zbigniew1933
Poziom 21
  • w temacie Żydzi nie umierają na raka...

W: Polityka
    Jak słyszymy o leczeniu nowotworów naturalnymi metodami, mamy do czynienia z...

Witamina B 17/leatrile/amigdalina – badania doktora John A. Richardson, które popularyzuje G. Edward Griffin. Filmy: Pokonaj raka.

Witamina C – leczenie wlewami z askorbinianu sodu.

Olej z konopi indyjskich – badania Christiny Sanchez, biologa molekularnego z Uniwersytetu Compultense w Madrycie.

Soda oczyszczona, badania włoskiego lekarza Tullio Simoncini,
  • w temacie Muzułmanie mniej chorują od chrześcijan -dlaczego?

Sikorsky
    zbigniew1933
    Sikorsky Temat powinien się nazywać:

9 powodów, dla których nie powinno się jeść wieprzowiny.

https://uderz(...)zowiny/
    Uważasz że to same kłamstwa imigrancie?
    Nie, wręcz przeciwnie. Zgadzam się z artykułem. Tylko nie zgadzam się z twoim nagłówkiem.
    "Badania zwyczajów żywieniowych 500 tys. Europejczyków w ciągu ostatnich 10 lat wykazały, że każde 100 g czerwonego mięsa lub wędliny dziennie zwiększa ryzyko raka odbytu i jelita grubego o 70 proc.

Kobiety, które dwa razy dziennie serwują sobie czerwone mięso, po 15 latach aż o 40 proc. częściej mają zawały serca.

Najczęściej chorują osoby stosujące popularną do niedawna tzw. dietę Atkinsa (nazywaną w Polsce dietą Kwaśniewskiego)."https://www.w(...)-zabija
  • w temacie Jakie sposoby na gołębienie?

W: Porady
    ~saragossa503
    ~byniek 9 kup sobie odstraszacz ptaków (np. kruka) u mnie działa
    Kruk nie działa!
    Z czasem przyzwyczajają się, siadają obok. Problem okropny, nie wiadomo, co z tym robić. Niektórzy montują kolce, ale dla mnie do okrucieństwo, wolę osobiście robić za straszaka ze ścierką w ręku ;)
    Te kolce to dla gołębiu a nie dla ciebie nieszczęśniku, nie lękaj się ale nie siadaj na tych kolcach.
  • w temacie Gdzie na tanie wakacje?

W: Hydepark
    Lilith1 zbigniew1933 Najtańsze wakacje to chyba w Syrii?

Dopłyniesz pontonem a wrócisz z uchodźcami ( przy okazji dostaniesz smartfona)W niektórych krajach afrykańskich (Afryka subsaharyjska) też taniocha, o Etiopii nie wspomnę.Etiopia to od niedawna nasz poważny partner handlowy i militarny sojusznik...Antoni wniebowzięty.

Nasz prezydent tam onegdaj pielgrzymował, odwiedził kilka kościółków i wrócił uświęcony.

Na fotce - siły zbrojne Etiopii, zawsze gotowi wspomóc w razie konfliktu z Rosją.

• w temacie Taka sobie sytuacja?

motylekk inka111 Nie wiem o co ci chodzi ale jeżeli o otwieranie drzwi kobiecie....to cóż może nie wiesz ale to zwykły kulturalny gest:)
    junker to baba?> no tak lewactwo grodzkieOwadzie nieszczęśniku, jak Trump przyjedzie będziesz mu obuwie wylizywał od środka?
  • w temacie Gdzie na tanie wakacje?

W: Hydepark
    Najtańsze wakacje to chyba w Syrii?

Dopłyniesz pontonem a wrócisz z uchodźcami ( przy okazji dostaniesz smartfona)
  • w temacie Czy PiS reaktywuje sądy boże?

Soraya zbigniew1933

Nie wiem niebogo w jakiej aktualnie rzeczywistości lewitujesz, ale wiedz że jakaś komisja to nie jest żaden sąd niebogo a mnie to przypomina brawurowe akcje komisarzy ludowych z wczesnych czasów PZPR.No tak 19 tys poszkodowanych itd ...a ty zbyniu ..jakas tam komisja, brawurowa akcja. Lekcewazysz ludzi. Jarozbawa.

Soraya niebogo, dowiedz się ile całe społeczeństwo straciło przez masowe bankructwa SKOKów

"Prawie 4 mld zł – na tyle opiewają kwoty gwarantowanych przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny środków w upadłych dotychczas Spółdzielczych Kasach Oszczędnościowo-Kredytowych."

Marcin P. to przy nich początkujący uczeń, aż dziw że żadnego komisarza ludowego jeszcze tam nie ma.

Soraya niebogo...masz problem i nie wiem czy nie powinnaś tego starać się leczyć z pominięciem uzdrowicielskiej mocy hebrajskiego Boga, zacznij modlić się dla próby do Peruna, a. jak nie pomoże to chociaż do tańczącego Śiwy

Soraya zbigniew1933

Nie wiem niebogo w jakiej aktualnie rzeczywistości lewitujesz, ale wiedz że jakaś komisja to nie jest żaden sąd niebogo a mnie to przypomina brawurowe akcje komisarzy ludowych z wczesnych czasów PZPR.No cóż ludzie stracili oszczędności zycia, a ty wracasz do swoich szeregów PZPR. Widocznie wtedy byłes chroniony, broniony..stąd to obecne oburzenie. Ludzie stracili oszczędności życia wyłącznie przez własną pazerność...gdybyś nie wiedziała, bo to "za darmo" dawali wirtualne fortuny.

Jak pisze o katolikach jesteś niezadowolona bo pisze o Twych braciach w wierze, jak piszę o PZPR toś też nieukontentowana bo piszę o dawnych braciach?