zbigniew1933
Poziom 21
  • w temacie Powszechnie dostępne źródła białka

W: Hydepark
    Air842][cytat kogo=zbigniew1933 Kolejnym przysmakiem dla patriotów koneserów zdrowego żywienia zostaną boże stworzenia zwane karaluchami.
    Odpowiednio przyprawione będą jeno chrupać w małych ząbkach wiecznie głodnej dziatwy.
    A stanowić będą ozdobę każdego świątecznie zastawionego łokciami stołu

Prosze, powiedz ile lat Ty chcesz zyc ? 1000. ?Ogladasz sie za Syryjkammi bo Ci podnosza cisnienie ,, zdrowo sie odzywiasz ,,a teraz bierzesz sie za karaluchy ..
    Pomnisz me prorocze słowa... nadejdą ciężkie jak kawałki ołowiu czasy dla bożego ludu, jedynym dla nich ratunkiem pozostanie modlitwa.
    Cóż z tego że paskudne ciało będzie suche i mdłe ?
    Dusza będzie za to nażarta i tłusta,

Air842][cytat kogo=zbigniew1933 Kolejnym przysmakiem dla patriotów koneserów zdrowego żywienia zostaną boże stworzenia zwane karaluchami.
    Odpowiednio przyprawione będą jeno chrupać w małych ząbkach wiecznie głodnej dziatwy.

Prosze, powiedz ile lat Ty chcesz zyc ? 1000. ?Ogladasz sie za Syryjkammi bo Ci podnosza cisnienie ,, zdrowo sie odzywiasz ,,a teraz bierzesz sie za karaluchy ..
    Niebogo, ja jeno EDUKUJĘ lud boży, czy tego nie widzisz ?
    To dla wielu jest kwintesencją przetrwania ciężkich czasów jakie nadchodzą na nasz zbożny kraj.
    Słyszałem... były próby zagłuszenia głodu przy pomocy różańca, lecz eksperci do dzisiaj nie wiedzą gdzie tkwi błąd... w konstrukcji różańca czy w niestosownych zaklęciach.
  • w temacie Proszę panów o pomoc

Air842
    zbigniew1933 Słyszałem że niezwykłą moc ma stosowna modlitwa, ale nie wiem która i do jakiego świętego.
    Najlepiej spytać lokalnego proboszcza.
    Wiesz ,ze gdzies dzwonia ,tylko nie wiesz ,w ktorym Kosciele ..
    Wez cos na swoje barki ,a nie tylko sie innymi wyslugujesz ..
    Nie będąc "pomazanym" mocy żadnej u siebie nie znajduję, faktem jest żem ostał wyklęty przez jakiegoś biskupa... lecz którego - do dzisiaj nie wiem niezmiernie nad tym bolejąc :(
    Dzwonią we wszystkich kościołach i można zgłupieć zgadują który to dzwon nawołuje do miłosnych harców.
  • w temacie Proszę panów o pomoc

Słyszałem że niezwykłą moc ma stosowna modlitwa, ale nie wiem która i do jakiego świętego.
    Najlepiej spytać lokalnego proboszcza.

Kolejnym przysmakiem dla patriotów koneserów zdrowego żywienia zostaną boże stworzenia zwane karaluchami.

• w temacie Czy kolor czarny...........

W Azji kolor czarny to kolor radosny a biały to kolor śmierci i umierania.
    Dlatego na pogrzebach ujrzycie odziane na biało postaci, nikt się nie wyłamie zdobiąc się na czarno.
    Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.
  • w temacie Kobieta uległa czy dominująca?

WLW1 Ja lubie te bardziej "zadziornr". Seks z taka kobieta to sama przyjemność.Weźnij nadobną Syryjkę, one są właśnie takie jak tego oczekujesz, namiętne i dominujące w zaciszu alkowy, gdy śliskie do potu nagie ciała miotają się w sztywnej od wydzielin cielesnych pościeli a za dnia posłuszne i uległe w momentach gdy masz ochotę umoczyć konar w innej czarnej dziurze.
  • w temacie Używacie kuchenki mikrofalowej?

Ciemny lud odczuwa atawistyczny lęk przed wszystkim co niepojęte dla zbożnego umysłu.
    Identycznie kolejny wynalazek szatana... mikrofalówka czarcią mocą chyba grzeje bez płomienia.... niepojęte i straszne.
  • w temacie A jednak PiS nie daje rady i ma spore problemy nie tylko w Polsce

prowincjusz2 ~To Ja dziekan A kiedy pis dawał radę ......wiemy z obserwacji tej opcji że z chwilą obięcia przez nijakiego Jarosława zwanego prezesem lub przez fanatyków religijnych ,,zbawicielem,, opcja ta zaczęła tworzyć odwrotne do załozeń , stowarzyszenie zakompleksionych fanatyków religijnych. .....
    Od 2010r podżeganie do nienawiści i wmawianie że w Polsce jest zagrożona religia , doprowadziło do waśni fanatyków z rzekomymi przeciwnikami krzyża ....fanaberie jakie ow prwzes głosil w mediach kościelnych coraz bardziej dzieliły Naród i dawały powody do kpin rządów w innych krajach i coraz bardziej stawiały w świetle negatywnym samą opcje pisowska ......wniosek z tego jest jeden,,,,,pis od bardzo dawna daje powody do braku wiarygodności na rynkach światowych,,,,,,nie dziwi zatem fakt że obecnie ta opcja ma problemy ....a wraz z problemami tej opcji kraj i Naród odczuwa skutki tego zjawiska... Oj,Oj Naród bardzo odczuwa jak pis niszczy Nasz Kraj. ojoi ojoi ojoiiiiiNie ma strachu. Jak tylko PiS całkowicie opanuje państwowe media i spacyfikuje prywatne to przyrost PKB będzie dwucyfrowy a Polska stanie cie krainą mlekiem i miodem płynącym. To tylko kwestia czasu.Zaiste prawdę prawisz... zapatrzeni w niedościgniony wzór Korei Północnej i wiecznie żywego Kim Dzong Una osiągniemy szczęśliwość, wszyscy będą nareszcie tak samo biedni.
  • w temacie A jednak PiS nie daje rady i ma spore problemy nie tylko w Polsce

dziekan A kiedy pis dawał radę ......wiemy z obserwacji tej opcji że z chwilą obięcia przez nijakiego Jarosława zwanego prezesem lub przez fanatyków religijnych ,,zbawicielem,, opcja ta zaczęła tworzyć odwrotne do załozeń , stowarzyszenie zakompleksionych fanatyków religijnych. .....
    Od 2010r podżeganie do nienawiści i wmawianie że w Polsce jest zagrożona religia , doprowadziło do waśni fanatyków z rzekomymi przeciwnikami krzyża ....fanaberie jakie ow prwzes głosil w mediach kościelnych coraz bardziej dzieliły Naród i dawały powody do kpin rządów w innych krajach i coraz bardziej stawiały w świetle negatywnym samą opcje pisowska ......wniosek z tego jest jeden,,,,,pis od bardzo dawna daje powody do braku wiarygodności na rynkach światowych,,,,,,nie dziwi zatem fakt że obecnie ta opcja ma problemy ....a wraz z problemami tej opcji kraj i Naród odczuwa skutki tego zjawiska... Kolego, nie spodziewaj się jakichkolwiek procesów myślenia u zdalnie sterowanego drona.
    Od dawna żyją w oparach absurdu świata stworzonego przez prezesa i tam odnaleźli swoje gniazdo, nie jest im ważne jak brzmi hymn narodowy w wykonaniu swego zbawiciela.