• w temacie twarde prawo, ale prawo

W: Polityka
    iiiiiii
    zbigniew1933 Jedyną winą chłopaka jest to że był w nieodpowiednim czasie w nieodpowiednim miejscu, gdzie podnieceni akcją policjanci mieli okazję "wyżyć" się nad dokładnie związanym że tak powiem.

Przy okazji przetestowali nowy gadżet - elektryczną pukawkę i już wiedzą że kilkakrotnie użyta na leżącym stanowi fajny sprzęt do zabijania.
    Po pierwsze: chłopak, to ma 15 lat, a nie 26.
    Po drugie: był naćpany, zaczepiał ludzi na rynku, wywalono go z lokalu, odmawiał wykonywania poleceń policjantów, był poszukiwany przez prokuratora za oszustwa.
    Po trzecie: nie powinni go tak traktować, takie tortury, to byłyby adekwatne dla mordercy albo pedofila, a nie zwykłego opryszka.
    Powinni zostać ukarani.

Rozumiem w Twoim chutorze nazwanie 26 latka chłopakiem to obelga, interesujące masz informacje, byłaś przez niego zaczepiana ?

ireneo
    zbigniew1933 Jedyną winą chłopaka jest to że był w nieodpowiednim czasie w nieodpowiednim miejscu, gdzie podnieceni akcją policjanci mieli okazję "wyżyć" się nad dokładnie związanym że tak powiem.

Przy okazji przetestowali nowy gadżet - elektryczną pukawkę i już wiedzą że kilkakrotnie użyta na leżącym stanowi fajny sprzęt do zabijania.
    a niech miał i inne winy. Został zamordowany, a dojna drużyna świadków morderstwa kryje. Nawet jeśli nie świadków mordew3rstwa, to tortur na pewno. dyrektora nie było, gdy lali przed jego szkoła uczennicę. I wywalają go bez pardonu. A tutaj byli i w dodatku powołani po to, by przed bandyctwem chronić
    Na razie oficjalna wersja nadprokuratora jest jedna... chłopak sam się zabił za pomocą nikomu nieznanych narkotyków, policja dowiozła już martwego na przesłuchanie.

Rażenie paralizatorem to były próby reanimacji że tak powiem.

Jedyną winą chłopaka jest to że był w nieodpowiednim czasie w nieodpowiednim miejscu, gdzie podnieceni akcją policjanci mieli okazję "wyżyć" się nad dokładnie związanym że tak powiem.

• w temacie Kompletnym wyposażeniem uniwersalnego roweru będzie

W: Hydepark
    taie Wszystko zależy gdzie jeździsz -
    Zdarzało mi się i ~200 km w jeden dzień po lasach na MTB
    to brałem
    -bidon x2 + zapas mineralnej nie gazowanej (paskudne jest odwodnienie)
    -czekolada gorzka (uzupełnienie kalorii)
    -ja kasku nie brałem a czapkę z daszkiem (choć kask mojemu koledze uratował życie)
    -rękawice rowerowe bez palców (nie odparza dłoni)
    -okulary x2 (przeciwsłoneczne + przeźroczyste przeciw owadom)
    -peleryna rowerowa
    -mini zestaw narzędzi + 1 dętka +kpl łatek + linka hamulca
    -bandaż elastyczny (od czasu jak skręciłem kostkę.
    A jak jeździcie z domu na działkę to wystarczy karta kredytowa.
    Te 200 km to chyba na dobę, nie na dzień.

Pedałując po lasach z szybkością 40 km/h... jakoś tego nie widzę choć wyobraźnię mam bujną ;)
  • w temacie Jaka jest prawda o marihuanie?

W: Hydepark
    W tym filmie jest prawda o marihuanie i o innych narkotykach...

Kokaina przed wojna była w powszechnym użyciu w całej Europie i nikt nie wyzywał nikogo od narkomanów.

• w temacie o. Rydzyk podskórnie gardzi swoimi słuchaczkami

Air842 zbigniew1933 Air842 zbigniew1933 Air842 Wierze ..ale potwierdzenie Twojej prawdy jest mi konieczneTo jak to jest z tą Twoją wiarą niebogo?

Księdzu wierzysz bez wymuszania potwierdzenia ( bo wiesz że nie dostaniesz żadnych dowodów) a komuś kto pisze o niezwykłej słabości kapłana do pieniędzy już nie wierzysz?

Jesteś jak ten niewierny Tomasz, dopóki nie wrazisz ręki w otwartą ranę i nie pomacasz żeber od środka ciała....nie uwierzysz.... jesteś za życia potępiona.

A Ty to siedziesz po prawicy zeby sadzic zywych i umarlych ....

Potepiona ?juz za zycia ... ? Moj dobry czllowieku ,jak Ciebie na droge wiary doprowadze to wszystkie grzechy zostana mi wybaczone ,,a moze nawet swieta zostane .......?Takiego co "nawracał" za jakaś tam nagrodę znamy z bożych tekstów.... tego wężowatego szatana pamiętasz?

Pan go ukarał straszliwie bo za karę wąż , który w raju miał nogi, musi teraz pełzać na brzuchu.

