zbigniew1933
Poziom 21
 • w temacie Integrujemy Europę...i Polskę .

  W: Polityka
  dzienpierwszy2
  zbigniew1933
  tom100 Jak oni mogą zawrzeć małżeństwo nawet z roczną dziewczynką - to się w głowie nie mieści.
  Masz bardzo ciasną głowę nieszczęśniku, do niedawna w stolicy Piotrowej seks z dziewczynkami w wieku 12 lat był czymś naturalnym popieranym przez rożnych "ojców świętych" na chwałę Pana.
  Co znaczy " do niedawna " pierdoło forumowa?
  To znaczy że do lipca 2013 roku seks z dziewczynkami był miły Panu, po tej dacie już niemiły.

  http://wiadom(...)ny.html
 • w temacie Integrujemy Europę...i Polskę .

  W: Polityka
  dzienpierwszy2
  tom100 Jak oni mogą zawrzeć małżeństwo nawet z roczną dziewczynką - to się w głowie nie mieści.
  Ale sex dopiero z 9-latkami ...tak jak Mahomet .

  Małżeństwo , małżeństwem , ale sex dopiero ze starymi dupami ...
  Obserwując naszą rzeczywistość seks z małymi chłopcami nie jest niczym złym w oczach religijnej gawiedzi , pod warunkiem że uprawia go kapłan.

  Taki seks "uświęca" i umiłuje w Panu.
 • w temacie Integrujemy Europę...i Polskę .

  W: Polityka
  tom100 Jak oni mogą zawrzeć małżeństwo nawet z roczną dziewczynką - to się w głowie nie mieści.
  Masz bardzo ciasną głowę nieszczęśniku, do niedawna w stolicy Piotrowej seks z dziewczynkami w wieku 12 lat był czymś naturalnym popieranym przez rożnych "ojców świętych" na chwałę Pana.
 • w temacie Żyd - Niemiec dwa bratanki

  W: Hydepark
  dzienpierwszy2 ireneo dzienpierwszy2 Lilith1 dzienpierwszy2 ireneo jak odniesiesz się do propozycji ambasadora Lipskiego, którą złożył Hitlerowi. otóż w zamian za rozwiązanie problemu żydowskiego w Warszawie Polska postawi Hitlerowi pomnik.Nie znam tej propozycji.

  Natomiast tzw. "problem żydowski " to nie wymysł Niemców.
  Po wkroczeniu wojsk niemieckich do np. Ukrainy , Litwy , Łotwy miejscowe organizacje chętnie współpracowały z hitlerowcami podczas likwidacji swoich Żydów.

  Przykładem jest Francj Le Pena , tutaj Francuzi osobicie wyłapali swoich Żydów i wywieźli do oświęcimia, podobnie było z Węgrami .

  Tak naprawdę cała europa widziała w latach 30-tych tzw "problem żydowski" , Niemcy byli tylko wykonawcami zbrodni. Pogromy Żydów znane są od wieków. Jakoś niespecjalnie byli lubieni przez rdzenne nacje, ciekawe dlaczego...Też chciałbym to wiedzieć ...Niestety nie ma (chyba) poważnego opracowania historycznego tego tematu.

  Są są, nawet w naszej. Poszukaj w pozytywizmie. Już wtedy ukazały się opracowania o powodach dobierania do "żydostwa" , z chęcią pozbawienia żydów ich tożsamości narodowej. A że przy okazji i mienia, no to hasełka ksenofobiczne miały wzięcie i poklask.
  Pierzyny po trupach w Jedwabnem nie zostały spopielone.
  Nie dostrzegasz przyczyn natury religijnej? Wszak ciemny lud łapał się na to - oni zamordowali Jezusika.Rozumiem , że ciemny lud to my Polacy , którzy nie rozumieliśmy, że światły lud (czyli Żydzi) chcą dla nas tylko dobrze ...

  Oczywiście hasła "to oni zabili Chrystusa" były dość powszechne w mniej światłej części społeczeństwa polskiego, ale tak naprawdę chodziło o to co zawsze ...

  czyli nie mieszać kultur , które nie mają szans na integrację. Wcześnij czy później ktoś kogoś spali ( silniejszy słabszego) . I nie ma róznicy , czy to XV wiek , czy XXI.

