zbigniew1933
Poziom 21
  • w temacie PiS ma już 41 proc poparcia

W: Polityka
    ~gość
    zbigniew1933 PiS ma już 41 proc poparcia chyba w San Escobar?

no i czuć onucami pewnikiem nieboga zbyś w pobliżu nieszczęśniku toż to twoja ulubiona szczujnia podała te zaniżone sondaże

Ty naprawdę myślisz że gawiedź nadal używa onucek nieszczęśniku?

W jakiej rzeczywistości egzystujesz?
  • w temacie Termometr elektroniczny czy zwykły?

W: Porady
    Soraya
    zbigniew1933

Mierzysz jednocześnie w dwóch naturalnych otworach ciała niebogo?
    Oczywiście. Trzecim termometrem pod pachą tez mierzę....a następnie średnią arytmetyczną wyliczam. Co 3 to nie jeden., prawda?
    Lepsze wyniki , z dokładnością do 1/10 stopnia uzyskałabyś mierząc pięcioma termometrami.jednocześnie.
  • w temacie Co łączy KOD Z komunistami

Co łączy KOD Z komunistami... może Piotrowicz i Jasiński...choć nie podejrzewam że należą do KOD.

Soraya Mogę i chamem zostać oceniona, na pochlebstwach mi nie zalezy..Mając dzieci, mam 2 termometry w domu; jeden zwykły, drugi elektroniczny. Mierzę i jednym i drugim. Wtedy mam porównanie. Szczególnie, gdy jest wysoka temperatura. Pytając o termometr i jednocześnie pisząc o dzieciach to...albo ta osoba...nie ma dzieci, lub jest botem.
    miłego dniaMierzysz jednocześnie w dwóch naturalnych otworach ciała niebogo?
  • w temacie Młodzi patrioci - przyszłość Polski

KarolP12 aliada KarolP12 Lepiej zorganizować kurs polonofilii dla takich polonofobów jak ty czy tamten frajer.A obcojęzyczni patrioci będą dalej w bezkarnie kaleczyć nasz język? No way! (po polsku mógłbyś nie zrozumieć).
    I good bye, wybywam na spacer. :)Wasz język staje się mniejszością w waszym kraju i ty chcesz kogokolwiek go uczyć :))Gdzie jest ten "wasz kraj" nieszczęśniku?

"Termometr elektroniczny czy zwykły?"... zależy gdzie sobie będziesz go wkładać.

Jeśli do jelita to polecam elektroniczny, nie wywołuje sraczki ni odleżyn.
  • w temacie Czy pisanie na tym forum ma jeszcze jakikolwiek sens?

Cody Soraya Trzy dni, trzy nowe tematy i wszystkie trzy usunięte bez podania przyczyny.
    Forum powinno słuzyć ogólnym dyskusjom, ale tu niestety tak nie jest. Zwolennicy jednej opcji bez rzeczowej dyskusji toczą potyczki, walki i bitwy ze zwolennikami drugiej opcji politycznej. Jedni i drudzy używają siekier i kamieni...czyli wszystkie chwyty dozwolone, bo mojsza racja i tylko najmojsza.
    Nie użalaj się zatem, żeś taki biedny i pokrzywdzony nowo - stary userze. Zmieniłeś tylko kieckę i jesteś tu też w konkretnym celu - propagowanie ideii określonej partii.
    Na forum od: 10.06.2017
    Ostatnia wizyta: 24.06.2017

Cody

TEMATY 27 ODPOWIEDZI 119 KOMENTARZE 2
    3 usunięte tematy...to razem 30 tematów w ciągu 2 tygodni. Zwykły tylko dyskutujący user ...nie ma takiego licznika.
    Ile zatem zarobiłeś? Ile straciłeś? Straciłem chęci i motywacje. Wasze mity o płatnych botach możecie wsadzić między bajki. To nie tak funkcjonuje. @Cody, masz sporo stricte prawicowych i katolickich forów.

Na nich oczekują ludzi chcących pisać różne fajne rzeczy na temat mądrości Jarozbawa i przenikilowości Rydzyka, będziesz miał tłumy pełnych zapału i braku zrozumienia klakierów, uwierz mi nieszczęśniku.

Czym bardziej sponiewierasz Tuska tym lepiej Ci zapłacą.... pieniądze leżą tam na ziemi.