Moze lepiej Ciebie zrozumiem jak mi werset z Biblii podasz . ..a swoja droga to badz uwazny.... zebys Ty nie musial na brzuchu pelzac .......Szczęście że Pan nie zmusił węża do poruszania się na kolanach, wolę pełzać na brzuchu niż spędzać życie na kolanach liżąc kończyny napotkanych kapłanów niebogo.
  • w temacie Paramilitarne maryjne szwadrony BOGA WOJNY

gugu77 zbigniew1933 gugu77 zbigniew1933 gugu77 Maju, daj chłopakom szansę.
    Pomysł z OT jest całkiem OK.
    Jest to wojsko tańsze i trudniejsze do zniszczenia niż klasyczne.
    Jesteśmy biednym krajem.
    Na techonologiczne super fajerwerki sprzętowe
    po prostu nas nie stać.
    Ta wojskowa technika w pierwszej kolejności zostanie przez npla
    zniszczona.
    I pozostaną gemajni z giwerami w łapach.
    I zabawa w partyzantke po krzakach i lasach.
    A do tego OT jest stworzona.
    Abstrahuję tu, żeby było jasne, od polityki.Powiedz, jaką wartość przedstawia żołnierz który oddał w życiu 3 strzały z muszkietu, dwa w niebo i jeden w ziemię?

Czego może się nauczyć w w 2 tygodniowym szkoleniu?

Salutować?

Sam Antoni nie ufa własnym bojówkom, którzy broń widzą tylko z okazji parady na placu.

W razie "zagrożenia" broń ma być dowożona specjalnym kontenerem z Warszawy i to tylko w wypadku kolejnego protestu "czarnych parasolek", lub gdy podnieceni górnicy umorusani wyjdą na powierzchnię z dłutami.
    No cóz......
    Kolejna pozoracja....
    Jeśli jest tak, jak piszesz.
    Jeżeli masz więce informacji na temat rzeczywistości OT, radbym je poznać.

PS. Górnicy z kilofami.
    Nie zdłutami.
    Pozdrawiam.

PS nr 2. Pozostajemy więc my, starzy piechociarze, by w razie
    draki tego nieszczęsnego bantustanu bronić.Skąd wiesz że górnicy żadnych dłut nie mają?

Funkcja kilowa i dłuta jest taka sama że tak powiem.

http://www.tv(...)64.html

Bo ja z Hanysowa jestem....To nie jest usprawiedliwienie mające świadczyć o Twojej przynależności do zdefiniowanego przez umiłowanego wodza sortu.

Dla mnie jesteś takim samym obywatelem jak inni, nie gorszym...bo nie należysz do PiS

Tylko to nas obu dyskryminuje i odziera z "chwały" w oczach przeciętnego pisiorka.
  • w temacie "Polska i Węgry stanowią większe zagrożenie dla Europy niż ISIS"

~gość zbigniew1933 ~gość Już bardziej ci niemieccy dziennikarze nie mogli się ośmieszyć. Takich tekstów niestety jest więcej. Można mieć ubaw po pachy :DDziwne że dowódcy NATO z tego się nie śmieją.Tylko w twojej chorej główce się śmieją Zbysiunio. Nie zapominaj o tym. Może i masz rację nieszczęśniku, moja chora główka umie czytać w przeciwieństwie do Twojej -jak uważasz zdrowej.

"Daniel Keohane, specjalista ds. bezpieczeństwa i obronności, z uniwersytetu ETH w Zurychu, ocenia, że w przyszłości relacje Polski wewnątrz sojuszu mogą ucierpieć w związku z tym, co dzieje się w polskiej armii. – W stolicach państw NATO może narastać zaniepokojenie, jeżeli rzeczywiście dymisje generałów miały podtekst polityczny – ocenił."

"W materiale agencji pojawił się też wątek kondycji polskiej armii. Choć odnotowano, że Polska spełnia wymagania NATO i wydaje 2 proc. swojego PKB na obronność, tak autorka tekstu zastanawiała się, jak Sojusz reaguje na niektóre decyzje ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza, albo na to, że w ostatnim roku w polskiej armii mundur zrzuciło prawie 30 generałów i ponad 200 pułkowników czy zerwane negocjacje ws. śmigłowców Caracal"

To wcale nie śmieszy dowódców NATO tak jak ciebie nieszczęśniku sezonowy.

• w temacie Paramilitarne maryjne szwadrony BOGA WOJNY

gugu77 zbigniew1933 gugu77 Maju, daj chłopakom szansę.
    Pomysł z OT jest całkiem OK.
    Jest to wojsko tańsze i trudniejsze do zniszczenia niż klasyczne.
    Jesteśmy biednym krajem.
    Na techonologiczne super fajerwerki sprzętowe
    po prostu nas nie stać.
    Ta wojskowa technika w pierwszej kolejności zostanie przez npla
    zniszczona.
    I pozostaną gemajni z giwerami w łapach.
    I zabawa w partyzantke po krzakach i lasach.
    A do tego OT jest stworzona.
    Abstrahuję tu, żeby było jasne, od polityki.Powiedz, jaką wartość przedstawia żołnierz który oddał w życiu 3 strzały z muszkietu, dwa w niebo i jeden w ziemię?

Czego może się nauczyć w w 2 tygodniowym szkoleniu?

Salutować?

Sam Antoni nie ufa własnym bojówkom, którzy broń widzą tylko z okazji parady na placu.

W razie "zagrożenia" broń ma być dowożona specjalnym kontenerem z Warszawy i to tylko w wypadku kolejnego protestu "czarnych parasolek", lub gdy podnieceni górnicy umorusani wyjdą na powierzchnię z dłutami.
    No cóz......
    Kolejna pozoracja....
    Jeśli jest tak, jak piszesz.
    Jeżeli masz więce informacji na temat rzeczywistości OT, radbym je poznać.

PS. Górnicy z kilofami.
    Nie zdłutami.
    Pozdrawiam.

PS nr 2. Pozostajemy więc my, starzy piechociarze, by w razie
    draki tego nieszczęsnego bantustanu bronić.Skąd wiesz że górnicy żadnych dłut nie mają?

Funkcja kilowa i dłuta jest taka sama że tak powiem.

http://www.tv(...)64.html