• w temacie pytam i spodziewam sie sensownych odpowiedzi

W: Polityka
    Blandare51 A jak myślisz? Mickiewicz, Fryderyk Chopin, Maria Curie.... byli patriotami? A Sł. Mrożek? A Stanisław Witkacy? A Jerzy Giedroić? A Słowacki...etc...etc....etc...
    Myślisz, prawdziwi Polacy znają te nazwiska?
  • w temacie „Ja, ty, my, wy, oni”

~kola Unia ledwo dycha i najprawdopodobniej padnie. Dla naszych baranów posłuży to jako dodatkowa dyskredytacja Tuska. Sen o wielkomocarstwowym międzymorzu fiknie jak pijany kanonik i znowu zostaniemy jak biedne sieroty. Ale w dalszym ciągu będzie to wina Tuska;D
    W dupie mam politykę. Jak barany wybrały baranów do rządzenia, to niech się teraz barany martwią.
    Nie zostaniemy samotni przez długo...Putin nas nieboraków przytuli do łona ;)
  • w temacie Polski rząd wyciąga ręce po kase, ale od siebie nic nie daje !

Blandare51
    zbigniew1933
    Lidka323 Jeżeli osiemnaście i pół miliarda w skali roku jest " NIC",to rzeczywiście nie dajemy nic!
    Zgodnie ze stanem na styczeń 2016 r. Polska od początku członkostwa w Unii Europejskiej dostała ze wspólnotowej kasy niemal 125 mld euro

W tym samym czasie wpłaciliśmy do Unii ponad 39 mld euro

Bilans wygląda więc tak, że na czysto dostaliśmy ponad 85,2 mld euro, czyli po obecnym kursie 365 mld zł!

Miliardy to liczby, których gawiedź nie ogarnia. Lepiej wytłumaczyć, że za każdą złotówkę wpłaconą do UE otrzymujemy ponad 3 zł, za 10 złotych - ponad trzydzieści, za sto dostajemy nieco ponad trzysta etc..... Płacąc państwu naszemu, kochanemu podatki obywatel nie dostaje nic (ci co płacą!)....
    Jak to nic...jeśli będziesz w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie w każdej chwili możesz być sponieiwerany przez policję a nie daj Bóg zaczną testować jakiś nowy wynalazek ;)
  • w temacie Tegoroczni maturzyści nie dojrzeli do dobrej zmiany

~Julek Jarosz A co mają do stracenia w Polsce .? Ja też wyjechałem z mojej wioski jedynie z jedną torbą ciuchów w jednych butach , i to letnich w Maju , wynająłem pokój z dostępem do kuchni za 100 dolców , do Holandii i sobie chwalę że tak zrobiłem . Zarobiłem tam na nowe mieszkanie samochód i swoją firmę budowlaną , w ciągu 10 lat . Gdzie na to samo mój ojciec i dziadek nie zarobili przez całe swoje powojenne życie .
    Nie żyjesz w strachu przed islamistami?
  • w temacie Polski rząd wyciąga ręce po kase, ale od siebie nic nie daje !

Lidka323 Jeżeli osiemnaście i pół miliarda w skali roku jest " NIC",to rzeczywiście nie dajemy nic!Zgodnie ze stanem na styczeń 2016 r. Polska od początku członkostwa w Unii Europejskiej dostała ze wspólnotowej kasy niemal 125 mld euro

W tym samym czasie wpłaciliśmy do Unii ponad 39 mld euro

Bilans wygląda więc tak, że na czysto dostaliśmy ponad 85,2 mld euro, czyli po obecnym kursie 365 mld zł!

• w temacie Trump nie miał czasu na spotkanie Dudy

Andrzej Duda rozmawiał w czwartek z prezydentem USA Donaldem Trumpem w kuluarach szczytu NATO - poinformował szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski.

Rozmowa była krótka i owocna.

"Duda: "Cześć Donald, dobrze że jesteś". Donald: "Wiem".

Koniec rozmowy.

Niestety media amerykańskie tego spotkania nie potwierdziły.

(http://www.tvn24.pl/)
  • w temacie Która normalna b. atrakcyjna, w pełni sił witalnych kobieta sypia z 70 letnim starcem?

abce zbigniew1933 Moja znajoma, pielęgniarka w wieku 32 lat wyszła za mąż za 84 letniego pana...nienormalna czy realnie myśląca o życiu?

Facet był właścicielem 2 torów wyścigowych i hodowli koni.

Już po roku intensywnej konsumpcji małżeństwa mąż "pojednał się z Bogiem" a jej pozostawił fortunę o wartości 140 milionów dolarów.

Może opiekowała się tym Panem w czasie choroby bo był samotny i bez rodziny.Po prostu chciał się odwdzięczyć i zawarli układ partnerski. Nie widzę w tym nic zdrożnego . Ja też nie dostrzegam nic zdrożnego w tym związku, ładna młoda dziewczyna, na dodatek zawodowa pielęgniarka... nic tylko powierzyć takiej damie swe uczucia będąc w bardzo podeszłym wieku.

Teraz jako młoda, atrakcyjna i zamożna wdowa może dowolnie przebierać wśród wygłodzonych "mięśniaków"... w sumie oni też lecą na pieniądze że tak powiem.