zbigniew1933
Poziom 21
  • w temacie Sztuczna inteligencja jest bez szans przy prawdziwej głupocie

W: Polityka
    Cody
    zbigniew1933
    Cody
    zbigniew1933
    Cody Masz na myśli "całą prawdę, całą dobę"?
    Uważasz że witryna money pl też Sorosa nieszczęśniku?

łacniej będzie wymienić ...co do Sorosa nie należy.
    http://Money.pl to Wirtualna Polska... czyli państwo teoretyczne z kierownictwem w Berlinie. Arbeiten, Steuern zahlen und die Schnauze halten! Bo Donek na polecenie Anieli Kaźmierczak palcem pogrozi.
    Jednak za wszystkim stoi Soros?
    Nazywaj ich jak chcesz. Nie zmienia to faktu, że Polska za rządami PO-PSL była przeznaczona do likwidacji, a Polacy przewidziani jako dostarczyciele taniej siły roboczej u rasy panów. Tzw Polska B miała przejść pod kuratelę górali z bliskiego wschodu. PiS dorwał się do władzy i cały misterny plan w PiS-du. Niemieccy i holenderscy plantatorzy truskawek itd. skarżą się na brak rąk do pracy i z tym związany kataklizm urodzaju. Aniela Kazimierczak zaprosiła więc uchodźców grożąc przy tym sankcjami Polsce.
    Czy słyszałeś że uchodźcy nie chcą do Polski?

O co więc to bicie piany?
  • w temacie Tak brzmi linia polityczna niemieckiego koncernu medialnego Axel Springer Polska, właściciela...

Sikorsky
    Blandare51 Myślisz, że w spółkach medialnych w wolnym świecie są linie polityczne? Biednaś....
    On się nie musi zastanawiać. On nie śpi w błogim stanie nieświadomości i naiwności.

"W nadchodzącym czasie na autostradzie unijnej integracji pojawia się nie tylko pas szybkiego i wolnego ruchu, ale też parking. I to jest właśnie moment, gdy do gry włączają się wolne media, takie jak my (…) większość naszych czytelników i użytkowników należy do tej miażdżącej większości, która popiera członkostwo Polski w UE. Podpowiedzmy im co zrobić, żeby pozostać na pasie szybkiego ruchu i nie skończyć na parkingu".

W odezwie do dziennikarzy w Polsce, szef Ringier Axel Springer - Mark Dukan. Marzec 2017.

W dosłownym tłumaczeniu: Podpowiedzcie Polakom, aby popierali Merkel i "nachodźców".
    Masz na myśli polskich bezdomnych na emigracji?
  • w temacie Poparcie dla PiS w przedziale wiekowym 18-24 lata wynosi aż... 63,5%!

Cody zbigniew1933 Cody zbigniew1933 Cody zbigniew1933 Cody zbigniew1933 Cody zbigniew1933 Blandare51 PiSjugend rośnie w siłę!Wiesz Druhu, jakoś w te cudowne dane nie mogę uwierzyć, coraz więcej niezadowolonych a poparcie rośnie w iście "cudowny" sposób.

Nawet Jezus nie miał takiego poparcia za życia jak PiS ma dzisiaj.Nikomu nie życzę niczego złego, ale wykruszacie się towarzysze. oj wykruszacie - jeden po drugim. Teraz nastaje era młodych, którzy nie dadzą oszukać się Bolkom, Lolkom oraz Donkom.
    Jak już mój przedmówca nadmienił, młodzi ludzie podróżują po całym świecie i widzą, że postępowe media robią ich w przysłowiowe bambuko.
    Ja widziałem tylko, jak wyście całe lata byli oszukiwani - jak Niemcy, za waszym przyzwoleniem, chcieli zrobić z was kolonie niemiecką. Kupili was tzw "Plazmą, Furą i Komórą". Teraz ponoście tego konsekwencje. Nie wmówisz mi że "plazma, fura i komóra" są poza Twoim zasięgiem nieszczęśniku?Nie wysilaj się... Jestem zamożnym człowiekiem, stać mnie na wiele. Zamożnym z tego względu żeś jest "nachodźcą" w jakimś ateistycznym kraju?Wystarczyło ugryzienie przez owczarka niemieckiego w prawą piętę. Resztę zawdzięczam sam sobie!Chwała Panu, nic innego nie ciśnie mi się na usta, jako że ta bestia była niemiecka a nie polska.

