• Ocenił, że prezydent Rosji nie pozwoli podkomisji na przyjazd do Smoleńska.

  W: Hydepark
  Dlatego prewencyjnie nawet nie będą próbować uzyskać takie pozwolenie od Rosjan.

  Speckomisja d/s badania wyjątkowej katastrofy w Smoleńsku wybrała się na wycieczkę do USA zwyczajnie złotą klasą na koszt byle jakiego podatnika.

  Wystąpili w komplecie na IV Forum Polonijnym o katastrofie smoleńskiej, które odbyło się w Doylestown w stanie Pensylwania, gdzie znajduje się sanktuarium zwane amerykańską Częstochową.

  Ze względu na bliskość sanktuarium członkowie i wodzowie komisji czuli się znacznie pewniej publicznie wzywając Trumpa do wywarcie brutalnych nacisków na Putina w sprawie bezzwłocznego oddania naszego najlepszego w historii Polski wraku.
 • Zabijanie zwierząt nie kłóci się z nauką kościoła

  W: Hydepark
  Stwierdził ksiądz Tomasz Duszkiewicz zatrudniony na pełnym etacie w Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych.

  Kapłan nie ma obowiązku stawiania się w pracy, pracuje w systemie telepracy -czyli na telefon.

  Dyrekcja Lasów Państwowych za nic nie chce ujawnić wysokości zarobków księdza, niezbędnego dla myśliwych będących w dość sporych duchowych potrzebach.
 • Twierdzi, że spotkał Jezusa

  W: Hydepark
  Posłowie PiS natychmiast zaprosili go do Sejmu,..

  Jonathan Jeffes, brytyjski działacz ruchów antyaborcyjnych weźmie udział we wtorkowym posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu na rzecz Polityki i Kultury Prorodzinnej.

  Opowie o tym, jak pomagać osobom zmagającym się z syndromem postaborcyjnym.

  Do działalności społecznej zainspirowało go nietypowe spotkanie w paryskim Luwrze.

  Jak przekonuje brytyjski działacz pro-life, podczas wizyty w najsłynniejszym paryskim muzeum spotkał... Jezusa. – W Jego oczach zobaczyłem ogień, o którym jest mowa w Apokalipsie.

  Poczułem wtedy, że istnieje i niebo, i piekło.

  Zrozumiałem, że moje życie prowadzi do piekła – wspominał Jeffes w relacji zamieszczonej przed rokiem w „Gościu Niedzielnym".

  Jezus miał powiedzieć Brytyjczykowi w płynnej angielszczyźnie, że ten ma krew na rękach.

  Uznał te słowa za aluzję do aborcji, której dokonała jego partnerka.

  Zmienił swoje życie i zajął się prowadzeniem grup terapii poaborcyjnej.

  Rząd gwałtownie szuka ludzi nawiedzonych, czyżby planowali zmiany w ministerstwach?

  Interesuje mnie czy nasi forumowi fanatycy nie powinni spróbować wystawiając swe kandydatury?
 • Zbyt późne złożenie wniosku w sprawie referendum?

  W: Hydepark
  Nasza "Dama stanu" ( słowotwór stworzony w zastępstwie męża stanu) ujawniła gawiedzi w jaki sposób rząd w pokrętny sposób radzi sobie z niewygodnymi dla PiSu referendami.

  Pamiętamy, że obietnica słuchania obywateli i przywrócenia głosu obywatelom była jedną z najgłośniej powtarzanych w kampanii wyborczej Beaty Szydło.

  Pośpieszna reforma edukacji została fatalnie oceniona przez Państwową Akademię Nauk a milion podpisów obywateli dla rządu się nie liczy.

  Władcy pomału zrzucają maskę owcy pokazując wilcze kły publicznego terroru.

  To obywatele są władzą a nie rząd, bo to obywatele ten rząd wybrali i mają prawo do nadzoru swych "pomazańców" a gdy rząd się znarowi popadając w samouwielbienie oraz pychę, obywatele mają prawo ten rząd zmienić... na tym m. innymi polega demokracja.

 • Odznaczenie nadane takimi rękami zamienia się w zniewagę. Nie przyjmuję go

  W: Hydepark
  W ten sposób napisała Annette Laborey znana francuska działaczka społeczna, która prowadziła w Paryżu fundację wspierającą niezależnych intelektualistów z Europy Wschodniej.

