• w temacie Jest bardzo wiele chciejstwa osób złych, niedobrych, które chciałyby nam przemeblować rząd.

W: Hydepark
    ~gosc Daj mu spokój co ci to przeszkadza jak nie ublża nikomu nie klnie tu i to ostro daj mu spokój a jak pisze niech pisze byle nie obrażał nikogo może pisanie tu daje mu ulgę w chorobie nie wiesz jak to jest człowiek chory zawsze potrzebuje bodzca aby życ i miec w sobie ta ciszę która tak potrzebna jest każdemu wiec daj mu spokój jak klnie ustaw do pionu jak cichy daj spokój widocznie musi tu pisac aby miec jak najmniej stresu i to wszystko nie prowokuj go i będzie dobrze bo ja drzesz się po nim to skutki inne zaraz co odda i co wojna aby wszyscy poczytali sobie dyplomacja z nim i to wszystko widzisz nawet duchy potwierdzają to...........wybrany
    Duch nagiej kapłanki ze Świątyni Gniewu Bogów przyniósł mi w delikatnej rączce kluczyk do jej więzienia i szept... weź tą czerwoną pigułką, zaklinam cie na żebra ojców i kolana matek... posłuchałem bo duchów należy słuchać czasami.
  • w temacie Przewodniczący Tusk, dobre chłopisko jest

~gość
    zbigniew1933
    ~gość
    zbigniew1933
    ~gość Nie szukaj zera jak sam nim jesteś a tak ogólnie to bełkot idioty.
    Toczysz patriotyczną pianę braku zrozumienia czy inne motywacje pobudzają ślinianki w skurczach bezsilnego gniewu?
    Skorzystałeś z darmowej porady i wziąłeś już leki ?
    Usiłujesz mi wmówić że po Twoich lekach zmienię przekonania?
    Znów masz zakłócenia w starczym mózgu, dostałeś darmową poradę i przypomnienie a nie receptę.
    Zręcznie udajesz wiedźmina nieszczęśniku, no to którą tabletkę mam wziąć...niebieską czy czerwoną?
  • w temacie Był tak blisko Trumpa

Dlaczego nasz wspaniały prezydent regularnie nie odwiedza najbliższych sąsiadów, lęka się rozmów z nimi czy inne przyczyny przeszukiwania wszelkich zakamarków świata... czyli tam gdzie nie wiedzą o nim nic lub wiedzą bardzo mało?

Mam obok sprzyjające Niemcy, mamy Rosję z którą wypadałoby nawiązać lepsze od istniejących stosunki a tym samym poprawić stan gospodarki kraju.

Mamy Czechy, Słowację, Białoruś... dlaczego nikt tam nie jeździ za publiczne ( czyli nasze) pieniądze?

Czy nie bardziej wymierne byłyby efekty takich wizyt?

irusiowj zbigniew1933 ~gość zbigniew1933 ~gość Nie szukaj zera jak sam nim jesteś a tak ogólnie to bełkot idioty.Toczysz patriotyczną pianę braku zrozumienia czy inne motywacje pobudzają ślinianki w skurczach bezsilnego gniewu?Skorzystałeś z darmowej porady i wziąłeś już leki ?Usiłujesz mi wmówić że po Twoich lekach zmienię przekonania?, Pytia ojadzała się i po tym miała sąd na każdy temat i to w 50% trafny.PiSlamistów patriotyczna krew zalewa a to z tego powodu że Tusk przyjechał na wezwanie prokuratury...jak zwykły obywatel.

Przyjechał pociągiem i żeby dodatkowo wzbudzić złość naszych wybrańców przyjechał II klasą dla ludzi II sortu przeznaczoną.

Teraz ciskają się w bezsilnym gniewie bo ponownie przechytrzył plan wypracowany w zaciszu gabinetu I sekretarza wzbudzając niemałą sensację wśród gawiedzi.

Kaczy plan i misterna konstrukcja spaliła na panewce a nieprzewidywany w planach obrót miast spodziewanej pozycji na kolanach zamienił się w huczną fetę przyszłego zwycięstwa Tuska na panującym reżimem.

