• w temacie jak przeżyć misięcznie za 3000tys zlotych

W: Hydepark

Wiem, że mają, ale mnie denerwuje czasem że nie szukają rozwiązań, tylko tyle.fakt że jak jest to mniejsza miejscowość lub wieś, to popyt na opiekunki jest mniejszy albo zerowy.
    Wiesz Masz rację wielu młodych ludzie jest niezaradnych w tych trudnych czasach .. I nic na to nie poradziesz
  • w temacie Wierzyć czy być katolikiem?

Piotrpiotrz
    zbigniewsob Ja wierze w Boga nie katolicyzm sam katolicyzm to denominacja chrześcijaństwa .. Katolicyzm może upaś chrześcijaństwo nie . Z drugiej strony wiary nie da się nikomu udowdnić.
    v

Jaka różnica pomiędzy ...katolicyzmem....a chrześcijaństwem ?
    Katolik to jedna z denominacji chrześcijaństwa.. Dwa tysiące lat temu Chrystus założył kośció zwany kościołem Chrystusowym . Po jego odejściu do Ojca po nim powstały denominacje tego kościoła Chrystusowego jedni są bliżej tego kościoła chrystusowego inni dalej. Katolików uważam ,że oddalili się dosyć sporo od tego co uczył Chrystus.

Kressska
    zbigniewsob A jak inni maj a dwa tysiące na rodzinę i co ??? Facet zarobi dwa tysiące na rękę żona i dziecko na utrzymaniu i co . I musi dać radę 3 tysiące to całkiem nieźle no zawsze może być lepiej .
    No cóż nie ma co narzekać
    A żona do pracy nie może isc? Jest w domu opiekuje się swoim dzieckiem, nie może dokoptować drugiego dziecka i przy tym zarobić? Na opiekunki jest bardzo duże zapotrzebowanie. I niekoniecznie w pełnym wymiarze, a ok 1000 zł by zarobiła.
    Kresko ja powiem Ci tak . JA WIDZE otaczający mnie problemy ludzi,,

Ja mam dzieci już prawie na swoim . Zona pracuje ja siedzę w domu były górnik..
    Ale niestety są rejony że ci młodzi mają problemy . Czasami to sukces jak jedno pracuje.. . Nie ma pracy nawet na miejscu za opiekunkę . To wszystko zależy od rejonu Polski
    Pozdrawiam
  • w temacie Kopacz podnosi pensje urzędnikom! Zasłużyli?

No tak ZUS praca pewna kodeks pracy zaiste przestrzegany . W wielu miejscach pracownik ZUS to szycha. ZUS jest jedynym zakładem pracy.. Do takiego dobrobytu doprowadziła Platforma
  • w temacie Wierzyć czy być katolikiem?

Ja wierze w Boga nie katolicyzm sam katolicyzm to denominacja chrześcijaństwa .. Katolicyzm może upaś chrześcijaństwo nie . Z drugiej strony wiary nie da się nikomu udowdnić.
  • w temacie Konsumenci łączcie się!

Zajmuję si e deczko sprzętem komputerowym i powiem Pani tak zawiasy to uszkodzenie mechaniczne jak i cała budowa . I jej wymiana to znowu nie tak straszliwe koszty .. Mniej panią wyniesie wymiana obudowy niż rzeczoznawca.. Zakładam ,że laptop jest sprawny .. technicznie sprawna elektronika.
  • w temacie Sukce Ewy Kopacz i rządu Platformy Obywtelskiej

~Gość Zjednoczył we wspólnym działaniu związki zawodowe. Więcej pozytywów nie ma. Proszę mnie dobrze zrozumieć - nie mówię, że pozytywów nie widzę. Mówię, że pozytywów NIE MA. Innego wyjścia nie ma trzeb zrobić w nadchodzących wyborach by zrobić wszytko by Platforma odeszła w siną dal. Wyprzedane kopalnie zakłady .. Zrujnowany krajobraz w wielu miejscach w Polsce to jest sukces platformy za 7 lat.

A jak inni maj a dwa tysiące na rodzinę i co ??? Facet zarobi dwa tysiące na rękę żona i dziecko na utrzymaniu i co . I musi dać radę 3 tysiące to całkiem nieźle no zawsze może być lepiej .
    No cóż nie ma co narzekać
  • w temacie Kopacz podnosi pensje urzędnikom! Zasłużyli?

Nie zasłużyli Jeszcze im dodaje 13 ke ponad 5 miliardów pln dostaną urzędasy za co się pytam wie kto za co tyle kasy dostanie urzędnik państwowy..??
    Za czasów Platformy liczba urzędasów sie wzrosła o 200 tysięcy !! A w całym górnictwie pracuje 80 tysięcy ludzi