zbigniew1933
Poziom 21
  • w temacie kochajmy muzułmanów są tacy dobrzy

W: Hydepark
    ~gośc Ale ty głupoty piszesz żadna kobiet gwałtu nie lubi niezależnie od kogo idz lecz się co też lęgnie się w głowie twej ......................wiedzma/wiedzmin/ono
    Jesteś każdą kobietą że wypowiadasz się w ich imieniu zbiorowo ?
  • w temacie UE posuwa się za daleko......

Petrescu
    zbigniew1933
    Petrescu Takie słowa wypowiedziała cała dyplomacja Brytyjska i wielu normalnych polityków --a hołota klaska tak jak i nasze sprzedajne wypierdki --hej --
    Nie będę ciebie pytał co oznacza "cała dyplomacja Brytyjska" bo nie chcę żebyś popadł w głęboką depresję.
    ------------Zapytaj Olejnik --hej
    Wiesz chociaż kim jest Olejnik że bez przerwy się na ią powołujesz ?
    Masz obsesję wynikającą z braku oleju w głowie ?
  • w temacie Wegetarianizm -pozytywne cechy

Air842
    zbigniew1933
    Ziemowitt człowiek to oportunista - wszystko żerny , nasz układ pokarmowy ukształtował się w epoce kamienia łupanego , mięso , warzywa , szczególnie kopalne , owoce , jaja ptasie to nasza dieta i wszelkie gadki że możemy jeść tylko zieleninę to bzdury
    Gwoli urozmaicenia... 78 letni weganin, nie wygląda zbyt staro jak na 78 latka.
    Okazuje się że wielu wegan intensywnie ćwiczy na siłowniach, budują piękne muskuły jedząc "trawę" ?

Zapomniales dodac ,a powiedzial ""
    "Ja ,ich bekomme die meiste Beachtung von Frauen " i wystarczy trzeba tylko troszke popracowac i i bedzie trzeba zmienic "" za munduem panny sznurem na "za muskulem panny sznurem
    Atawistyczną cechą jest zwracanie uwagi na siłę samca ( w przypadku Polaka tzw. siłę w gębie), podświadomie wiemy że silny samiec spłodzi silne potomstwo o zdrowym genotypie.
    Jest to jedna ze zwierzęcych cech u samiczek.

Petrescu Takie słowa wypowiedziała cała dyplomacja Brytyjska i wielu normalnych polityków --a hołota klaska tak jak i nasze sprzedajne wypierdki --hej --Nie będę ciebie pytał co oznacza "cała dyplomacja Brytyjska" bo nie chcę żebyś popadł w głęboką depresję.

mirabellka 1916 zbigniew1933 mirabellka Robcio85 to tylko kwestia czasu kiedy w Polsce Od samego początku miałam złe przeczucia no ,ale "poprawność polityczna" mam nadzieje ,że w Polsce do tego nie dojdzie mimo wszystko my wszyscy Polacy musimy być czujni .W naszym zbożnym kraju jak na razie to tylko kapłani mogą molestować małe, niewinne dzieciątka bezkarnie.
    Przecie to TYLKO LUDZIE !!!Kto wie jakie Twoje portki noszą przewinienia. Pewnie ma mokro 24/24 przed kompem :DZastanawia mnie jedno, dlaczego osoby mieniące się religijnymi obsesyjnie zakręcają każdy mniej zbożny w ich mniemaniu temat w okolice krocza ?
    Być może prawdą jest, że wymuszona pozycja na kolanach i bezmyślne klepanie różańca poprzez ucisk tętnicy udowej redukuje przepływ krwi do mózgu.

1916 zbigniew1933 mirabellka Robcio85 to tylko kwestia czasu kiedy w Polsce Od samego początku miałam złe przeczucia no ,ale "poprawność polityczna" mam nadzieje ,że w Polsce do tego nie dojdzie mimo wszystko my wszyscy Polacy musimy być czujni .W naszym zbożnym kraju jak na razie to tylko kapłani mogą molestować małe, niewinne dzieciątka bezkarnie.
    Przecie to TYLKO LUDZIE !!!Kto wie jakie Twoje portki noszą przewinienia.Przewinienia w boży języku oznaczają grzechy, myślę.
    Nie lękaj się, często zmieniam gatki coby nie stwardniały w kroku jak u religijnych ludzi.
  • w temacie Czyj Bóg jest większy i godniejszy bożej chwały ?