~gość zbigniew1933 ~gość Nie szukaj zera jak sam nim jesteś a tak ogólnie to bełkot idioty.Toczysz patriotyczną pianę braku zrozumienia czy inne motywacje pobudzają ślinianki w skurczach bezsilnego gniewu?Skorzystałeś z darmowej porady i wziąłeś już leki ?Usiłujesz mi wmówić że po Twoich lekach zmienię przekonania?

~gość Nie szukaj zera jak sam nim jesteś a tak ogólnie to bełkot idioty.Toczysz patriotyczną pianę braku zrozumienia czy inne motywacje pobudzają ślinianki w skurczach bezsilnego gniewu?
  • w temacie Szykuje się krwawa wojna na górze... nikt nie będzie brał jeńców

~gość zbigniew1933 ~gość zbigniew1933 ~gość Spokojnie, nie martw się tak bardzo sondażami. Może tylko Tobie wydaje się, że jest tak słabo z poparciem dla obecnie rządzących. Miłego dnia życzę i owocnych wpisów.Dlaczego uważasz że się martwię "słupkami" nieszczęśniku?

Nie tylko mnie się wydaje że poparcie PiSlamu leci na łeb i na lubieżnie obnażoną szyję...chciałbym zauważyć, cały świat to widzi.Oczywiście, że z tym martwieniem to była ironia w Twoim kierunku. A co do nieszczęśnika, to mogę czuć się obrażonym, bo z zasady jestem pogodnym i szczęśliwym człowiekiem. Dobrego słowa użyłeś "szczęśniku"........"wydaje Ci się" i tego się trzymaj, jeśli Ci z tym dobrze..Jako wyznawca jedynie słusznych poglądów "szczęśnikiem" w żaden sposób być w moich oczach nie możesz.... nikt jeszcze nie widział pogodnie uśmiechniętego PiSiora ( z wyjątkiem tych u żłoba) na narodowym łez padole.Bezgraniczna wiara we własną nieomylność i słuszność to oznaka próżności i pychy. Błędem jest nie liczyć się z czyimś zdaniem i nie wierzyć w nie. Chcesz zobaczyć uśmiechniętego PiSiora? Zacznij ode mnie. Kawa czy coś mocniejszego?:)Mam się czuć zaproszony?.... spłonąłem z rozkosznego wstydu...

Będziemy się jeno uśmiechać do siebie czy jakieś bardziej zbożne czyny przewidujesz?

Najistotniejsze., to spotkanie w realu czy wirtualnie, jawne czy w ukryciu?
  • w temacie Szykuje się krwawa wojna na górze... nikt nie będzie brał jeńców

~gość madox66 Wybacz gościu ze i ja sie wtrące.Zobacz tematy i posty pisane przez PISowskich hejterow, oczywiście tych z partyzantki,tam naprawdę nie ma usmiechu ni radości.Jest za to jad,bluzgi i presonalne podchody(przykład user o nicku www,Tosk,Lublin i inni)Najlepiej jest mierzyć ludzi jedną miarką. Nie przyrównuj ludzi tutaj piszących do tych ze "świata realnego". Kto tutaj pisze, jak myślisz? "Wojna na słowa" trwa już od dawna. Może czasem trzeba ruszyć się na mały rekonesans i zobaczyć jak jest naprawdę. Przekonywanie do swoich racji ma różną formę, jeden będzie pisał rzeczowo, obiektywnie dla innego jest to tylko zlepek inwektyw i ośmieszanie. Nie można jednak nie szanować czyjegoś zdania. A już przekonywanie z uporem maniaka do własnych racji jest nie na miejscu. Nie każ mi odpowiadać za zachowanie innych. Możee wskaż gdzie znajduje się ta jedna, uniwersalna miarka do mierzenia innych?

Niewątpliwie jest w Twoim posiadaniu.

Wojna na słowa odbywa się bez krwi rozlewu w przeciwieństwie do wojen pełnych fizycznej przemocy.

Przekonywanie do własnych racji odbywa się też w różny sposób w realu, najskuteczniejsze metody "przekonywania" znają religianci... jak się nie "nawróci", pozostaje zabić.