zbigniew1933
Poziom 21
 • w temacie Proszę panów o pomoc

  W: Hydepark
  Słyszałem że niezwykłą moc ma stosowna modlitwa, ale nie wiem która i do jakiego świętego.
  Najlepiej spytać lokalnego proboszcza.
 • w temacie Powszechnie dostępne źródła białka

  W: Hydepark
  Kolejnym przysmakiem dla patriotów koneserów zdrowego żywienia zostaną boże stworzenia zwane karaluchami.
  Odpowiednio przyprawione będą jeno chrupać w małych ząbkach wiecznie głodnej dziatwy.
  A stanowić będą ozdobę każdego świątecznie zastawionego łokciami stołu • w temacie Czy kolor czarny...........

  W: Hydepark
  W Azji kolor czarny to kolor radosny a biały to kolor śmierci i umierania.
  Dlatego na pogrzebach ujrzycie odziane na biało postaci, nikt się nie wyłamie zdobiąc się na czarno.
  Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.
 • w temacie Kobieta uległa czy dominująca?

  W: Hydepark
  WLW1 Ja lubie te bardziej "zadziornr". Seks z taka kobieta to sama przyjemność.
  Weźnij nadobną Syryjkę, one są właśnie takie jak tego oczekujesz, namiętne i dominujące w zaciszu alkowy, gdy śliskie do potu nagie ciała miotają się w sztywnej od wydzielin cielesnych pościeli a za dnia posłuszne i uległe w momentach gdy masz ochotę umoczyć konar w innej czarnej dziurze.
 • w temacie Używacie kuchenki mikrofalowej?

  W: Hydepark
  Ciemny lud odczuwa atawistyczny lęk przed wszystkim co niepojęte dla zbożnego umysłu.
  Identycznie kolejny wynalazek szatana... mikrofalówka czarcią mocą chyba grzeje bez płomienia.... niepojęte i straszne.
 • w temacie A jednak PiS nie daje rady i ma spore problemy nie tylko w Polsce

  W: Hydepark
  prowincjusz2
  ~To Ja
  dziekan A kiedy pis dawał radę ......wiemy z obserwacji tej opcji że z chwilą obięcia przez nijakiego Jarosława zwanego prezesem lub przez fanatyków religijnych ,,zbawicielem,, opcja ta zaczęła tworzyć odwrotne do załozeń , stowarzyszenie zakompleksionych fanatyków religijnych. .....
  Od 2010r podżeganie do nienawiści i wmawianie że w Polsce jest zagrożona religia , doprowadziło do waśni fanatyków z rzekomymi przeciwnikami krzyża ....fanaberie jakie ow prwzes głosil w mediach kościelnych coraz bardziej dzieliły Naród i dawały powody do kpin rządów w innych krajach i coraz bardziej stawiały w świetle negatywnym samą opcje pisowska ......wniosek z tego jest jeden,,,,,pis od bardzo dawna daje powody do braku wiarygodności na rynkach światowych,,,,,,nie dziwi zatem fakt że obecnie ta opcja ma problemy ....a wraz z problemami tej opcji kraj i Naród odczuwa skutki tego zjawiska...
  Oj,Oj Naród bardzo odczuwa jak pis niszczy Nasz Kraj. ojoi ojoi ojoiiiii
  Nie ma strachu. Jak tylko PiS całkowicie opanuje państwowe media i spacyfikuje prywatne to przyrost PKB będzie dwucyfrowy a Polska stanie cie krainą mlekiem i miodem płynącym. To tylko kwestia czasu.
  Zaiste prawdę prawisz... zapatrzeni w niedościgniony wzór Korei Północnej i wiecznie żywego Kim Dzong Una osiągniemy szczęśliwość, wszyscy będą nareszcie tak samo biedni.
 • w temacie A jednak PiS nie daje rady i ma spore problemy nie tylko w Polsce

  W: Hydepark
  dziekan A kiedy pis dawał radę ......wiemy z obserwacji tej opcji że z chwilą obięcia przez nijakiego Jarosława zwanego prezesem lub przez fanatyków religijnych ,,zbawicielem,, opcja ta zaczęła tworzyć odwrotne do załozeń , stowarzyszenie zakompleksionych fanatyków religijnych. .....
  Od 2010r podżeganie do nienawiści i wmawianie że w Polsce jest zagrożona religia , doprowadziło do waśni fanatyków z rzekomymi przeciwnikami krzyża ....fanaberie jakie ow prwzes głosil w mediach kościelnych coraz bardziej dzieliły Naród i dawały powody do kpin rządów w innych krajach i coraz bardziej stawiały w świetle negatywnym samą opcje pisowska ......wniosek z tego jest jeden,,,,,pis od bardzo dawna daje powody do braku wiarygodności na rynkach światowych,,,,,,nie dziwi zatem fakt że obecnie ta opcja ma problemy ....a wraz z problemami tej opcji kraj i Naród odczuwa skutki tego zjawiska... Kolego, nie spodziewaj się jakichkolwiek procesów myślenia u zdalnie sterowanego drona.
  Od dawna żyją w oparach absurdu świata stworzonego przez prezesa i tam odnaleźli swoje gniazdo, nie jest im ważne jak brzmi hymn narodowy w wykonaniu swego zbawiciela.
 • w temacie Dzień z życia Europy-25 styczeń.

  W: Hydepark
  prowincjusz2 Możesz podać źródło tych rewelacji? O ile wiem to decyzje zapadną w połowie lutego i nie ma żadnych przesłanek ku temu aby Unia zaniechała monitoringu niekonstytucyjnych poczynań rządu PiS. To oczywiście nie przesądza sprawy sankcji ale na ręce patrzeć będą, więc nie licz na to że PiS będzie miał swobodę w wprowadzaniu dyktatury.
  Poza tym nigdy nie uda się spacyfikować 2/3 Polaków nie popierających PiS-u.Kolego, miał ci on sen proroczy gdy usnął zmęczon modlitwami przy menorze.
  Cud to jeno że pejsy bezładnie rozrzucone po stole się nie zajęły.
 • w temacie A jednak PiS nie daje rady i ma spore problemy nie tylko w Polsce

  W: Hydepark
  ~To Ja InterWojtek222 sPOko-PIS da sobie radę...świadczy o tym POwszechny kwik kwik kwik ha ha ha POwiedziałem.To teraz pora abyś spuścił wodę , bo mocno waniajet Nijak w rowie wody spuścić się nie da... miej to na uwadze.
  Najwyżej pokwiczy a wnet zadnimi nogami usilnie zagrabi swe odchody grudami zmarzniętej gleby.
 • w temacie Dla czego wyborcy PIS tak nienawidzą pana Ryszarda Petru?

  W: Hydepark
  Blandare51 zbigniew1933 Blandare51 "Dla czego wyborcy PIS tak nienawidzą pana Ryszarda Petru?"

  ... ano... takie dostali wytyczne....Widno prezes panicznie boi się Petru... no bo młodszy, bardziej wykształcony i nie ma co ukrywać dużo wyższy....no i jest w opozycji do PiSlamu.....Każdy kto nie utożsamia się z szablonem myślowym Jarka jest wrogiem ludu bezrobotnego i wrogiem Boga.