zbigniew1933
Poziom 21
  • w temacie Poparcie dla PiS w przedziale wiekowym 18-24 lata wynosi aż... 63,5%!

W: Polityka
    Cody
    zbigniew1933 Niewątpliwie młodzi tak entuzjastycznie zareagowali na wieści o szykujących się masowych podwyżkach z powodu wzrostu cen paliw.
    Dla przypomnienia... i ku przestrodze!

[image]0006OXQYYBOF38VP[/image]
    Czy ma to być pociechą dla maluczkich, czy prośbą o opamiętanie?
  • w temacie tego się Błaszczak nie spodziewał i nie odpusci

Miesiączki stały się bardziej obfite ( lata tłuste się przypominają), na przedostatniej było około 30 osobników modlących się do I sekretarza.

Szumne zapowiedzi kontrmanifestacji i przewidywany udział Wałęsy zmobilizowały wyznawców smoleńskich do ściągnięcia posiłków z Torunia.

Godnie zabezpieczeni przez solidne stalowe barierki oraz policją w ilościach przekraczających liczbę wyznawców mogli spokojnie modlić się i przeklinać lewaków na przemian, a wszystko na chwałę Pana.

Kosztów nikt nie liczy bo cel szczytny, kto by tam przejmował się jakimiś kwotami wydanymi na cel ze wszech miar słuszny -obronę "wartości smoleńskich" jakiekolwiek by one nie były.
  • w temacie tego się Błaszczak nie spodziewał i nie odpusci

ireneo
    Zbysiunio Błaszczak bardzo dobrze postąpił , podobnie jak postępuja posłowie PiS.
    Odgrodził opozycję od procesji prezesa. w ten sposób było bardzo wyrażnie widać ile ludzi idzie za prezesem , a ilu z opozycji stoi za barierkami.
    Co zatem miała robić opozycja , jak zobaczyli staruszka prowadzącego starców i fanatyków .
    Odeszli , bo szkoda im sie zrobiła jak zobaczyli kto popiera Jarosława .
    A co z kosztami? Przecież straszyli, że będą krzyczeć,m wymachiwać białymi różami a oni nic. Nie dotrzymali słowa, więc powinni zapłacić.
    Policja miała pod mundurami specjalne szkaplerzyki okadzone w Toruniu chroniące przed magią i przed białymi różami.
  • w temacie Integrujemy Europę...i Polskę .

Lilith1 zbigniew1933 Lilith1 ireneo Sikorsky ireneo Sikorsky zbigniew1933 W europejskiej kulturze głęboko zakorzenił się seks ze zwierzętami.

Jako pierwszy o zoofilii pisał święty Jan Klimak, który żył w VII wieku.

Uczony opisywał, że seks ze zwierzętami stanowił nieodłączny element życia polskiej wsi.

Z zoofilią za wszelką cenę próbował walczyć Kościół, który wyznaczał bardzo surowo kary.

W 314 roku podczas synodu w Ancyrze ustalono dokładnie, jakie konsekwencje będą ponosić osoby, które miały kontakt seksualny ze zwierzętami.

Osoby poniżej 21 roku życia miały być karane ciężką 15-letnią pokutą, zaś ci, którzy skończyli 21 lat musieli pokutować 25 lat.

Osoby, które dopuściły się obcowania ze zwierzętami, a skończyły 50 lat, musiały odbywać karę pokuty aż do śmierci.

Ech, to chrześcijaństwo w Europie. Wszystko zepsuli.
    Znamienne, że przywołujesz Europę z IV-VII wieku w temacie o współczesnym Islamie :)Ja przywołuję obecne w aktualnej nauce kościoła doktryny z tamtych czasów. Przez nie dzisiaj kobiety są gorzej traktowane niż mężczyźni. I nie pisz o jednostkowych przykładach, gdy sam na jednostkowych przykładasz budujesz obraz społeczności. W dzisiejszej religii chrześcijańskie4j są nale4ciałości wynikające ze starych zwyczajów i obrzędów. W tamtych społecznościach jest tego dużo. Co nie znaczy, że to kochają. A czy u nas nie chodzi się do wróżek i znachorów? Imam pouczający w telewizji arabskiej jak bić kobietę, albo dlaczego z dziewczynką poniżej 9 roku życia należy uprawiać tylko seks wkładając jej penisa między uda, to nie wyjście do wróżki.
    Bez porównania.
    To dla ciebie autorytet? A może zapytałbyś gdzie o tym stopi w Koranie? Nie wiem o jakim filmie mówisz, ale nie wykluczone, że jakiego idiotę nagrali. światły jesteś, sam sprawdź czy miał ku temu podstawy. Możesz być pewny, że ci talibowie, którzy burzyli meczet, też robili to ze swoim imamem. Czy za tym przykładem napiszesz, że ich religia nakazuje niszczyć świątynie ich Allaha?: Tego to nawet katolik by nie zrobił. Chyba że tumanNagrali wystąpienie idioty, fanatycznego oszołoma, który jest wyznacznikiem właściwej drogi muzułmanina. Wielu przyjmuje "nauki" takich duchowych przewodników i oni znajdują największy poklask.
    Islam niejedno ma oblicze. To najgorsze zaplanowało najazd i opanowanie Europy... za wszelką cenę i skutecznie, aczkolwiek małymi krokami.
    Jeszcze jest czas, żeby zewrzeć szyki i bronić się przed unicestwieniem zachodniej cywilizacji.Z kim chcesz "zwierać szyki" niebogo?

