socjalistycznej Republice Sowieckiej, zwanej mylnie PRL.Już wiem dlaczego lękasz się wracać w celu wspomożenia piersiami I sekretarza, pohukujesz z daleka.
  • w temacie Sztuczna inteligencja jest bez szans przy prawdziwej głupocie

Cody zbigniew1933 Cody zbigniew1933 Cody zbigniew1933 Cody Masz na myśli "całą prawdę, całą dobę"?Uważasz że witryna money pl też Sorosa nieszczęśniku?

łacniej będzie wymienić ...co do Sorosa nie należy.http://Money.pl to Wirtualna Polska... czyli państwo teoretyczne z kierownictwem w Berlinie. Arbeiten, Steuern zahlen und die Schnauze halten! Bo Donek na polecenie Anieli Kaźmierczak palcem pogrozi.Jednak za wszystkim stoi Soros?Nazywaj ich jak chcesz. Nie zmienia to faktu, że Polska za rządami PO-PSL była przeznaczona do likwidacji, a Polacy przewidziani jako dostarczyciele taniej siły roboczej u rasy panów. Tzw Polska B miała przejść pod kuratelę górali z bliskiego wschodu. PiS dorwał się do władzy i cały misterny plan w PiS-du. Niemieccy i holenderscy plantatorzy truskawek itd. skarżą się na brak rąk do pracy i z tym związany kataklizm urodzaju. Aniela Kazimierczak zaprosiła więc uchodźców grożąc przy tym sankcjami Polsce.
    Czy słyszałeś że uchodźcy nie chcą do Polski?

O co więc to bicie piany?
    Ja o wozie, on o kozie! Masz problem z kozami?Z kozami powiadasz nieszczęśniku, nie ma ich w moim sąsiedztwie.

Nie wiem jak u Ciebie w zagrodzie?