zbigniewsob
Poziom 12

zbigniewsob

Mężczyzna (59)

• w temacie Kopacz podnosi pensje urzędnikom! Zasłużyli?

W: Hydepark
    No tak ZUS praca pewna kodeks pracy zaiste przestrzegany . W wielu miejscach pracownik ZUS to szycha. ZUS jest jedynym zakładem pracy.. Do takiego dobrobytu doprowadziła Platforma
  • w temacie Wierzyć czy być katolikiem?

Ja wierze w Boga nie katolicyzm sam katolicyzm to denominacja chrześcijaństwa .. Katolicyzm może upaś chrześcijaństwo nie . Z drugiej strony wiary nie da się nikomu udowdnić.
  • w temacie Konsumenci łączcie się!

Zajmuję si e deczko sprzętem komputerowym i powiem Pani tak zawiasy to uszkodzenie mechaniczne jak i cała budowa . I jej wymiana to znowu nie tak straszliwe koszty .. Mniej panią wyniesie wymiana obudowy niż rzeczoznawca.. Zakładam ,że laptop jest sprawny .. technicznie sprawna elektronika.
  • w temacie Sukce Ewy Kopacz i rządu Platformy Obywtelskiej

~Gość Zjednoczył we wspólnym działaniu związki zawodowe. Więcej pozytywów nie ma. Proszę mnie dobrze zrozumieć - nie mówię, że pozytywów nie widzę. Mówię, że pozytywów NIE MA.
    Innego wyjścia nie ma trzeb zrobić w nadchodzących wyborach by zrobić wszytko by Platforma odeszła w siną dal. Wyprzedane kopalnie zakłady .. Zrujnowany krajobraz w wielu miejscach w Polsce to jest sukces platformy za 7 lat.
  • w temacie jak przeżyć misięcznie za 3000tys zlotych

A jak inni maj a dwa tysiące na rodzinę i co ??? Facet zarobi dwa tysiące na rękę żona i dziecko na utrzymaniu i co . I musi dać radę 3 tysiące to całkiem nieźle no zawsze może być lepiej .
    No cóż nie ma co narzekać
  • w temacie Kopacz podnosi pensje urzędnikom! Zasłużyli?

Nie zasłużyli Jeszcze im dodaje 13 ke ponad 5 miliardów pln dostaną urzędasy za co się pytam wie kto za co tyle kasy dostanie urzędnik państwowy..??
    Za czasów Platformy liczba urzędasów sie wzrosła o 200 tysięcy !! A w całym górnictwie pracuje 80 tysięcy ludzi
  • w temacie AMD, Celeron czy Pentium? Pomóżcie !

Pożycz poczekaj i nie bierz 11 calowych laptopów mam asusa mam też normalny ten jedenasto calowy to taki tablet z klawiaturą tyle pod Windowsem bez dotyku.. A dobry laptop już za 2 tysiaki kupisz