zbigniewsob
Poziom 12

zbigniewsob

Mężczyzna (59)

• w temacie Nauczyciele znowu chcą podwyżki..

W: Hydepark
    WednesdayTEN
    zbigniewsob
    WednesdayTEN Ot fantasta! :>
    Że niby dlaczego fantasta .. Realum świata tego.
    Liznąłeś chociaż zawodu nauczyciela

Podaj mi źródło danych mówiących o owych 3000 PLN netto minimum, niech no zapoznam się z tymi rewelacjami.
    Nic nie pisałem o minimum.. Ile zarabia nauczyciel ?? Nominowany..???
  • w temacie Nie było zgody na zejście Tu-154 do 50m

W: Polityka
    Pani Ilona pisze
    2 marca 2010 rok. Katastrofa samolotu Tu 204 (zbliżony wielkością do Tu 154). Prędkość około 500km/h. Samolot zbliżając się do Ziemi wycina 100 odcinek lasy brzozowego. Samolot jest w większości w jednym kawałku, nikt z 8 osobowej załogi nie ginie w katastrofie.
    To pokazuje to co pisałem wcześniej . Brak wiedzy na temat lotnictwa mnoży te teorie spiskowe..
    Nie da się porównać samolotu Tu 2004 który świadomie awaryjnie ląduje zrzuca awaryjnie paliwo.. ze zderzeniem tu 154 M który uderza w ziemię w odwróconej pozycji..
    Prokuratura nic rewelacyjne nie pokazuje znawcy tematów lotniczych od dawna wiedzieli ,że Protasiuk lądował bez zgody wieży..
    Pisałem i jak kiedyś o tym na salonie 24 . Tam na salonie byli tacy co to udowadniali że Tupolew nawet nie wystartował z Okęcia i został uprowadzony do Rosji a cały ten wypadek na lotnisku to kamuflaż
  • w temacie Czy facet musi być przystojny?

W: Babskie sprawy
    Stare porzekadło mówi !! Facet jest ładny , kiedy jest ładniejszy od brzydkiego psa.. Nieszczęście zaczyna się wtedy gdy facet jest głupi..

[cytat]Tak, tak NA KURSIE I NA ŚCIEŻCE[/cytat ]
    Gościu nie masz nawet zielonego pojęcia co ta komendami znaczy opowiadasz .

Daj sobie z takimi tekstami .

Piszesz Dowody są ale ich nie znasz i pewnie poznać nie chcesz i to jest jedyny problem.
    Dysponujesz jakimiś dowodami na ten zamach .??. Ja dysponuję wiedza na temat lotnictwa na tema katastrof..
    Opowiadanie o wybuchających parówkach jest dobre dla ludzi którzy widzieli tylko samolot w telewizji
    .. Co do prokuratury pokazała jakieś przesłanki do z
    machu znasz jakieś..???

Piszesz Dla ciebie to wszystko nie ma znaczenia, dla ciebie znaczenie mają parówkiJa jak człowiek techniczny nie interesują mnie. bajdurzenie Kołaczowej na żaden temat tym bardziej na tema przekopania
    I tak samo nie interesują mnie bajdurzenia na temat helu dwóch trzech wybuchów..

Skoro wierzysz w zamach Twój problem..
    Ale na dzień 21 stycznia 2015 roku nie ma żadnego dowody ze Smoleńsku doszło do zamachu..
    W zamach wierzą ludzie którzy nie odróżniają kokpitu od luku serwisowego silnika głównego