zbigniewsob
Poziom 12

zbigniewsob

Mężczyzna (60)

• w temacie Wierzyć czy być katolikiem?

W: Hydepark
    Piotrpiotrz
    zbigniewsob

Chrystus nie zakładał żadnego kościoła....

Pierwszy raz słyszę....
    To widać nie czytałeś Dobrej Nowiny Ewangelii tam jest jasno napisane ... Pisze nawet w Nowym Testamencie kto ma być prezbiterem . Ba dokładnie opisał organizację kościołą
    Nie wszystkim jest dane wyczytac w ewangelii pieć przykazan koscielnych....
    W Ewangeliach nie ma czegoś takiego jak 5 przykazań kościelnych.. Jest jedynie (ST) 10 przykazań Bożych które obowiązują każdego chrześcijanina w tym katolika..
  • w temacie Jaki system operacyjny??

Ja osobiście wolę rozwiązania okienkowe .. Niż linie , powłoki shell etc. Czyli wszelkiej maści Windowsy których twórcą wcale nie był Microsoft .
  • w temacie Dlaczego Platforma okłamuje w sprawie górnictwa społeczeństwo??

WednesdayTEN
    zbigniewsob (...) reszta pewnie znajdziesz bez trudu.
    Nie chce mi się szukać i nie jest to moja rola w tej wymianie zdań :P

Zatem jakby uwolnić górnictwo z tych wszystkich podatków (płaconych centralnie) to myślisz, że nie trzeba by było dokładać?
    Do górnictwa dzisiaj nikt nie dopłaca . To dlaczego miałby dopłacać w przyszłości..??
    To nie oznacza ,że górnictwo ma być nierentowne .. Tak czy siak kopalnie nierentowne w których kończą muszą być zamykane..

Dlatego opowiadanie jakoby podatnik dopłacał do górnictwa jest mitemWymień te podatki. Porównamy je z innymi branżami.[/cytat]
    Podatki na ochronę środowiska , podatek od wydobytej tony , podatek geologiczny , Potężne podatki płacone na samorządy lokalne etc. Podaję tę które pamiętam z głowy .. reszta pewnie znajdziesz bez trudu.

WednesdayTEN zbigniewsob (...) nikt nie płacze że do palaczy dopłaca każdy jak płaczą niektórzy nad górnikami.Jak to nie płaczą? Niepalący twierdzą wszem i wobec ile to kosztuje leczenie palących.

A w postaci czego górnictwo odprowadziło te 60 mld PLN w przeciągu 10 lat? Jeśli w postaci takich samych podatków jak każda inna branża, to gdzie tu kłamstwo?Branżą górnicza obciązona jest ponad 30 podatkami daninami..
    Inni jak bankrutują nie płącą nic..
    Dlatego opowiadanie jakoby podatnik dopłacał do górnictwa jest mitem
  • w temacie Jaki system operacyjny??

Prawie nigdy nie kupuje komputerów z preinstalowanym system.. Fre DOS znam od dawna i tego OS-a jest kilka odmian.. Ja osobiście nie wiedzę sensu by Fre DOS czy Inny DOS instalować na komputerze z procesorem i7 ,
    W sklepach jedynie stanowi tymczaszowy
    , Fre DOS ma sens instalować na stałe o ile ktoś lubi czystą konsole.. na sprzęcie z przed lat.
    Że sprzedaje sie lapki z DOS to nic nowego . Powinno się tak czynić z każdymi.. Klient by decydowała co instaluje
  • w temacie Jaki abonament na telefon stacjonarny?

Moim zdaniem telefony stacjonarne to przeżytek gadżet w domu nic więcej. Ja ma do kwietnia i rezygnuję z niego na zawsze. KOmórki za niewielkie pieniądze maja abonament do wszystkich w ramach abonamentu
  • w temacie Windows 10 za darmo !!

Na telefonach i tabletach też będzie Windows 10 . Telefony np Lumia