  Stanowczo odmówiła przyjęcia z rąk Andrzeja Dudy nadanego jej odznaczenia Orderu Zasługi RP.

  Swoją odmowę uzasadniła publicznie...

  "Jeśli przyczyną mojego odznaczenia był mój udział przez wiele długich lat w walce o wolność Polski, to ta właśnie przyczyna każe mi odznaczenie odrzucić" - pisze Annette Laborey.

  "Gwałty na wolności i zasadach demokracji", "nietolerancja i nienawiść podniesione do rangi cnót", "legalizacja ruchów parafaszystowskich" czy też "odmowa przyjęcia ofiar wojny syryjskiej" to tylko kilka z wymienionych przez autorkę listu przyczyn, które tę walkę o wolność "splugawiły".

  "Polska wpadła w ręce partii, którą mogłabym tylko zwalczać.

  Odznaczenie nadane takimi rękami zamienia się w zniewagę.

  Nie przyjmuję go"... podsumowała.

  Jest to kolejny pstryczek w nos naszego prezydenta wymierzony publicznie i tym razem we Francji.
 • Był tak blisko Trumpa

  W: Hydepark
  Para prezydencka odwiedziła Meksyk - uznawany od dawna za mocarstwo pośród innych krajów.

  Meksykanie przywitali naszych władców śpiewem, pląsami i buritos ciesząc się jak tylko potrafią Meksykanie.

  Celem podroży prezydenta była wizyta w cudownych miejscach, w Tenango del Aire, mieście oddalonym o 42 kilometry od stolicy.

  To tam odbyła się Msza Św. w polskiej misji pallotyńskiej Sanktuarium Miłosierdzia Bożego.

  Prezydent w kalendarzu wizyty miał też zaplanowane wręczenie Krzyża Oficerskiego Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej honorowemu konsulowi RP w Meksyku Alberto Stebelskiemu-Orlowskiemu, jednak ten oficjalnie ODMÓWIŁ

  "Już w kwietniu konsul wystosował pismo do Kancelarii Prezydenta, w którym wyjaśniał, że decyzja odmowa odznaczenia spowodowana jest "malejącym prestiżem Polski na arenie międzynarodowej, skutkiem posunięć obecnego rządu polskiego".

  Wśród krytykowanych posunięć rządu Stebelski-Orlowski wymienia m.in. "naruszanie niezawisłości sądów i niezależności mediów; podważanie praworządności i budzenie w obywatelach strachu przed narażaniem się władzy; osłabianie reputacji Polski, jako odpowiedzialnego partnera m.in. poprzez działanie obecnego rządu przeciw ponownemu wyborowi Donalda Tuska na przewodniczącego RE".

  Prezydent Polski po raz kolejny został publicznie "sponiewierany"... a był już tak blisko od białego domu.

  Jak Trump na takie wieści zareaguje?

  http://www.fa(...)jthe7l6

 • Jest bardzo wiele chciejstwa osób złych, niedobrych, które chciałyby nam przemeblować rząd.

  W: Hydepark
  Przecie nasz rząd jest na wskroś dobry i żadnych zmian nie wymaga - stwierdziła Beata Kempa w wywiadzie "Gościa poranka" na antenach TV Kury.

  Beatka niezwykle rzadko wypowiada się w imieniu rządu koncentrując się na trenowaniu głosu kościelnej wokalistki bo opublikowane jej religijne śpiewy doprowadziły do wzrostu depresji wśród katolickiej gawiedzi.

 • Polska jako jedyny kraj Unii nie wywiązuje się z deklaracji

  W: Hydepark
  Stwierdzili nasi starsi bracia w wierze, zasłonięci swoim Bogiem Jahwe buńczucznie wygrażają w stronę naszego na wskroś zbożnego kraju.

  Europejski Instytut Dziedzictwa Zagłady oskarża Polskę ws. zwrotu mienia żydowskiego żądając natychmiastowej poprawy pod groźbą zabrania swego Boga Polakom....masakra wśród moherów bo króla też mogą nam zabrać.

