zbigniewsob
Poziom 12

zbigniewsob

Mężczyzna (59)

 • w temacie 500- lecie początków reformacji

  W: Polityka
  Piszesz - Religie podające się za Chrześcijańskie zrobiły coś podobnego,bo pierwsi bracia Jezusa żyli w wielkiej miłości i czerpali obwicie z Ducha Święte-

  Dzisiaj wszystkie religie to denominacje Kościoła Chrystusowego.. Jedne kościoły w swej nauce bardziej inne mniej odeszły w swym nauczaniu i przekazywaniu Dobrej Nowiny od tego czego w swoim pierwotnym kościele nauczał Chrustu i jego pierwsi apostołowie..
 • w temacie 500- lecie początków reformacji

  W: Polityka
  Każdy z kościołów to denominacje kościoła chrystusowego.. Tego kościoła , który był na samym początku stworzony przez Chrystusa.
 • w temacie a co to za idea, ograniczanie dwutlenku węgla?

  W: Hydepark
  Co do wulkanów .. Początek XIX wieku wybuch wulkanu w Azji powoduje przez dwa lata brak lat w Europie.. I klęskę głodu.. Zapylenie CO2 spowodowały ochłodzenie klimatu między innymi w Europie..
  A emisja przez ludzi CO2 w tamtym czasie była minimalna..
  (za encyklopedia)
  W 1812 r. wybuchł wulkan Saint Vincent na Karaibach, w 1814 - Mayon na Filipinach, zaś w 1815 r. nastąpiła najsilniejsza z tych trzech erupcja wulkanu Tambora na Sumatrze, w ówczesnych Holenderskich Indiach Wschodnich (dzisiejsza Indonezja). Ilość pyłów w atmosferze tak ograniczyła dostęp promieni słonecznych do powierzchni ziemi, że rok 1816 nazwano "rokiem bez lata".
 • w temacie Prawdy skreślaniem nie zwyciężaj

  W: Polityka
  Podobno w Polsce jest 95 procent katolików..
  Gdyby oni nie chodzili do markietów w niedziele .. Nie byłoby potrzeba żadnej ustawy..
  Pracodawcy by je sami pozamykali . Bo nikt by nie otwierał sklepów po to by obsługa siedziała w nich bezczynnie.
  A tak mamy do czynienia z hipokryzją w najlepszym wydaniu.