Klęczałeś w trakcie czynności ugryzienia?
    Jechałem na rowerze! Na niemieckim rowerze czy na polskim?

Nie miałeś przypadkowo brudnych stóp "nachodźcy" jak pisała Lilith?

Owczarki niemieckie są uczulone na brudne stopy nachodźców.Rower Ukraina, a nogi były chronione walonkami produkcji radzieckiej! :))))))

[image]0006OY4UV7C3G2XJ[/image]
    [image]0006OY4ZHHX9ITMN[/image]
    To gdzieś Ty się schronił nieszczęśniku, w Nowosybirsku?

Cody zbigniew1933 Cody Masz na myśli "całą prawdę, całą dobę"?Uważasz że witryna money pl też Sorosa nieszczęśniku?

łacniej będzie wymienić ...co do Sorosa nie należy.http://Money.pl to Wirtualna Polska... czyli państwo teoretyczne z kierownictwem w Berlinie. Arbeiten, Steuern zahlen und die Schnauze halten! Bo Donek na polecenie Anieli Kaźmierczak palcem pogrozi.Jednak za wszystkim stoi Soros?
  • w temacie Gdyby, - jak z piekłem, gdzie ono - kto zapytał, to ciupaskiem posłużyłbym się tym wymownym...

ireneo zbigniew1933 iiiiiii Zarabiają są obrotni, tak jak w KOD.Dla podniesienia dramatyzmu wypowiedzi wrzuć jakiś filmik z Komorowskim niebogo.

Masz niespotykany talent spamowania, pielęgnuj to w sobie.I tak powiedzała bidula czego pewnie nie chciała, że bez diabła, kościół diabła byłby wart. Znaczy nic.Ciemny lud najłatwiej nastraszyć diabłami i KODem, może to chciała w patriotycznym zrywie przekazać zalękniona?
  • w temacie Poparcie dla PiS w przedziale wiekowym 18-24 lata wynosi aż... 63,5%!

Cody zbigniew1933 Cody zbigniew1933 Cody zbigniew1933 Cody zbigniew1933 Blandare51 PiSjugend rośnie w siłę!Wiesz Druhu, jakoś w te cudowne dane nie mogę uwierzyć, coraz więcej niezadowolonych a poparcie rośnie w iście "cudowny" sposób.

Nawet Jezus nie miał takiego poparcia za życia jak PiS ma dzisiaj.Nikomu nie życzę niczego złego, ale wykruszacie się towarzysze. oj wykruszacie - jeden po drugim. Teraz nastaje era młodych, którzy nie dadzą oszukać się Bolkom, Lolkom oraz Donkom.
    Jak już mój przedmówca nadmienił, młodzi ludzie podróżują po całym świecie i widzą, że postępowe media robią ich w przysłowiowe bambuko.
    Ja widziałem tylko, jak wyście całe lata byli oszukiwani - jak Niemcy, za waszym przyzwoleniem, chcieli zrobić z was kolonie niemiecką. Kupili was tzw "Plazmą, Furą i Komórą". Teraz ponoście tego konsekwencje. Nie wmówisz mi że "plazma, fura i komóra" są poza Twoim zasięgiem nieszczęśniku?Nie wysilaj się... Jestem zamożnym człowiekiem, stać mnie na wiele. Zamożnym z tego względu żeś jest "nachodźcą" w jakimś ateistycznym kraju?Wystarczyło ugryzienie przez owczarka niemieckiego w prawą piętę. Resztę zawdzięczam sam sobie!Chwała Panu, nic innego nie ciśnie mi się na usta, jako że ta bestia była niemiecka a nie polska.

Jechałem na rowerze! Na niemieckim rowerze czy na polskim?

Nie miałeś przypadkowo brudnych stóp "nachodźcy" jak pisała Lilith?

Owczarki niemieckie są uczulone na brudne stopy nachodźców.

