• w temacie Szykuje się krwawa wojna na górze... nikt nie będzie brał jeńców

W: Hydepark
    ~gość
    zbigniew1933
    ~gość Spokojnie, nie martw się tak bardzo sondażami. Może tylko Tobie wydaje się, że jest tak słabo z poparciem dla obecnie rządzących. Miłego dnia życzę i owocnych wpisów.
    Dlaczego uważasz że się martwię "słupkami" nieszczęśniku?

Nie tylko mnie się wydaje że poparcie PiSlamu leci na łeb i na lubieżnie obnażoną szyję...chciałbym zauważyć, cały świat to widzi.
    Oczywiście, że z tym martwieniem to była ironia w Twoim kierunku. A co do nieszczęśnika, to mogę czuć się obrażonym, bo z zasady jestem pogodnym i szczęśliwym człowiekiem. Dobrego słowa użyłeś "szczęśniku"........"wydaje Ci się" i tego się trzymaj, jeśli Ci z tym dobrze..
    Jako wyznawca jedynie słusznych poglądów "szczęśnikiem" w żaden sposób być w moich oczach nie możesz.... nikt jeszcze nie widział pogodnie uśmiechniętego PiSiora ( z wyjątkiem tych u żłoba) na narodowym łez padole.
  • w temacie Szykuje się krwawa wojna na górze... nikt nie będzie brał jeńców

~gość Spokojnie, nie martw się tak bardzo sondażami. Może tylko Tobie wydaje się, że jest tak słabo z poparciem dla obecnie rządzących. Miłego dnia życzę i owocnych wpisów.
    Dlaczego uważasz że się martwię "słupkami" nieszczęśniku?

Nie tylko mnie się wydaje że poparcie PiSlamu leci na łeb i na lubieżnie obnażoną szyję...chciałbym zauważyć, cały świat to widzi.
  • w temacie Jakie mieliście hobby w młodości?

gugu77 Zbieralem worki do rzygania z roznych linii lotniczych.
    Gazety z egzotycznych krajow.
    Opakowania po zagranicznych papierosach.
    Mam nadzieję że wytrząsałeś zawartość z tych worków?
  • w temacie Czy dzieci jedzące kurczaki przedwcześnie dojrzewają?

~Gość Ale chyba już od kilku lat jest zakaz stosowania sterydów i antybiotyków w karmie !
    Kurczaki zostały wyselekcjonowane/dobrane tak aby rosły jak najszybciej a i karma jest zoptymalizowana.
    W hodowli "jajek" ... jesli chcesz skorupkę biała , zółtko bardziej żółte lub bardziej blade ...
    a może dwa żółtka ... wszystko zależy od karmy :-)Dysponujesz może treścią tego "zakazu" co do używania sterydów ( hormonów szybkiego wzrostu) oraz antybiotyków przy masowej hodowli drobiu?

Ja niestety nigdzie nie mogę takich zakazów nigdzie znaleźć.
  • w temacie Największe targi przemysłowe na świecie. Tego nie zobaczysz w TVN24

~raczka zbigniew1933 rafal333 Szkoda że rząd chwali się nimi, a nic nie przyłozył się do ich organizacji.Na pewno nasz rząd ogłosi kolejny sukces jako współorganizator targów, jednak nie należy pytać w jaki sposób współorganizowali bo odpowiedzą że p. Szydło tam była.Uwielbiam wasz bolszewicki bełkot... mogę was czytać całymi dniami i rechotać nocami!Nie rechocz zbyt spontanicznie w nocy ze względu na sąsiadów i suchość pościeli, jak że często zdarza się popuszczanie moczu ze śmiechu.
  • w temacie Niech bankrutują - rzecze rzecznik rządowy

XXXXXXXXXXXXXXX taie Kiedyś dowiemy się moze dzięki jakiemuś zdolnemu hakerowi - chyba ruskiemu ( oni nawet jankesom prezydenta wybrali a nie wiem czy i żabojadom nie zrobią tego samego)Problem w tym że żadne KIEDYŚ nas nie zadowala bo to oznacza że zło o którym nie wiedzieliśmy lub wiedzieliśmy tylko z plotek już sie wydarzyło. Mało tego to zło nie tylko nie zostało powstrzymane ale nawet pozostało bezkarne a my jak zwykle straciliśmy. KIEDYŚ mnie więc nie zadowala. Ja dziś chcę zabijać polityków bo wiem że są winni zdrady.W naszym zbożnym kraju zdrajcą jest ten, którego wskaże palcem I sekretarz KC... nikt inny.
  • w temacie Największe targi przemysłowe na świecie. Tego nie zobaczysz w TVN24

rafal333 Szkoda że rząd chwali się nimi, a nic nie przyłozył się do ich organizacji.Na pewno nasz rząd ogłosi kolejny sukces jako współorganizator targów, jednak nie należy pytać w jaki sposób współorganizowali bo odpowiedzą że p. Szydło tam była.
  • w temacie Porażka skrajnych nacjonalistów we Francji - wybory wygrywa Emmanuel Macron

Lilith1]zbigniew1933]Lilith1 cihy Lilith1 ~KOT Lilith1 [cytat kogo=~KOT [cytat kogo=Lilith1 Wygra Marine. Francuzi mają dosyć pewnych układów.Przyczyny znamy. Ale jakie będą skutki?[...] Galia dla Franków, Polska dla... wiadomo :PDziwnie to zabrzmiało w sytuacji wzmożonych lotów turystycznych Polska Izrael. ;-)To Twoja interpretacja :D
    Wielu z okolic pewnych wzgórz ma polskie korzenie, wielu czuło się Polakami, nie Żydami.Oczywiście, natura wilka ciągnie do lasu jak magnes neodymowy, ja będąc częściowo nieobrzezanym żydem spędziłem pół roku w Tel Awiwie poznając tajniki odróżniania gojów od ludzi.

Mój najlepszy kolega, hebrajczyk z polskim rodowodem i obrzezany zgodnie z instrukcjami Jahwe zaciągnął się w kamasze w celu szybkiego pomnożenia majątku na łupach wojennych w Palestynie.Zbigniewie, zaciekawiło mnie jak wygląda to częściowe nieobrzezanie w Twoim przypadku.
    Wyobraźnia podsuwa przedziwne obrazy... :DCzęściowe nieobrezzanie jest podobne do częściowego obrzezania, lecz jeśliś ciekawa zapraszam na projekcję w połącznieniu z wykładem.
  • w temacie Czy dzieci jedzące kurczaki przedwcześnie dojrzewają?

KuraDomowa zbigniew1933

Więc dysponujesz chęciami i samozaparciem w przypadku unikania ładnie opakowanych i kuszących ceną różnych interesujących substancji przeznaczonych do konsumpcji przez genetycznie leniwą gawiedź.

Ja znam kilka matek robiących zakupy w garmażerkach w celu uniknięcia dodatkowych chwil w kuchni.... są zbyt zajęte robieniem kariery zawodowej.Stanowczo wolę wiedzieć co jem i co podaję swoim bliskim do jedzenia. W przypadku dzieci, jest to również inwestycja w ich przyszłe w miarę zdrowe życie. Gra chyba warta świeczki ;)Jesteś wspaniałą kobietą, żona oraz matką... oby takich jak Ty więcej w naszym zbożnym kraju, masz u mnie pełen szacunek.