zbigniew1933
Poziom 21
 • w temacie Powszechnie dostępne źródła białka

  W: Hydepark
  Kolejnym przysmakiem dla patriotów koneserów zdrowego żywienia zostaną boże stworzenia zwane karaluchami.
  Odpowiednio przyprawione będą jeno chrupać w małych ząbkach wiecznie głodnej dziatwy.
  A stanowić będą ozdobę każdego świątecznie zastawionego łokciami stołu • w temacie Czy kolor czarny...........

  W: Hydepark
  W Azji kolor czarny to kolor radosny a biały to kolor śmierci i umierania.
  Dlatego na pogrzebach ujrzycie odziane na biało postaci, nikt się nie wyłamie zdobiąc się na czarno.
  Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.
 • w temacie Kobieta uległa czy dominująca?

  W: Hydepark
  WLW1 Ja lubie te bardziej "zadziornr". Seks z taka kobieta to sama przyjemność.
  Weźnij nadobną Syryjkę, one są właśnie takie jak tego oczekujesz, namiętne i dominujące w zaciszu alkowy, gdy śliskie do potu nagie ciała miotają się w sztywnej od wydzielin cielesnych pościeli a za dnia posłuszne i uległe w momentach gdy masz ochotę umoczyć konar w innej czarnej dziurze.
 • w temacie Używacie kuchenki mikrofalowej?

  W: Hydepark
  Ciemny lud odczuwa atawistyczny lęk przed wszystkim co niepojęte dla zbożnego umysłu.
  Identycznie kolejny wynalazek szatana... mikrofalówka czarcią mocą chyba grzeje bez płomienia.... niepojęte i straszne.
 • w temacie A jednak PiS nie daje rady i ma spore problemy nie tylko w Polsce

  W: Hydepark
  prowincjusz2
  ~To Ja
  dziekan A kiedy pis dawał radę ......wiemy z obserwacji tej opcji że z chwilą obięcia przez nijakiego Jarosława zwanego prezesem lub przez fanatyków religijnych ,,zbawicielem,, opcja ta zaczęła tworzyć odwrotne do załozeń , stowarzyszenie zakompleksionych fanatyków religijnych. .....
  Od 2010r podżeganie do nienawiści i wmawianie że w Polsce jest zagrożona religia , doprowadziło do waśni fanatyków z rzekomymi przeciwnikami krzyża ....fanaberie jakie ow prwzes głosil w mediach kościelnych coraz bardziej dzieliły Naród i dawały powody do kpin rządów w innych krajach i coraz bardziej stawiały w świetle negatywnym samą opcje pisowska ......wniosek z tego jest jeden,,,,,pis od bardzo dawna daje powody do braku wiarygodności na rynkach światowych,,,,,,nie dziwi zatem fakt że obecnie ta opcja ma problemy ....a wraz z problemami tej opcji kraj i Naród odczuwa skutki tego zjawiska...
  Oj,Oj Naród bardzo odczuwa jak pis niszczy Nasz Kraj. ojoi ojoi ojoiiiii
  Nie ma strachu. Jak tylko PiS całkowicie opanuje państwowe media i spacyfikuje prywatne to przyrost PKB będzie dwucyfrowy a Polska stanie cie krainą mlekiem i miodem płynącym. To tylko kwestia czasu.
  Zaiste prawdę prawisz... zapatrzeni w niedościgniony wzór Korei Północnej i wiecznie żywego Kim Dzong Una osiągniemy szczęśliwość, wszyscy będą nareszcie tak samo biedni.
 • w temacie A jednak PiS nie daje rady i ma spore problemy nie tylko w Polsce

  W: Hydepark
  dziekan A kiedy pis dawał radę ......wiemy z obserwacji tej opcji że z chwilą obięcia przez nijakiego Jarosława zwanego prezesem lub przez fanatyków religijnych ,,zbawicielem,, opcja ta zaczęła tworzyć odwrotne do załozeń , stowarzyszenie zakompleksionych fanatyków religijnych. .....
  Od 2010r podżeganie do nienawiści i wmawianie że w Polsce jest zagrożona religia , doprowadziło do waśni fanatyków z rzekomymi przeciwnikami krzyża ....fanaberie jakie ow prwzes głosil w mediach kościelnych coraz bardziej dzieliły Naród i dawały powody do kpin rządów w innych krajach i coraz bardziej stawiały w świetle negatywnym samą opcje pisowska ......wniosek z tego jest jeden,,,,,pis od bardzo dawna daje powody do braku wiarygodności na rynkach światowych,,,,,,nie dziwi zatem fakt że obecnie ta opcja ma problemy ....a wraz z problemami tej opcji kraj i Naród odczuwa skutki tego zjawiska... Kolego, nie spodziewaj się jakichkolwiek procesów myślenia u zdalnie sterowanego drona.
  Od dawna żyją w oparach absurdu świata stworzonego przez prezesa i tam odnaleźli swoje gniazdo, nie jest im ważne jak brzmi hymn narodowy w wykonaniu swego zbawiciela.
 • w temacie Dzień z życia Europy-25 styczeń.

