zbigniewsob
Poziom 12

zbigniewsob

Mężczyzna (59)

 • w temacie Reperacje mają sens..???

  W: Polityka
  ~dfg Zapominałeś lewacki filozofie, że Niemcz podpisały akt bezwarunkowej kapitulacji a alianci ustalili granice Polski bez możliwości odszkodowań dla Niemiec i dla Polski od ZSRR za utracone ziemie. Ale do was tępe pały już nic nie dociera, siedzie przed tym dywersyjnym TVNem i zaglądacie przez okna, czy niemieckie wojska już nie wkroczyły do Polski. Was walić w te czerepy obuchem, a do was to i tak nie dotrze!
  Jak byś czytał ze zrozumieniem to ja pisałem o mieniu pozostawionym na terenach odzyskanych .. Po 70 latach szukanie odszkodowań to otwieranie puszki Pandory.. ...
  Ale co robi PiS.. Rosjanie to wróg ..Niemcy to wróg ..Nienajlepsze stosunki z Litwą..
  Czy się wam ( nam ) podoba Polska leży miedzy Odrą a Bugiem i tego nikt nie zmieni.. To tylko Polska na własne życzenie robi wrogów z sąsiadów..
  Taka polityka jest chora.. Dwa razy się już to zemściło.. Czy Niemcy i Rosja znowu się dogadają w sprawie Polski.. ??
 • w temacie Neofici bywają zazwyczaj najgorliwsi.

  W: Polityka
  W osobistych wypowiedziach by czy nawet czynach zaprzeczała całkowicie Twoim tezom..
  Ale skoro nawróciła się na jedyną słuszna religię ( czytaj PiS) to nie dziwię się że jej co niektórzy bronią jak niepodległości ojczyzny.. Dla mnie jest człowiekiem dwulicowym ba sprzedajną .....
 • w temacie Neofici bywają zazwyczaj najgorliwsi.

  W: Polityka
  Ogórek mieszkała tam gdzie ja mieszkam. Mam może wątpliwy zaszczyt znac tę panie osobiście.. I nic u tej pani nie potwierdzalo tego o czym piszę.!! Dla mnie ta pani to czysty neofita... Że PiS dał jej funkcje w TVP to poluje na przeciwników PiSu. Rozumiem że dla ciebie każdy jest dobry który wychwala PiS pod niebiosa.. Dla mnie nie..