• w temacie Miał uderzyć w korporacje finansowe

W: Hydepark
    Blandare51
    zbigniew1933
    ~gość Podatek bankowy jest w każdym kraju oprócz rajów podatkowych więc znajdź lepszy temat do plucia na PiS.
    Byłeś choć raz w zyciu w prawdziwym banku nieszczęśniku?
    Co Ty, Druhu, zartujesz? Dobry masz widze humor, choc to poniedzialek!
    Ja kocham poniedziałki od wielu lat, masz dla mnie jakieś zbożne wieści z zamorskich krajów?

~gość Podatek bankowy jest w każdym kraju oprócz rajów podatkowych więc znajdź lepszy temat do plucia na PiS.
    Byłeś choć raz w zyciu w prawdziwym banku nieszczęśniku?
  • w temacie mam się bać? jaka była by Wasza reakcja?

~gość irusiowj ~gość irusiowj ~gość Cóż, nie wolno tracić czujności, ale też z drugiej strony nie można popadać w paranoję. Jeśli Twoja wybranka jest pogodnego usposobienia, być może ma taki sposób bycia i nie musi być w tym nic zdrożnego. Ot, taka żartobliwa forma przekazania życzeń i taka sama forma podziękować ze strony obdarowanego. Wyobraźnia lubi podsuwać najgorsze scenariusze, a pośpiech jest złym doradcą. Nie ukrywam, że jako kobieta byłabym podejrzliwa i pewnie zapaliłoby mi się czerwone światełko w głowie:) Proponuję jednak dyskretną obserwację, a w razie dalszych niepokojoących zachować najzwyklejszą szczerą rozmowę. Myślę, że jako ludzie dorośli potraficie być ze sobą szczerzy. A wtedy to jak to się mówi: "wóz albo przewóz". Powodzenia:)Myślisz że to deklariwane zobaczenie odbędzie się bez buziaków? Myślę, że mogą być realne jednak takie platoniczne, spontaniczne. Ludzie np: pracujący ze sobą mogą mieć takie gesty w zwyczaju. Rozumiem, że z góry widzisz w tym jakieś uczucie między tymi ludźmi. Ja nie szłabym tak daleko, korespondencja może być mylnie zrozumiana. Przyznaj, sam pewnie często pisząc sms-a, robisz takie dopiski albo wstawiasz pewne "minki" o różnym znaczeniu? Najgorzej jak są one opacznie odbierane.przesyłanie całusów mężatce jest co najmniej malo przyzwoite. Do tego radość z wnioskowanego spotkania nie pozostawia złudzeń odnośnie relacji. Tu nie ma pola do tlumaczenia, tu już jest orka,Proszę Cię, nie pisz tak. Twoja postawa tylko przemawałaby za tym, że znasz takie sytuacje z autopsji (bez urazy). Dlatego napisałam, obserwacja i szczera rozmowa. Nie przeczę, że można w tym doszukiwać się jakiejś spoufałości albo zauroczenia ale, żeby zaraz miłości i zdrady? Umiesz pocieszyć człowieka, nie ma co.
    Łakniesz pocieszenia od irusia nieszczęśniku?

Opanuj się , być może i Ciebie pewnego dnia pocieszy.
  • w temacie Niech bankrutują - rzecze rzecznik rządowy

~gość Interes który nie przynosi zysków to się zamyka i tyle w temacie. Przyczyn obecnej nierentowności jest wiele, chcieliście UE to macie, na początku były dotacje ale się skończyły. Gdzie tu wina PiS-u ? Plamy na księżycu też wina PiS-u ?Polska gawiedź wie i nie da się zmylić... to wszystko wina Tuska.
  • w temacie widmo putinizacji już nie krąży nad Europą.

~oberwator co ty pieprzysz!!!W drugiej turze stary ramolu -WYGRA PANI LE PEN!!!!Przecież bul też miał wygrać -takie sondaże ukazywały szwabskie media.teraz jest to samo.KONIEC Z LEWACIMI I JUDO-KOMUSZYWMI PSEUDORZĄDAMI!!!ZAPAMIETAJ TO SOBIE.DO 7 MAJA!!!POTEM POGADAMY!!Nie było prawie wielkiej róznicy w wyniku.Teraz Francuzi pzrejrzą na oczy-LUDZIE SIĘ BOJĄ TAM ŻYĆ!! TYLKO PANI LE PEN PRZYWRÓCI SPOKÓJ!!!Wygra powiadasz?

Byłeś u wróżki czy sam jesteś wiedźminem nieszczęśniku?

Air842 zbigniew1933 Air842 XXXXXXXXXXXXXXX Załóżmy że wszystko jest tak jak mówisz. Powiedz mi tylko jaką sprawiedliwością jest opodatkowanie jednych a innych nie?
    Pomijam fakt że bank nie ma pieniędzy które pożycza bo ma tylko kasę którą musi przeznaczyć na rezerwę i takim sposobem pożycza ci stówę mając trzy złote które przesuwa na rezerwę zaś kasę dla ciebie tworzy z powietrza. Ale ty oddajesz mu stówę!
    Właściwie to wcale tego nie pomijam bo własnie to napisałem ;))Ale zagmatwane ..dalej twierdze ,ze skarpeta jest najlepszym wyjsciem najtanszymCo zrobiłabyś jako osoba religijna gdyby zaszła konieczność wymiany wytartych rzepek kolanowych a "skarpeta" okazałaby się zbyt mała ?Poprosze o drugi zestaw pytan !Przecie dotąd skutecznie zasłaniałaś się skarpetą niebogo?

Air842 XXXXXXXXXXXXXXX Załóżmy że wszystko jest tak jak mówisz. Powiedz mi tylko jaką sprawiedliwością jest opodatkowanie jednych a innych nie?
    Pomijam fakt że bank nie ma pieniędzy które pożycza bo ma tylko kasę którą musi przeznaczyć na rezerwę i takim sposobem pożycza ci stówę mając trzy złote które przesuwa na rezerwę zaś kasę dla ciebie tworzy z powietrza. Ale ty oddajesz mu stówę!
    Właściwie to wcale tego nie pomijam bo własnie to napisałem ;))Ale zagmatwane ..dalej twierdze ,ze skarpeta jest najlepszym wyjsciem najtanszymCo zrobiłabyś jako osoba religijna gdyby zaszła konieczność wymiany wytartych rzepek kolanowych a "skarpeta" okazałaby się zbyt mała ?
  • w temacie Niech bankrutują - rzecze rzecznik rządowy

madox66 Przerażeni sa też ci co zainwestowali w baterie fotowoltaiczne bo już sa przymiarki do podniesienia stawki Vat z 7 na 23%.Ano kasa pusta to trzeba kase poszukać.Rodzima patologia PiSowi nie daruje w przypadku gdy znienacka urwie im się dostęp do "wódopoju".