My mamy już zwarte z amerykanami, oni nas obronią przed uchodźcami, można spokojnie się modlić.Ty byś nieboraku, wyłącznie zwieracze zwierał, a to nie zawsze zdrowe i bezpieczne, że tak powiem.
    Niby, że lewatywa pozytywnie działa na ostatni etap z leksza przytkany zwarciem, ale ja wiem? Rura w oko...ale jak kto lubi to jak najbardziej :P
    Chybażeś niebogo wróciła z różańca i miast się tam modlić nasłuchała żałosnych opowiadań innych różańcowych.

Masz obsesję jakowąś związaną z układem wydalniczym ostatnimi czasy...pochylę się z troską nad Twoim problemem.
  • w temacie w sprawie rzezi wołów posłowie długo byli łaskawsi niż w sprawie rzezi wołyńskiej

Lilith1 zbigniew1933 Lilith1 Irku, powinieneś mieć świadomość, że UPAńce do Bielska-B. żadnych roszczeń mieć nie mogą. Prędzej Żydzi moga zakwilić o majątki, w swoim czasie byli znaczną siłą w moim mieście, które CK, najjaśniejszemu wiedeńczykowi podlegało. I owszem, w pewnym okresie ziomkowie Bandery mieli zaszczyt przebywać, ale krótko i bezowocnie. Dzisiaj wielu Ukraińców zarobkowo tu wegetuje, myśląc o rychłym powrocie na swoje ziemie, albo marząc o pracy u bauera z faterlandu.
    Śląsk Cieszyński, Małopolska będą polskie i przy Polsce zostaną. Ruś Czerwona tak samo. Nie wpadnie w UPAńskie łapska ani podstępem, ani siłą.Myślisz niebogo że amerykanie nas obronią przed Ukrainą?W którym ze zdań powyżej użyłam zwrotu jankeska obrona?
    WOT nas nieszczęśniku obroni, WOT pod niezrównany dowództwem zrównanego stratega o podejrzanym wyglądzie. Już ćwiczą na łąkach manewry oskrzydlające dronami i szybkie odwroty.Nigdzie nie sugerowałem że użyłaś zwrotu -amerykanie.

To ja go użyłem mając świadomość ich niezbędnej obecności w naszym zbożnym kraju w celu obrony maluczkich i uciśnionych na tym łez padole.

Lilith1 ireneo Sikorsky ireneo Sikorsky zbigniew1933 W europejskiej kulturze głęboko zakorzenił się seks ze zwierzętami.

Jako pierwszy o zoofilii pisał święty Jan Klimak, który żył w VII wieku.

Uczony opisywał, że seks ze zwierzętami stanowił nieodłączny element życia polskiej wsi.

Z zoofilią za wszelką cenę próbował walczyć Kościół, który wyznaczał bardzo surowo kary.

W 314 roku podczas synodu w Ancyrze ustalono dokładnie, jakie konsekwencje będą ponosić osoby, które miały kontakt seksualny ze zwierzętami.

Osoby poniżej 21 roku życia miały być karane ciężką 15-letnią pokutą, zaś ci, którzy skończyli 21 lat musieli pokutować 25 lat.

Osoby, które dopuściły się obcowania ze zwierzętami, a skończyły 50 lat, musiały odbywać karę pokuty aż do śmierci.

Ech, to chrześcijaństwo w Europie. Wszystko zepsuli.
    Znamienne, że przywołujesz Europę z IV-VII wieku w temacie o współczesnym Islamie :)Ja przywołuję obecne w aktualnej nauce kościoła doktryny z tamtych czasów. Przez nie dzisiaj kobiety są gorzej traktowane niż mężczyźni. I nie pisz o jednostkowych przykładach, gdy sam na jednostkowych przykładasz budujesz obraz społeczności. W dzisiejszej religii chrześcijańskie4j są nale4ciałości wynikające ze starych zwyczajów i obrzędów. W tamtych społecznościach jest tego dużo. Co nie znaczy, że to kochają. A czy u nas nie chodzi się do wróżek i znachorów? Imam pouczający w telewizji arabskiej jak bić kobietę, albo dlaczego z dziewczynką poniżej 9 roku życia należy uprawiać tylko seks wkładając jej penisa między uda, to nie wyjście do wróżki.
    Bez porównania.
    To dla ciebie autorytet? A może zapytałbyś gdzie o tym stopi w Koranie? Nie wiem o jakim filmie mówisz, ale nie wykluczone, że jakiego idiotę nagrali. światły jesteś, sam sprawdź czy miał ku temu podstawy. Możesz być pewny, że ci talibowie, którzy burzyli meczet, też robili to ze swoim imamem. Czy za tym przykładem napiszesz, że ich religia nakazuje niszczyć świątynie ich Allaha?: Tego to nawet katolik by nie zrobił. Chyba że tumanNagrali wystąpienie idioty, fanatycznego oszołoma, który jest wyznacznikiem właściwej drogi muzułmanina. Wielu przyjmuje "nauki" takich duchowych przewodników i oni znajdują największy poklask.
    Islam niejedno ma oblicze. To najgorsze zaplanowało najazd i opanowanie Europy... za wszelką cenę i skutecznie, aczkolwiek małymi krokami.
    Jeszcze jest czas, żeby zewrzeć szyki i bronić się przed unicestwieniem zachodniej cywilizacji.Z kim chcesz "zwierać szyki" niebogo?

