zbigniew1933
Poziom 21
 • Czym jest choroba uchyłkowa jelit?

  W: Polityka
  To przypadłość wielu Polaków, ale tylko lewaków - chwała Panu.

  Polega ona na powstawaniu w jelitach swego rodzaju „kieszonek” (przepukliny), wielkości szklanej kulki, w których może dochodzić do infekcji prowadzących do ostrych bólów, a nawet krwotoków (zapalenie uchyłków jelita). Zapalenie uchyłków jelita jest to zatem stadium zapalne uchyłkowatości.

  Uchyłkowatość jelit nie rzuca się w oczy. Lekarze mówią, że jest asymptomatyczna, tzn. nie powoduje objawów (jak np. bólu, stanu zapalnego, krwawienia).

  Natomiast zapalenie uchyłków jelita bardzo boli ( ale tylko lewaków, prawaków nic nie boli - Chwała Panu)

  Uchyłkowatość i zapalenie uchyłków jelita wywoływane są nadmiernym wysiłkiem jelit podczas usuwania kału u osób, które:

  1.zbyt wiele czasu spędzają na siedząco
  2. nie jedzą wystarczająco dużo błonnika,
  3.są zbytnio zestresowane,
  4.niewystarczająco przeżuwają pokarm.

  A to dotyczy bardzo wielu osób o lewicowych poglądach.

  Praktycznie wszystkich obecnie (podczas gdy sto lat temu nie dotyczyło to prawie nikogo…).

  Kiedyś nie było możliwe się nie ruszać.

  Mogłeś być królem albo prezydentem, mimo wszystko musiałeś wsiąść na konia, chodzić po schodach (nie było windy), codziennie wykonując przynajmniej minimalny wysiłek.

  Najbogatsi podróżnicy mieli do dyspozycji dyliżanse, powozy, karoce.

  Ale te grzęzły w błocie, psuły się.

  Podczas wjazdu pod górę koniom było ciężko i trzeba było wysiąść, żeby im ulżyć.

  Zresztą, jazda była na tyle niewygodna, okropnie trzęsło, że często wygodniej było iść piechotą. Trzeba więc było, w takim czy innym momencie, się ruszać.

  A marsz, wysiłek fizyczny, aktywują mięśnie brzucha, wstrząsają jelitami. W ten sposób wspomagają tranzyt pokarmowy. Jelito nie musi samo pracować, kurcząc się i rozkurczając jak szalone, do wykończenia.

 • Tajna broń Antoniego - WOT

  W: Polityka
  Niewyszkoleni, nie znający taktyki ani własnej broni, mierni lecz wierni swojemu dowódcy.

  Jeden z dowódców, drugi po Antonim wyznał w chwili słabości że mają służyć donoszeniu na sąsiadów a nie jakąś tam walką z potencjalnym wrogiem.

  Intensywne lekcje pisania donosów zdominowały cykl szkoleniowy tych młodych i bitnych chłopaków, samych katolików że tak powiem.

  Gen. Kukułą, zamiast na szkoleniu swych żołnierzy skoncentrował się na wyszukiwaniu w internecie niepochlebnych opinii internautów o tej wyjątkowej formacji i donoszeniem do prokuratury na krytykujących zdolności bojowe jednostek WOT. • Minister Rozbrojenia Narodowego wziął się za Grom

  W: Polityka
  Elitarna jednostka wojskowa, duma naszego wojska Grom wpadła w oko p. Macierewiczowi , postanowił ją skutecznie osłabić i uczynić niezdolną do działań bojowych.

  Wczorajszy wywiad z gen. Różańskim ( odszedł z wojska na własne życzenie nie mając sumienia noszenia parasolki Misiewiczowi) w Kropce nad i wyjaśnił że jednostka Grom jest w skuteczny sposób osłabiana przez naszego Antoniego.