Cody zbigniew1933 Cody zbigniew1933 Cody zbigniew1933 Blandare51 PiSjugend rośnie w siłę!Wiesz Druhu, jakoś w te cudowne dane nie mogę uwierzyć, coraz więcej niezadowolonych a poparcie rośnie w iście "cudowny" sposób.

dzienpierwszy2 zbigniew1933 dzienpierwszy2 zbigniew1933 dzienpierwszy2 zbigniew1933 dzienpierwszy2 zbigniew1933 dzienpierwszy2 zbigniew1933 dzienpierwszy2 zbigniew1933 dzienpierwszy2 Tutaj całość artykułu , wraz z tabelką ;http://www.mo(...)21.htmlDziękuję za obywatelską czujność, zapomniałem załączyć link tego zbożnego artykułu.A po co załączać? ...
    Jaki sens ma załączanie linku do artykułu, skoro go fragmentarycznie przekleiłeś ?

Dwa razy mamy czytać ?...czy jak ?

Pewne osobniki powinny czytać dwa razy a nawet trzy razy gwoli zrozumienia.

Nie wiem ilu Was tam jest lewitujących w zadumie notorycznych braków.Nie kolego ....

W twoim temacie nie ma ani jednego Twojego słowa.
    Jest tylko tytuł , który wyraźnie kontrastuje z resztą treści .

Ukradłeś po prostu część artykułu , zacytowałeś fragmenty w jednym celu...

żeby udowodnić światu, że jesteś małym kartoflanym brudnym polaczkiem...

I wiesz co ...zaczynasz mnie przekonywać , że tak jest faktycznie. Jestem zawiedziony, myślałem żeś bardziej przebiegły w rozumie i już dawno uwierzyłeś we własną nieomylność co do osądzania innych.

Wnikliwie przemyślane obelgi pomału zaczynają się sączyć jako uniwersalny argument z braku innych dotyczących zacytowanego artykułu?Ale do czego mam się odnieść ?

Do fragmentów przytoczonych przez Ciebie , czy do całości artykułu? Do idei nieszczęśniku, do pomysłu a nie do tekstu jako takiego.

Nie wnikaj w słowa i literki, skup się na poczynaniach.Pierdoło ...

Mamy dwa artykuły

jeden ..orginał z tendencjami w całej europie

i Twoje przeklejjki ...którymi się starasz udowodnić , że jesteś małym kartoflanym polaczkiem

To zupełnie dwie różne idee ...

tak więc ponawiam pytanie :

Do czego mam się odnieść ?Interesujące spostrzeżenia że tak powiem...z jednego artykułu uknułeś daw przesłania bazując na moich wyrywkach z tego samego źródła?

Zdradź jakie emocje wyniosłeś prócz żałosnych na forum osobistych pragnień co do mojej mizernej osoby?

No i się nie dowiem do czego mam się odnieść ...

Spadam do domu , koniec pracy na dzisiaj...

Powtórzę bo może nie przeczytałeś ;

Mamy dwa artykuły

jeden ..orginał z tendencjami w całej europie

i Twoje przeklejjki ...którymi się starasz udowodnić , że jesteś małym kartoflanym polaczkiem

To zupełnie dwie różne idee ...

Powiesz :

"do orginału" . odniosę się do oryginału , powiesz "do moich przeklejek" , odniosę się do Twoich przeklejek .

Jeżeli zaś chcesz sobie tylko zbożnie popierzyć, o nieszczęśnikach , niebogach i kartoflanych katolikach, maryjnych rzeczach ...przepraszam nie mam czasu.

Zanim spadniesz przemyśl...czy pomysł raczej niegodny dywagacji?

Sam wiesz...Eurostat onegdaj tak przez Ciebie zachwalanyOczywiście , że wypowiedzi należy podpierać faktami , i nadal "zachwalam" eurostat

Z tym, że Ty akurat, forsując swoją ideę "jestem małym głupim polaczkiem !!" podparłeś się wybranymi fragmentami komentarza money pl.

Eurostat w tym artykule to ta tabelka , a jej akurat nie przekleiłeś
    [image]0006OY1EU7GQBF4D[/image]

Czy mam przez to rozumieć.(..gwoli poparcia własnego podniecenia wkleiłeś tabelkę ) że tabelka jawnie przeczy przemyśleniom autora money.pl?