  Według dziennika Guardian , autorzy dokumentu -Instytut Dziedzictwa Zagłady oskarżą Polskę o to, że jest "najbardziej jaskrawym przykładem niewywiązywania się z deklaracji z 2009 roku"

  Czy nasz bardzo pro-izraelski rząd nie nakaże gawiedzi mocniejszego zaciśnięcia pasa w celu wygenerowania stosownych kwot pieniężnych dla choćby częściowego zaspokojenia ogromnego apetytu żydów?

 • Szykuje się krwawa wojna na górze... nikt nie będzie brał jeńców

  W: Hydepark
  Analizując przyczyny drastycznego spadku zaufania do partii rządzącej, poniżej 29% można się doszukać związku z ogromną liczbą wpadek i kompromitacji, które zaliczają czołowi politycy PiS.

  NISZCZYCIELSKI TRÓJKĄT BERMUDZKI - tak jest określana demoniczna "trójca" stanowiąca chory trzon rządu Beaty Szydło wśród niższych rangą towarzyszy.

  Chodzi o trzech nobliwych i niestabilnych emocjonalnie ministrów: Witolda Waszczykowskiego, Antoniego Macierewicza i Jana Szyszko.

  Każdy z tych panów zaliczył długą listę spektakularnych porażek, z których do dzisiaj są dumni... jak ze porażającego umysły myślących zwycięstwa 27:1 dumny był mały wódz.

  Ci pomazańcy Boga jako triumwirat są wyłącznym winowajcą bardzo szybko spadającego zaufania do PiSu.

  Witold Waszczykowski -po odkryciu San Escobar skompromitował się doszczętnie nieudaną kampanią negatywną, wymierzoną w Donalda Tuska.

  Minister spraw zagraniczny stał się dużym ciężarem dla obozu władzy a i pośmiewiskiem dla całego świata,

  Antoni Macierewicz - jawnie demontuje armię, promuje a następnie z niezwykła czułością chroni Misiewicza, anuluje kolejne przetargi na sprzęt dla wojska, zalicza demolkę w rządowej limuzynie, czy wchodzi w publiczny spór z prezydentem Andrzejem Dudą.

  Główny szaman religii smoleńskiej czuje się całkowicie bezkarny, zrażając jednocześnie coraz więcej wyborców, którzy zagłosowali na PiS.... czy on tego nie widzi?

  Co w tej sytuacji może zrobić Jarosław Kaczyński, coraz bardziej roztrzęsiony gwałtownym spadkiem po równi pochyłej ?

  Z Waszczykowskim można szybko zrobić porządek wtrącając go do lochów, facet nie ma "pleców" - jest zupełnie nagi że tak powiem, ale Macierewicz i Szyszko mają silne poparcie toruńskiego komtura a z nim Kaczyński musi się liczyć.

  Komtur otwarcie sprzedaje gawiedzi bilety na "Spotkania z wielkim Magiem Macierewiczem" na których osoby głęboko nawiedzone mogą bardziej utwierdzić się w wierze religii smoleńskiej.

  Minister Szyszko wychwala komtura pod niebiosa bez wazeliny gładko wchodząc w niego z ramionami.

  Obaj ministrowie, jak toruńscy ministranci regularnie brylują na toruńskich salonach pychy i rozpusty w wątłym świetle byle jakiej wiary.

  Macierewicz i Szyszko już tak się nadymają " toruńskimi plecami" że otwarcie IGNORUJĄ polecenia swego malutkiego wodza.

  Czyżby minister wojny zaplanował obalenie coraz słabszego I sekretarza tracącego kontrolę nad swym dzikim gniazdem?


 • Niepewna sytuacja Polaków w UK po Brexicie

  W: Hydepark
  Chodza między nimi plotki że rząd UK dogadał się z rządem Austrailii w celu przeniesienia poniekąd dobrych niewolników do tego kraju.

  Pomimo tego że p.May głośno zaprzecza pogłoskom, wielu Polaków mieszkających tam nawet od 10 lat pomału zaczyna sprzedawać swój dorobek.

  Wg. danych urzędów w UK ponad 750 tys Polaków płaci tam podatki, a żyje tam ponad 1700 000 osób z polskim obywatelstwem.

  Nagłówki wielu gazet w UK i USA głośno sugerują..."Czy twoja opiekunka do dziecka, sprzątaczka czy pomocnik murarza będą musieli opuścić Anglię?"

  http://www.da(...)te.html