  Dowódcą Gromu został największy donosiciel w Gromie ( pisał doniesienia do prokuratury na kolegów z jednostki regularnie a postępowanie były kolejno umarzane ), człowiek mający mierne pojęcie o dowodzeniu w oczach swoich podwładnych ze skażonym honorem wojskowym, (donosicielstwo na kolegów w jednostce jest piętnowane przez żołnierzy)

  Sporo wojaków tej elitarnej polskiej jednostki zrezygnowało ze służby i Grom , nieźle poszarpany w czasie pokoju nie stanowi już powodu do żołnierskiej dumy, zdolności bojowe spadły o 65%, morale spadło do zera..

  Nowy dowódca Grom w ramach wdzięczności za awans od ministra nadał mu specjalne odznaczenie Gromu, jako zasłużonemu w walkach na wielu frontach...Macierewicz szczytował z kontentacji paskudząc w rażący sposób gacie.. • Żydzi nie umierają na raka...

  W: Polityka
  "Leczą się naturalnymi metodami, przez to ich umieralność na nowotwory jest stokrotnie mniejsza, niż na tzw. zachodzie" - pisze na swojej stronie Robert Brzoza..

  W 2004 roku z 7,4 mln osób zamieszkujących Izrael zmarło na raka… 152 osoby co daje 0,4 osoby na dzień.

  W tym samym czasie w Niemczech zmarło 220 tys osób, czyli 601 osób dziennie.

  W Polsce w 2005 roku na nowotwory złośliwe (100 schorzeń) zachorowało 125,672 osoby, a w 2010 roku – 140,564 osoby, co daje 344 i 382 osób dziennie.

  W 2011 roku zachorowało 144 336 osób, co daje blisko 400 osób dziennie.

  Nie ma jeszcze danych z lat 2016-2017 ale trend zachorowalności na nowotwory rośnie w szybkim tempie.

  Istotnym szczegółem jest fakt należy dodać że te 0,4 osoby dziennie w Izraelu dotyczy… nie żydów"

  Czyżby żydzi odkryli lekarstwo na raka?

  Żydzi nie używają chemioterapii, radioterapii, czyli „cudownych” metod wymyślonych w korporacyjnych laboratoriach.

  Gdyby stosowali te metody, to śmiertelność na nowotwory byłaby zbliżona do zachodnich.

  Żydzi stosują naturalne metody leczenia!

 • Muzułmanie mniej chorują od chrześcijan -dlaczego?

  W: Polityka
  Tajemnica tkwi w higienie osobistej oraz w diecie.

  Muzułmanin nie rozciera kału po całym rowku tak jak chrześcijanin...myje zimną wodą bez intensywnego wcierania własnych odchodów na delikatny naskórek przy odbycie.

  Muzułmanie nie jedzą mięsa "brudnego", żydzi również -dlaczego?

  1 Świnia jest prawdziwym „śmietnikiem”. Je wszystko, wliczając w to mocz, odchody, brud, gnijące ciała zwierząt, robaki lub psujące się warzywa. Będzie jeść nawet narośle rakowe innych świń lub zwierząt.

  2 Mięso i tłuszcz świń wchłania toksyny jak gąbka. Ich mięso może być 30 razy bardziej toksyczne niż wołowina lub dziczyzna.

  3. W przeciwieństwie do innych ssaków, świnia nie poci się. Pot jest środkiem usuwania toksyn z organizmu. W takim wypadku toksyny pozostają wewnątrz ciała świni i w jej mięsie.

  4. Gdy świnia jest zmasakrowana, robaki i owady dostają się do jej ciała wcześniej i szybciej, aniżeli do ciała innego zwierzęcia. W przeciągu kilku dni ciało świni jest pełne robaków.

  5.Świnie mają w swoim ciele ponad tuzin pasożytów, takich jak tasiemce, przywry, robaki i włośnie. Nie ma bezpiecznej temperatury, w której wieprzowina ma być ugotowana w celu zapewnienia, że wszystkie te pasożyty, ich cysty i jaja zostaną zabite.

  6.Mięso wieprzowe ma dwa razy tyle tłuszczu, co wołowina. Ok. 85 g (3 uncje) schabu wieprzowego zawiera 18 gramów tłuszczu, a taka sama porcja mięsa wołowego zawiera tylko 8,5 g.

