zbigniew1933
Poziom 21
  • w temacie Sztuczna inteligencja jest bez szans przy prawdziwej głupocie

W: Polityka
    dzienpierwszy2
    zbigniew1933
    dzienpierwszy2
    zbigniew1933
    dzienpierwszy2
    zbigniew1933
    dzienpierwszy2 Tutaj całość artykułu , wraz z tabelką ;http://www.mo(...)21.html
    Dziękuję za obywatelską czujność, zapomniałem załączyć link tego zbożnego artykułu.
    A po co załączać? ...
    Jaki sens ma załączanie linku do artykułu, skoro go fragmentarycznie przekleiłeś ?

Dwa razy mamy czytać ?...czy jak ?

Pewne osobniki powinny czytać dwa razy a nawet trzy razy gwoli zrozumienia.

Nie wiem ilu Was tam jest lewitujących w zadumie notorycznych braków.
    Nie kolego ....

W twoim temacie nie ma ani jednego Twojego słowa.
    Jest tylko tytuł , który wyraźnie kontrastuje z resztą treści .

Ukradłeś po prostu część artykułu , zacytowałeś fragmenty w jednym celu...

żeby udowodnić światu, że jesteś małym kartoflanym brudnym polaczkiem...

I wiesz co ...zaczynasz mnie przekonywać , że tak jest faktycznie.
    Jestem zawiedziony, myślałem żeś bardziej przebiegły w rozumie i już dawno uwierzyłeś we własną nieomylność co do osądzania innych.

Wnikliwie przemyślane obelgi pomału zaczynają się sączyć jako uniwersalny argument z braku innych dotyczących zacytowanego artykułu?
    Ale do czego mam się odnieść ?

Do fragmentów przytoczonych przez Ciebie , czy do całości artykułu?
    Do idei nieszczęśniku, do pomysłu a nie do tekstu jako takiego.

Nie wnikaj w słowa i literki, skup się na poczynaniach.
  • w temacie czy twoja religia spełnia warunki religii prawdziwej?

W: Religia
    cyklpo pintapalec KarolP12 cyklpo KarolP12 cyklpo KarolP12 Znowu heretyckie manipulacje boli cię że twoja religia nie spełnia ani jednego z tych wymogów ! więc nazywasz temat manipulacjami najprościej!!Twoje heretyckie manipulacje nijak się mają do Świętej Wiary. twoja wiara nie jest święta tylko przeklęta krk nie spełnia żadnego z warunków religii prawdziwej !!Bredzisz sekciarzu opętany swoją herezją. Wcale nie bredzi bałwochwalco i czcicielu świętych bałwanów..
    Głównym fundamentem sekty religijnej Rzymsko katolickiej, jest fałsz,obłuda, zboczenie,sadyzm i pazerność.. Co różni chrześcijaństwo od katolicyzmu ? KIEDYŚ ŁOTRY WISIAŁY NA KRZYŻACH TERAZ KRZYŻE WISZĄ NA ŁOTRACH .Motto KK .. 6 x "B": Kościół jest Bezkarny, Bezczelny, Bezideowy, Bezduszny, Bogaty, Bezwzględny. O tym mówi w zawoalowany sposób Franciszek o katolicyzmie ,który odszedł od pierwotnego chrześcijaństwa..
    o dzięki za wsparcie ! dobrze to ująłeś muszę powiedzieć że po mimo iż wierzę w Boga często zgadzam się z Ateistami co do religii!!
    Którego Boga upodobałeś sobie za swojego Pana nieszczęśniku?

Jak wiesz Bogów w niebiesiech dostatek.
  • w temacie Poparcie dla PiS w przedziale wiekowym 18-24 lata wynosi aż... 63,5%!

Sikorsky zbigniew1933 Sikorsky Młodzi ludzie jeżdżą po Europie i widzą co się dzieje. Nie chcą "nachodźców" z Bliskiego Wchodu i Afryki Północnej w swoim własnym kraju. Stąd takie poparcie dla PiS.

Stare pierniki, co Europę najlepiej poznali z okien malucha na resortowych wczasach w dawnej Jugosławii siedzą dzisiaj i pouczają o wartościach europejskich, o solidarności wobec Europy Zachodniej. Powołują się na tolerancję, jakby tolerancja miała oznaczać, że każdy kto chce może sobie przyjechać do Europy. Jeszcze się jeden z drugim mądruje na temat Islamu, cytując Koran, a w życiu nawet muzułmanina nie spotkał. Myślący młodzi ludzie wyjeżdżają i nie wracają do naszego zbożnego kraju, statystyki nie kłamią.

Widocznie wolą egzystować między "nachodźcami" sami nimi pozostając czują się jak wśród swoich braci.Młodzi Polacy w przedziale 18-24 lat, często studenci jeżdżą bardzo często po Europie: wymiany, stypendia, wakacyjne prace, wakacje, zakupy, itp. Widzą dokładnie co się dzieje w Europie i wyciągają z tego wnioski. Masz rację...wyciągają wnioski i ...nie wracają do rodzinnego raju.