W: Religia
    spon Zbigniew, gdzie ty tę "wiedzę" o Biblii zdobyłeś to się domyślam.
    Tylko po co się tym teraz chwalisz?
    Po co te twoje durnowate pytanka w rodzaju "napisz proszę ile osób i jakie to osoby były pod krzyżem?", " kto obrzezał Abrahama ?" itp.
    Po co się demaskujesz chłopie jak miałeś okazję cicho siedzieć?
    Chłopie, ja się nie "demaskuję" jeno piszę szczerze a wiedzę , nie tylko z bożej dziedziny zdobyłem dzięki wszechstronnym zainteresowaniom.
    Klapki, jakie z dumą nosisz na oczach już za młodu zgubiłem.
    Jeśli nie wiesz który Bóg jest największy i najgodniejszy... zamknij szufladę i nie mąć jak ten szatan w moim na wskroś zbożnym wątku.

mirabellka Robcio85 to tylko kwestia czasu kiedy w Polsce Od samego początku miałam złe przeczucia no ,ale "poprawność polityczna" mam nadzieje ,że w Polsce do tego nie dojdzie mimo wszystko my wszyscy Polacy musimy być czujni .W naszym zbożnym kraju jak na razie to tylko kapłani mogą molestować małe, niewinne dzieciątka bezkarnie.
    Przecie to TYLKO LUDZIE !!!
  • w temacie No i moja emerytura poszła w PIS+u

Blandare51 zbigniew1933 Antonnia Blandare51 Antonnia Blandare51 Antonnia Blandare51 Antonnia Blandare51 Antonnia Dlaczego płaczesz Madoxie ? Nie chcesz pracować do 67 rż ?
    Dlaczego zatem nie oburzałeś się gdy PO wprowadziła haniebną ustawę przeciw ludziom ?
    PiS na pewno powróci do starych zasad . Nie teraz to w następnym roku .
    Ktoś tu na forum biegał z idiotyczną deklaracją z logo PiS , wg której , kto nie wrzuca do puszki Owsiaka nie ma prawa do leczenia przy użyciu sprzętu medycznego zakupionego ze środków społecznych . Może tu ..powinniście zrobić agitkę i zadeklarować ,że nie przejdziecie na emeryturę wcześniej niż stuknie 67 lat ?Madox nie płacze... Nie sądzę, by taki człowiek pracy jak on płakał z tytułu przedłużenia lat pracy do emerytury... On pisze o obietnicach wyborczych PiS-u... O obietnicach ...Rozliczcie obietnice PO ..okres pinokiady .
    [image]0004ZARKC5Q7UPYR[/image]Kampania wyborcza się skończyła już jakiś czas temu. Nie dotarło?
    Dziś jest trzynasty styczeń dwatysiąceszesnastego roku!Spadaj ! Nie wtrącaj się do moich rozmów z madoxem . Dotarło ?? Nie wiem czy wiesz, ale to jest forum nie czat! Twojego typu impertynencji nawet w dawnym maglu nie było... DOTARŁO? (na prive uzupełnię...)Nie będę czytać . Zachowujesz się po chamsku ..zapomniało się , jak wygląda rozmowa z kobietą ?? DOCIERA ? Nic nie będę czytać .To, że nie rozumiesz jakie to jest chamskie zachowanie, pokazujesz raz za razem... tu na forum... Strach spotkać Cię w realu.....Nie dociera ? Won ode mnie !! Koleżanko w rankingu osób wulgarnych dzierżysz palmę pierwszeństwa na tym forum.Zawsze, gdy owa osoba się pojawia to nasuwa się automatycznie taki obraz....
    [image]0004ZBZKRV51SUY9[/image]

nawet oko pasuje....

Pierwszy raz w życiu spotykam tak prostacką i wulgarna kobietę, skąd się taka wzięła ?
    Coraz mocniej wierzę że jednak Boga nie ma skoro takie osobniki powołał do życia.

Za to Polska ma takie prawo dane od samego Boga i interweniuje mieszając się w sprawy innych państw ?