  W: Hydepark
  prowincjusz2 Możesz podać źródło tych rewelacji? O ile wiem to decyzje zapadną w połowie lutego i nie ma żadnych przesłanek ku temu aby Unia zaniechała monitoringu niekonstytucyjnych poczynań rządu PiS. To oczywiście nie przesądza sprawy sankcji ale na ręce patrzeć będą, więc nie licz na to że PiS będzie miał swobodę w wprowadzaniu dyktatury.
  Poza tym nigdy nie uda się spacyfikować 2/3 Polaków nie popierających PiS-u.Kolego, miał ci on sen proroczy gdy usnął zmęczon modlitwami przy menorze.
  Cud to jeno że pejsy bezładnie rozrzucone po stole się nie zajęły.
 • w temacie A jednak PiS nie daje rady i ma spore problemy nie tylko w Polsce

  W: Hydepark
  ~To Ja InterWojtek222 sPOko-PIS da sobie radę...świadczy o tym POwszechny kwik kwik kwik ha ha ha POwiedziałem.To teraz pora abyś spuścił wodę , bo mocno waniajet Nijak w rowie wody spuścić się nie da... miej to na uwadze.
  Najwyżej pokwiczy a wnet zadnimi nogami usilnie zagrabi swe odchody grudami zmarzniętej gleby.
 • w temacie Dla czego wyborcy PIS tak nienawidzą pana Ryszarda Petru?

  W: Hydepark
  Blandare51 zbigniew1933 Blandare51 "Dla czego wyborcy PIS tak nienawidzą pana Ryszarda Petru?"

  ... ano... takie dostali wytyczne....Widno prezes panicznie boi się Petru... no bo młodszy, bardziej wykształcony i nie ma co ukrywać dużo wyższy....no i jest w opozycji do PiSlamu.....Każdy kto nie utożsamia się z szablonem myślowym Jarka jest wrogiem ludu bezrobotnego i wrogiem Boga.
 • w temacie Dlaczego KODymiarze chodzą w futrach na manifestacje?

  W: Polityka
  panmalodobry]zbigniew1933 Kamyczka polanka3 Kamyczka zbigniew1933 Kamyczka zbigniew1933 [cytat kogo=Ziemowitt KOD ---- to potomkowie byłych działaczy PZPR , a następnie członkowie UW , AWS i PO --- dzięki złodziejstwu swoich rodziców i swoim doszli do stanowisk i majątków a gdy teraz ich odsuwają na boczny tor i nie mają dostępu do machlojek to drą pyska ----SPRZEDAWCZYKI niemiecko-żydowskie Zaiste drą "mordy" że pozostali z boku, co dziwne drą mordy na dawnych towarzyszy przystrojonych w kacze ozdoby.
  Jedni towarzysze zwalczają innych na oczach ogłupiałych tłumów bijących gromkie brawa tym

  O i jest nasz zbawiciel, zapewne z twoim kleszym modernizmem słownym Polska bedzie szła do przodu.
  Zaiste średniowiecznych Zbyni nam trzeba. Ha, ha.Nie pretenduję na trony "zbawiciela" w naszym kraju, jako że tronu od dawna mocno trzyma się Maryja i nie masz więcej miejsca na tym wzniosłym stolcu.
  Nikt nie oczekuje ode mnie zbawienia, jeno od nienadchodzącego Jezusa, który dziwnie się ociąga ze zbawieniem swojego umiłowanego narodu.
  Tyś jest tylko istotą wyciągniętą niechętną ręką Boga z żebra twojego pana.
  ha, ha, średniowieczny dziadek chce modernizować Polskę:) Przecież Jarek Kaczyński nie jest dziadkiem, przecież w ogóle nie rozumie kto to jest żona.
  W jego życiu zupełny brak myśli o rodzinie, chociaż wiekiem może podlegać pod dziadka, ale nie uczynił nic, żeby nim zostać.
  Więc nie możesz Kaczyńskiego nazywać dziadkiem, chociaż jego poglądy są średniowieczne.wolisz knura rozpłodowego?Jesteś OPĘTANA brakiem seksu czy ki diabeł... w każdym zbożnym wątku trącisz pornografią niebogo.a to pamiętasz: "czarny chleb i czarna kawa, opętani samotnością, myślą wiecznie wciąż o szczęściu jakie jest wolnością... " to się spiewało przy ogniskach i nie tylko... Zaiste pamiętam, onegdaj sam grając na gitarze za młodu śpiewałem jak trubadur te polskie znane pieśni.
  Zapytaj forumowych "pseudopatriotów" a zaczną nerwowo szukać w necie zahaczając pejsami klawiaturę.