zbigniew1933
Poziom 21
  • w temacie czy twoja religia spełnia warunki religii prawdziwej?

W: Religia
    cyklpo
    zbigniew1933
    cyklpo
    pintapalec
    KarolP12
    cyklpo
    KarolP12
    cyklpo
    KarolP12 Znowu heretyckie manipulacje
    boli cię że twoja religia nie spełnia ani jednego z tych wymogów ! więc nazywasz temat manipulacjami najprościej!!
    Twoje heretyckie manipulacje nijak się mają do Świętej Wiary.
    twoja wiara nie jest święta tylko przeklęta krk nie spełnia żadnego z warunków religii prawdziwej !!
    Bredzisz sekciarzu opętany swoją herezją.
    Wcale nie bredzi bałwochwalco i czcicielu świętych bałwanów..
    Głównym fundamentem sekty religijnej Rzymsko katolickiej, jest fałsz,obłuda, zboczenie,sadyzm i pazerność.. Co różni chrześcijaństwo od katolicyzmu ? KIEDYŚ ŁOTRY WISIAŁY NA KRZYŻACH TERAZ KRZYŻE WISZĄ NA ŁOTRACH .Motto KK .. 6 x "B": Kościół jest Bezkarny, Bezczelny, Bezideowy, Bezduszny, Bogaty, Bezwzględny. O tym mówi w zawoalowany sposób Franciszek o katolicyzmie ,który odszedł od pierwotnego chrześcijaństwa..
    o dzięki za wsparcie ! dobrze to ująłeś muszę powiedzieć że po mimo iż wierzę w Boga często zgadzam się z Ateistami co do religii!!
    Którego Boga upodobałeś sobie za swojego Pana nieszczęśniku?

Jak wiesz Bogów w niebiesiech dostatek.
    sam jesteś nieszczęśnikiem !!
    Roztropnie unikasz odpowiedzi na proste pytanie z jakiego każdy wyznawca Bogów jest dumny.

Którego z Bogów obrałeś za swojego Pana?
  • w temacie Poparcie dla PiS w przedziale wiekowym 18-24 lata wynosi aż... 63,5%!

W: Polityka
    Cody zbigniew1933 Cody zbigniew1933 Blandare51 PiSjugend rośnie w siłę!Wiesz Druhu, jakoś w te cudowne dane nie mogę uwierzyć, coraz więcej niezadowolonych a poparcie rośnie w iście "cudowny" sposób.

Nawet Jezus nie miał takiego poparcia za życia jak PiS ma dzisiaj.Nikomu nie życzę niczego złego, ale wykruszacie się towarzysze. oj wykruszacie - jeden po drugim. Teraz nastaje era młodych, którzy nie dadzą oszukać się Bolkom, Lolkom oraz Donkom.
    Jak już mój przedmówca nadmienił, młodzi ludzie podróżują po całym świecie i widzą, że postępowe media robią ich w przysłowiowe bambuko.
    Ja widziałem tylko, jak wyście całe lata byli oszukiwani - jak Niemcy, za waszym przyzwoleniem, chcieli zrobić z was kolonie niemiecką. Kupili was tzw "Plazmą, Furą i Komórą". Teraz ponoście tego konsekwencje. Nie wmówisz mi że "plazma, fura i komóra" są poza Twoim zasięgiem nieszczęśniku?Nie wysilaj się... Jestem zamożnym człowiekiem, stać mnie na wiele. Zamożnym z tego względu żeś jest "nachodźcą" w jakimś ateistycznym kraju?
  • w temacie czy twoja religia spełnia warunki religii prawdziwej?

W: Religia
    KarolP12 cyklpo KarolP12 cyklpo KarolP12 cyklpo KarolP12 cyklpo KarolP12 Znowu heretyckie manipulacje boli cię że twoja religia nie spełnia ani jednego z tych wymogów ! więc nazywasz temat manipulacjami najprościej!!Twoje heretyckie manipulacje nijak się mają do Świętej Wiary. twoja wiara nie jest święta tylko przeklęta krk nie spełnia żadnego z warunków religii prawdziwej !!Bredzisz sekciarzu opętany swoją herezją. udowodnij mi że jestem sekciarzem nie udowodnisz !!Na początek napisz jak zwą twoją setkę heretyku. widzę że jesteś uprzedzony do innych wyznań religijnych czyli nie należysz do religii prawdziwej więc po co piszesz że jestem sekciarzem skoro ty sam jesteś obłudnikiem z mafii i sekty w jednym to że krk jest najbardziej rozpowszechnioną sektą na świecie to nie daje ci podstaw do ubliżania innym ! tylko że klechy was uczą jedynie nienawiści i uprzedzeń do innych religii i dlatego nazywasz mnie heretykiem bo twoja religia to nic innego jak wysypisko śmieci!!Według ciebie ja jestem uprzedzony gdy ty jako ten nieuprzedzony zioniesz jadem i bluźnisz jak cierpiący na ateizm oszołom. Pogratulować takiego braku uprzedzeń.
    Napisałem Ci żebyś wyjaśnił co to jest krk a ty coś bełkoczesz w swoim sekciarskim narzeczu. Najpopularniejsze synonimy do słowa krk to: Kraków, Krak, ... .nieszczęsniku.
  • w temacie Poparcie dla PiS w przedziale wiekowym 18-24 lata wynosi aż... 63,5%!