My mamy już zwarte z amerykanami, oni nas obronią przed uchodźcami, można spokojnie się modlić.
  • w temacie w sprawie rzezi wołów posłowie długo byli łaskawsi niż w sprawie rzezi wołyńskiej

Lilith1 Irku, powinieneś mieć świadomość, że UPAńce do Bielska-B. żadnych roszczeń mieć nie mogą. Prędzej Żydzi moga zakwilić o majątki, w swoim czasie byli znaczną siłą w moim mieście, które CK, najjaśniejszemu wiedeńczykowi podlegało. I owszem, w pewnym okresie ziomkowie Bandery mieli zaszczyt przebywać, ale krótko i bezowocnie. Dzisiaj wielu Ukraińców zarobkowo tu wegetuje, myśląc o rychłym powrocie na swoje ziemie, albo marząc o pracy u bauera z faterlandu.
    Śląsk Cieszyński, Małopolska będą polskie i przy Polsce zostaną. Ruś Czerwona tak samo. Nie wpadnie w UPAńskie łapska ani podstępem, ani siłą.Myślisz niebogo że amerykanie nas obronią przed Ukrainą?
  • w temacie Węgry pokonały Sorosa ...

Dziwne, ja zawsze myślałem że TVN jest prywatną stacją TV i jej celem jest generowanie zysków a nie strat.

A tu taki klopsik...TVN wymaga dodatkowego finansowania przez Sorosa...

Widocznie ponoszą straty.

Air842]zbigniew1933 Air842 zbigniew1933 dzienpierwszy2 zbigniew1933 dzienpierwszy2 [cytat kogo=zbigniew1933 Kolejną zdobyczą europejskiej kultury w miarę integracji jest seks homoseksualny, z młodymi chłopcami tudzież z dziewczynkami.

Pod warunkiem ukończenie 15 lat jest legalny, nawet w Polsce.

Kontakty homoseksualne są obecnie legalne we wszystkich 46 krajach Europy.

Pierwszym krajem na kontynencie, który zalegalizował kontakty homoseksualne, była Francja (w 1791 r. – jednocześnie pierwszy kraj na świecie), a ostatnim Bośnia i Hercegowina (w 2000 r. – Republika Serbska, wchodząca w skład federacyjnej B. i H.).

Polska zalegalizowała kontakty homoseksualne w 1932 roku jako jedenasty kraj na kontynencieTo prawda , stosunki płciowe w Polsce są legalne powyżej 15 roku życia .

A jak powinno być twoim zdaniem ?

Rozumiem , że homoseksualiści to w/g Ciebie to zboczeńcy i należy ich tępić ..Nie potępiłem szorstkiej, męskiej miłości pośród europejskiej braci, wskazałem koleją wartość integracyjna jedynie.

W chwili obecnej Polska ma dobre klimaty aby w ramach wymiany kulturowej promować stosunki homoseksualne w krajach islamskich że tak powiem.Polska promuje homoseksualizm w krajach Islamskich ???
    Zwariowałeś ???Przykład zawsze idzie z góry a misterne zaloty do mężczyzn sa u nas promowane...myślisz że muzułmanie tego nie widzą nieszczęśniku?

Ale Ty zboczyles z tematu .......Nie zboczyłem niebogo , stosunki homoseksualne są elementem kultury europejskiej a w ramach integracji kulturowej Polski z Europą należy wymieniać płyny ustrojowe.""stosunki homoseksualne .....nie interesuja mnie prderasci ... a temat jest o integracji imigrantow, Temat jest o tym ,ze ich inna kultura i inne traktowanie kobiet staje sie dla Europy powaznym problemem ........zbysiu ! nie rozumiem Twojego stanowiska !! to tak jak dzikie zwierzatko chcesz udomowic ono przyjmie warunki ,,ale zawsze bedzie dzikie ...Islamisci powinni otrzymac pomoc u siebie w swoim srodowisku lepiej beda sie rozwijac Niebogo, ponoć piszemy o integracji Polski z Europą a nie o "dzikich zwierzątkach" których nie rozumiesz w miarę pojmowania świata pryzmatem miłości do bliźniego.