  7.Krowy mają złożony system trawienny, posiadając 4 żołądki. Tym samym ich trawienie (spożywają same rośliny) zajmuje ponad 24 godziny. W przeciwieństwie, jeden żołądek świni potrzebuje tylko 4 godzin do strawienia tego paskudnego pokarmu, „zwracając” toksyczne jedzenie do ciała.
 • Czy PiS reaktywuje sądy boże?

  W: Polityka
  W związku z powszechnym kryzysem sądów i depresji sędziów wpłynął nowatorski oraz śmiały projekt nieokreślonego posła PiS by na nowo powołać dawne "sądy boże" w których sędzią może być nawet córka leśniczego.

  Oskarżeni mają być pławieni w wodzie i przypiekani gorącym żelazem w celu wydobycia najprawdziwszej prawdy zgodnej z terminarzem oraz procedurą.

  Przypadkowo dobierani świadkowie z "łapanki" dopuszczeni do obserwacji "przesłuchania" zawsze będą zeznawać to co sędzia zechce od nich usłyszeć.

  Długie kolejki oczekujących na rozprawy znikną a wymiar sprawiedliwości bożej odetchnie z ulgą gdy pławiony oskarżony przypadkowo utonie podczas przesłuchania.
 • Żaden rolnik nie kocha krowy od przodu

  W: Polityka
  Stwierdził na antenie TVP p.Cejrowski biegły w sztuce kochania bydlęcia.

  "Donald Tusk, mam wrażenie, kocha tylko od tyłu – oświadczył podróżnik, pokazując gest dojenia krowy."

  Taki tekst wstawił nasz emigrant żyjący na stałe w USA, czyli "prawdziwy Polak patriota" mogący opluwać bezpiecznie - z daleka,popijając jakiś płyn powodujący mocne zaczerwienienie twarzoczaszki.

  Z tym kochaniem od przodu miał na myśli słynną "laskę" robioną amerykanom o jakiej mówił były minister Sikorski?

  Zgodnie z tradycją... każda okazja jest dobra aby opluć Tuska, Cejrowski udzielający wywiadu w związku z wizytą Trumpa w Polsce popuścił moczem fantazji.


 • Trollowanie to broń polityczna

  W: Polityka
  Wczoraj w radio słyszałem interesującą audycję.

  Mówili o rzeszach rosyjskich hakerów zgromadzonych w sieci a koncentrujących się na trollowaniu różnych forów w tym i Interii.

  Zadaniem takiego hakera jest pozowanie na pisiorka i wypisywanie głupot co ma utwierdzić gawiedź że faktycznie z prawdziwym pisiorkiem mają do czynienia.

  Kwalifikacje jakie należy mieć przy rekrutacji to biegła znajomość wulgaryzmów w języku polskim a do pisania zdań prostych umiejętność obsługi tłumacza Google.

  Jeśli bacznie przyjrzeć się niektórym tematom i tekstom na tym forum można domyślić się , że mamy do czynienia z rosyjskim hakerem-trollem.

  Najlepiej takiego "gościa" ignorować, wtedy straci pensję i zapał to tworzenia głupot.

 • PiS szykuje się do odbicia dużych polskich miast z rąk politycznej konkurencji.

  W: Polityka
  Mocni kandydaci na prezydentów Warszawy, Wrocławia, Poznania czy Krakowa to dla prezesa Kaczyńskiego kwestia strategiczna.

  Jak zwykle prezydenci miast zostaną zastąpieni przez "fachowców" i nie jakieś tam salowe, teraz pracownice magla, kucharki i sprzątaczki staną w szranki w walkach o stołek prezydenta a nawet wojewody.

  Promowanie Małgorzaty Wassermann za pomocą komisji ds. Amber Gold to dla spin doktorów dobrej zmiany naturalna kolej rzeczy…

  Jest wystarczająco mierna ale wierna egzekutywie partyjnej PiS co kwalifikuje ją do bardziej zaszczytnego stanowiska - prezydenta Krakowa.

  Stare hasło ..."nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera..." wraca lekko odświeżone.