Cody zbigniew1933 Blandare51 PiSjugend rośnie w siłę!Wiesz Druhu, jakoś w te cudowne dane nie mogę uwierzyć, coraz więcej niezadowolonych a poparcie rośnie w iście "cudowny" sposób.

Nawet Jezus nie miał takiego poparcia za życia jak PiS ma dzisiaj.Nikomu nie życzę niczego złego, ale wykruszacie się towarzysze. oj wykruszacie - jeden po drugim. Teraz nastaje era młodych, którzy nie dadzą oszukać się Bolkom, Lolkom oraz Donkom.
    Jak już mój przedmówca nadmienił, młodzi ludzie podróżują po całym świecie i widzą, że postępowe media robią ich w przysłowiowe bambuko.
    Ja widziałem tylko, jak wyście całe lata byli oszukiwani - jak Niemcy, za waszym przyzwoleniem, chcieli zrobić z was kolonie niemiecką. Kupili was tzw "Plazmą, Furą i Komórą". Teraz ponoście tego konsekwencje. Nie wmówisz mi że "plazma, fura i komóra" są poza Twoim zasięgiem nieszczęśniku?

aba1 "Wygląda na to, że młodzi wykształceni z brudnych miast nie popierają już postępowych partii spod znaku sierpa i młota. Za 10-20 lat w Polsce praktycznie nie będzie nikt głosował na układ okrągłego koryta."

Tak dla przypomnienia w okrągłym korycie tak jak to nazwałeś brał udział Lech Kaczyński .
    A że Lech nigdzie się nie ruszał bez brata bliźniaka...obydwaj byli równo "zaokrągleni" przy stole
  • w temacie Sztuczna inteligencja jest bez szans przy prawdziwej głupocie

dzienpierwszy2 zbigniew1933 dzienpierwszy2 zbigniew1933 dzienpierwszy2 zbigniew1933 dzienpierwszy2 zbigniew1933 dzienpierwszy2 zbigniew1933 dzienpierwszy2 Tutaj całość artykułu , wraz z tabelką ;http://www.mo(...)21.htmlDziękuję za obywatelską czujność, zapomniałem załączyć link tego zbożnego artykułu.A po co załączać? ...
    Jaki sens ma załączanie linku do artykułu, skoro go fragmentarycznie przekleiłeś ?

Dwa razy mamy czytać ?...czy jak ?

Pewne osobniki powinny czytać dwa razy a nawet trzy razy gwoli zrozumienia.

Nie wiem ilu Was tam jest lewitujących w zadumie notorycznych braków.Nie kolego ....

W twoim temacie nie ma ani jednego Twojego słowa.
    Jest tylko tytuł , który wyraźnie kontrastuje z resztą treści .

Ukradłeś po prostu część artykułu , zacytowałeś fragmenty w jednym celu...

żeby udowodnić światu, że jesteś małym kartoflanym brudnym polaczkiem...

I wiesz co ...zaczynasz mnie przekonywać , że tak jest faktycznie. Jestem zawiedziony, myślałem żeś bardziej przebiegły w rozumie i już dawno uwierzyłeś we własną nieomylność co do osądzania innych.

Wnikliwie przemyślane obelgi pomału zaczynają się sączyć jako uniwersalny argument z braku innych dotyczących zacytowanego artykułu?Ale do czego mam się odnieść ?

Do fragmentów przytoczonych przez Ciebie , czy do całości artykułu? Do idei nieszczęśniku, do pomysłu a nie do tekstu jako takiego.

Nie wnikaj w słowa i literki, skup się na poczynaniach.Pierdoło ...

Mamy dwa artykuły

jeden ..orginał z tendencjami w całej europie

i Twoje przeklejjki ...którymi się starasz udowodnić , że jesteś małym kartoflanym polaczkiem

To zupełnie dwie różne idee ...

tak więc ponawiam pytanie :

Do czego mam się odnieść ?Interesujące spostrzeżenia że tak powiem...z jednego artykułu uknułeś daw przesłania bazując na moich wyrywkach z tego samego źródła?