  Taki to już stadny mechanizm. Masz interesujące spostrzeżenia dotyczące "mieszania kultur" jako że kultura polska jest zlepkiem innych kultur od dawna a przyjęta przez niemrawą gawiedź jako "własna".

  Na naszą kulturę wielki wpływ miała kultura bizantyjska, która rozwijała się na terenie Europy szczególnie w okresie średniowiecza w tym żydowskiej na własne życzenie.

  Sporo elementów kulturowych Polacy przejęli od arabów, pod nazwą Orientu.

  Ananiasz Zajączkowski rozumiał Orient bardziej wąsko, jako obszar Bliskiego Wschodu, tradycyjnie związany albo z dziejami starożytnymi Azji Przedniej, albo – jeszcze częściej – z kręgiem kulturowym islamu, tzw. Wschodem Muzułmańskim.

  Na tym obszarze już od czasów starożytnych, a potem od wczesnego średniowiecza rozwinęło się piśmiennictwo orientalne, którego głównymi przedstawicielami były języki: hebrajski, arabski i perski.

  Jan Reychman za dobrą, bo jasną i ścisłą definicję Orientu przyjął sformułowanie Antoine’a Gallanda: „pod pojęciem ludy orientalne (les Orientaux) obejmujemy nie tylko Arabów i Persów, ale poza tym Turków i Tatarów oraz wszystkie ludy Azji aż do Chin, muzułmańskie, pogańskie lub bałwochwalcze”.

  Tak więc stricte "polskiej kultury" w kryształowym wydaniu nie ma i nie istnieje z przyczyn wyjaśnionych powyżej.
 • w temacie Amerykańska prowokacja przeciwko I sekretarzowi PiS

  W: Polityka
  Air842 ............a swoja droga skad Ty masz takie wiadomosci ...? masz biezace informacje na pstryknieci(j)e? / nie wiem jakie "i" / ale rosyjskiego to chyba nie znasz !Jakiej odpowiedzi spodziewasz się niebogo na tak zbożne pytanie i twierdzenie w trybie przypuszczającym jednocześnie?
 • w temacie Czy pojawi się nowa opozycja?

  W: Polityka
  Sikorsky Pułkownik Mazguła w narożniku krzepiony przez dawnych kolegów z resortu rozgrzewa kończyny. Wałęsa "wykluczony" z zawodów w szpitalu. Frasyniuk nerwowo obserwuje sytuację i zgłasza gotowość rzucenia się na asfalt. Z oddali przygotowuje mięśnie żuchwy Niesiołowski popijając nerwosol. Rozstawione światła TVN, TVP, barierki, do tego niebiescy.

  Polska wpatrzona w jeszcze pustą drabinkę "wielkiego-małego" człowieka. Co to dzisiaj będzie?Towarzysz Piotrowicz ramię w ramię z towarzyszem Jasińskim dzierżyć będą transparent nawołujący do obalenia komuny.

  Jako zasłużeni w PZPR stanowią ścisła czołówkę przodowników partyjnych.w PiS.
 • w temacie Czy Trump chce wypowiedzieć wojnę Chinom?

  W: Polityka
  Blandare51 ~Stranger Wojna z Chinami Jasne :) Chiny tylko wstrzymają dostawy wszystkiego do USA i w 3 miechy będzie po prezydencie Trampie obywatele go rozniosą. Mysle, ze do rozniesienia tego buraka niewiele juz potrzeba.... Bez Chin sobie poradza.....Trump obecnie ma mizerne poparcie we własnym kraju, szeregi wyznawców topnieją po kilku niepopularnych decyzjach.

  Podobnie jak u nas topnieją szeregi wyznawców sekty smoleńskiej.
 • w temacie Odmowa patronatu obchodom rocznicy rzezi wołyńskiej.

  W: Polityka
  Lilith1 iiiiiii troot65 iiiiiii Trotku, czy ty chcesz popsuć prezesowi marzenia o silnym bloku wschodnim?
  Przecież taki patronat, to jak łyżka soli do herbaty.A co mnie interesują marzenia nieudacznika, który próbuje również nieudolnie naśladować Piłsudskiego? ;))) Nie widzę większej różnicy pomiędzy pro banderowską PO, a pro banderowską PIS.
  Tylko, że pełowce wchodziły w doopsko dodatkowo Niemcom i ciapatym.Nic dodać!Jak to nic, jeszcze Ruskim i Amerykańcom właziły.