Czy Ty też wyciągnąłeś podobne wnioski?

dzienpierwszy2 zbigniew1933 dzienpierwszy2 zbigniew1933 dzienpierwszy2 Tutaj całość artykułu , wraz z tabelką ;http://www.mo(...)21.htmlDziękuję za obywatelską czujność, zapomniałem załączyć link tego zbożnego artykułu.A po co załączać? ...
    Jaki sens ma załączanie linku do artykułu, skoro go fragmentarycznie przekleiłeś ?

Nie wiem ilu Was tam jest lewitujących w zadumie notorycznych braków.Nie kolego ....

W twoim temacie nie ma ani jednego Twojego słowa.
    Jest tylko tytuł , który wyraźnie kontrastuje z resztą treści .

Ukradłeś po prostu część artykułu , zacytowałeś fragmenty w jednym celu...

żeby udowodnić światu, że jesteś małym kartoflanym brudnym polaczkiem...

I wiesz co ...zaczynasz mnie przekonywać , że tak jest faktycznie. Jestem zawiedziony, myślałem żeś bardziej przebiegły w rozumie i już dawno uwierzyłeś we własną nieomylność co do osądzania innych.

Wnikliwie przemyślane obelgi pomału zaczynają się sączyć jako uniwersalny argument z braku innych dotyczących zacytowanego artykułu?
  • w temacie Poparcie dla PiS w przedziale wiekowym 18-24 lata wynosi aż... 63,5%!

Sikorsky Młodzi ludzie jeżdżą po Europie i widzą co się dzieje. Nie chcą "nachodźców" z Bliskiego Wchodu i Afryki Północnej w swoim własnym kraju. Stąd takie poparcie dla PiS.

Stare pierniki, co Europę najlepiej poznali z okien malucha na resortowych wczasach w dawnej Jugosławii siedzą dzisiaj i pouczają o wartościach europejskich, o solidarności wobec Europy Zachodniej. Powołują się na tolerancję, jakby tolerancja miała oznaczać, że każdy kto chce może sobie przyjechać do Europy. Jeszcze się jeden z drugim mądruje na temat Islamu, cytując Koran, a w życiu nawet muzułmanina nie spotkał. Myślący młodzi ludzie wyjeżdżają i nie wracają do naszego zbożnego kraju, statystyki nie kłamią.

Widocznie wolą egzystować między "nachodźcami" sami nimi pozostając czują się jak wśród swoich braci.

Cody zbigniew1933 Cody zbigniew1933 Niewątpliwie młodzi tak entuzjastycznie zareagowali na wieści o szykujących się masowych podwyżkach z powodu wzrostu cen paliw.Dla przypomnienia... i ku przestrodze!

[image]0006OXQYYBOF38VP[/image]Czy ma to być pociechą dla maluczkich, czy prośbą o opamiętanie?O refleksję!Ty tam na uchodźstwie może sobie pozwalać na refleksje, w Polsce nie ma na to czasu nieszczęśniku.

dzienpierwszy2 zbigniew1933 dzienpierwszy2 Tutaj całość artykułu , wraz z tabelką ;http://www.mo(...)21.htmlDziękuję za obywatelską czujność, zapomniałem załączyć link tego zbożnego artykułu.A po co załączać? ...

Nie wiem ilu Was tam jest lewitujących w zadumie notorycznych braków.
  • w temacie tego się Błaszczak nie spodziewał i nie odpusci

ireneo zbigniew1933 Miesiączki stały się bardziej obfite ( lata tłuste się przypominają), na przedostatniej było około 30 osobników modlących się do I sekretarza.

Szumne zapowiedzi kontrmanifestacji i przewidywany udział Wałęsy zmobilizowały wyznawców smoleńskich do ściągnięcia posiłków z Torunia.

Godnie zabezpieczeni przez solidne stalowe barierki oraz policją w ilościach przekraczających liczbę wyznawców mogli spokojnie modlić się i przeklinać lewaków na przemian, a wszystko na chwałę Pana.

Kosztów nikt nie liczy bo cel szczytny, kto by tam przejmował się jakimiś kwotami wydanymi na cel ze wszech miar słuszny -obronę "wartości smoleńskich" jakiekolwiek by one nie były.skołowali ich dokumentnie. Co on ma teraz zrobić w sierpniu? rzucić monetę i
    orzeł - będą pyskować na pierwszego, reszka - nie przyjdą?
    Skorzysta z usług lokalnego wiedźmina albo Baby Wangi na ten przykład... i tak podatnik zapłaci.
  • w temacie Dlaczego katolicy miłują ateistów,

W: Hydepark
    TR300 w Polsce nie ma ateistów, ci co nazywają siebie ateistami to jedynie katolicy którzy się gniewają na własnego proboszcza....Ja nie mam "własnego" proboszcza nieszczęśniku, Ty zapewne masz swojego Pana.