Zdradź jakie emocje wyniosłeś prócz żałosnych na forum osobistych pragnień co do mojej mizernej osoby?

No i się nie dowiem do czego mam się odnieść ...

Spadam do domu , koniec pracy na dzisiaj...

Powtórzę bo może nie przeczytałeś ;

Mamy dwa artykuły

i Twoje przeklejjki ...którymi się starasz udowodnić , że jesteś małym kartoflanym polaczkiem

Powiesz :

"do orginału" . odniosę się do oryginału , powiesz "do moich przeklejek" , odniosę się do Twoich przeklejek .

Jeżeli zaś chcesz sobie tylko zbożnie popierzyć, o nieszczęśnikach , niebogach i kartoflanych katolikach, maryjnych rzeczach ...przepraszam nie mam czasu.

Zanim spadniesz przemyśl...czy pomysł raczej niegodny dywagacji?

Sam wiesz...Eurostat onegdaj tak przez Ciebie zachwalany
  • w temacie Co zrobiliby Błaszczak z Szydłową z nimi, gdybym im zdradził tę tajemnicę?

ireneo ~Polska A ja myślę że emigranci powinni uszanować wolę Polaków a ci powiedzieli jasno - Nie chcemy tu emigrantów i koniec !!
    Jeśli emigranci tego nie zrozumieli , to trzeba im to wbić do głowy innym sposobem, może bardziej skutecznym...
    78 procent Polaków nie chce u siebie emigrantów i tyle w temacie.
    Ile razy mamy to powtarzać ?to inne zagadnienie. Oni u nas nie chcą bo wiedzą, że po modlitwie nie byłoby ani jednego ich buta czy nawet kapcia. A te 76 % to skąd wziąłeś, pewnie z Frondy?Nieszczęśnik miał na myśli 76% prawdziwych polaków jedynie, tych zgromadzonych pod sztandarami Maryi.

Blandare51 PiSjugend rośnie w siłę!Wiesz Druhu, jakoś w te cudowne dane nie mogę uwierzyć, coraz więcej niezadowolonych a poparcie rośnie w iście "cudowny" sposób.

Nawet Jezus nie miał takiego poparcia za życia jak PiS ma dzisiaj.

Być może I sekretarz kupił jakiś potężny rytuał na "słupki"?
  • w temacie Sztuczna inteligencja jest bez szans przy prawdziwej głupocie

dzienpierwszy2 zbigniew1933 dzienpierwszy2 zbigniew1933 dzienpierwszy2 zbigniew1933 dzienpierwszy2 zbigniew1933 dzienpierwszy2 Tutaj całość artykułu , wraz z tabelką ;http://www.mo(...)21.htmlDziękuję za obywatelską czujność, zapomniałem załączyć link tego zbożnego artykułu.A po co załączać? ...
    Jaki sens ma załączanie linku do artykułu, skoro go fragmentarycznie przekleiłeś ?

Dwa razy mamy czytać ?...czy jak ?

Pewne osobniki powinny czytać dwa razy a nawet trzy razy gwoli zrozumienia.

Nie wiem ilu Was tam jest lewitujących w zadumie notorycznych braków.Nie kolego ....

W twoim temacie nie ma ani jednego Twojego słowa.
    Jest tylko tytuł , który wyraźnie kontrastuje z resztą treści .

Ukradłeś po prostu część artykułu , zacytowałeś fragmenty w jednym celu...

żeby udowodnić światu, że jesteś małym kartoflanym brudnym polaczkiem...

I wiesz co ...zaczynasz mnie przekonywać , że tak jest faktycznie. Jestem zawiedziony, myślałem żeś bardziej przebiegły w rozumie i już dawno uwierzyłeś we własną nieomylność co do osądzania innych.

Wnikliwie przemyślane obelgi pomału zaczynają się sączyć jako uniwersalny argument z braku innych dotyczących zacytowanego artykułu?Ale do czego mam się odnieść ?

Do fragmentów przytoczonych przez Ciebie , czy do całości artykułu? Do idei nieszczęśniku, do pomysłu a nie do tekstu jako takiego.

Nie wnikaj w słowa i literki, skup się na poczynaniach.Pierdoło ...

Mamy dwa artykuły

tak więc ponawiam pytanie :

Do czego mam się odnieść ?Interesujące spostrzeżenia że tak powiem...z jednego artykułu uknułeś daw przesłania bazując na moich wyrywkach z tego samego źródła?

Zdradź jakie emocje wyniosłeś prócz żałosnych na forum osobistych pragnień co do mojej mizernej osoby?