  Właściwie to chyba tylko Eskimosom nie właziły.
 • w temacie Nie trzeba byc rzadem PiSu

  W: Religia
  Air842 zbigniew1933 Air842 zbigniew1933 Air842 dziadek16 WOMAR1910 Trump do Polski przyleciał tylko na odpoczynek przed faktycznym spotkanie bo wiadomo skoro zwieziono chołote z całej Polski po to aby buczeli na Wałęse a non stop klaskałi Prezydentowi USA czyli płatni klaskacze PISu , więc Trump czuł się wniebowzięty , a i tak obiecał gruszki na wierzbie.Mówiac językiem sportowym ..... sektor w poblizu Trumpa był obsadzony ,,narodem,, ..... czyli kibolami pis ...... Nawet w zwartych szeregach byli widoczni ,,porządkowi,, w mundurach armii Macierewicza....... W tym sektorze było wiadomo gdzie siedzi pan ,,x,, czy pan ,,y,,,
  Na hasło ..... wydawali odpowiednie dzwięki ..... No i cła tajemnica sukcesu ,,dobrej zmiany,,Nie zgadzam sie z Toba . Ludze darli sie spontanicznie no bo jak by mogli spojrzec innym w oczy ,ze wybrali takich miernych marionetkowych slugusow Nie mogli drzeć się spontanicznie niebogo, Trump mówił w niezrozumiałym języku i kilkanaście osób znających te narzecze dawało znak kiedy klaskać a kiedy drzeć się spontanicznie.Cos krecisz ... to nie bylo tlumacza ?Tłumacz był i gadał do I sortu poprzez specjalne małe, czarne pudełeczko a oni słyszeli przez słuchawki.

  To był zaszczyt dla wielu zrozumieć o czym ten Trump smęci tak długo i czy przypadkiem jakiegoś wrażego nazwiska nie wymieni.

  Na znak ..."teraz buczeć" zaczęto zbiorowe buczenie, lecz dała się zauważyć pewna zwłoka w buczeniu bo nim zawodowi klakierzy dostali sygnał z egzekutywy upłynęło kilka długi sekund w niepokojącej ciszy.
  😁😁 no coz nie ciagne dalej bo w tym temacie bedziemy sie tylko przekamarzac ,a ile jezykow znasz ?Oprócz polskiego dość dobrze władam angielskim i rosyjskim, słabiej niemieckim i chińskim.
 • w temacie Wykarmiony niemiecką piersią...

  W: Polityka
  iiiiiii zbigniew1933 ~GOść zbigniew1933 iiiiiii Niemcy nie lubią PIS, to normalnePowiedz kto lubi PiS oprócz grupki oszołomów ?Panie Zbigniewie na jakiej podstawie twierdzi Pan, że jestem oszołomem? Tylko jakieś konkrety, a nie tylko "niebogi, nieszczęśniki i boże uniesienia". Chcę wiedzieć, co Panu nie podoba się w takich osobach jak ja? Każdy popiera taką partię, która bliższa jest Jego poglądom! Gdyby czasem chciał Pan podać jako przykład "oszołomstwa" (z tego podwórka) poziom komentarzy Pańskich przeciwników, to proszę popatrzeć jakim językiem piszą Ci Panu przychylni i nie popierający PiS-u. Jak ich Pan nazwie? A jak Pana nazwać?Ja nie wymieniałem osobników którzy uważają się za oszołomów, przeczytaj ponownie mój tekst.

  Skoro się za takowego uważasz, nie wiń mnie o tą przypadłość rozumu..wiń hebrajskiego Boga.

  Jesteś mi totalnie obojętny i nie darzę cię żadną emocją, nawet gdy utożsamiasz się z oszołomami nieszczęśniku.

  Zarzuty jakie stawiasz ludziom używającym rozumu, tylko z tego powodu że używają daru bożego -mózgu są bezzasadne wobec proroków , bożych tekstów i wytycznych KC PiSTrzeba było pełowcom spełniać obietnice wyborcze:)
  Rozumiem, jak się to ma do oszołomstwa gawiedzi a jak do niemieckich piersi?