zbigniewsob
Poziom 12

zbigniewsob

Mężczyzna (59)

 • w temacie Jakie jezyki znacie

  W: Hydepark
  Władam biegle trzema językami..!!
  Dwoma w butach i jednym w buzi..
  Pozdrawiam All.
 • w temacie ZOSTAŁ PRZYŁAPANY W SAMOCHODZIE Z NASTOLATKIEM .

  W: Hydepark
  ~gość
  zbigniewsob
  ~gość
  zbigniewsob Pewnie formą rozgrzeszenia i pokuty kobiet z grzechu nierządu będzie nocka z księdzem.. I będzie miło i przyjemnie dla księdza.
  Zostań księdzem a będziesz miał wszystko: pieniądze, kobiety i śpiew:)) Zobaczysz jaki to "łatwy kawałek chleba"
  Powiadasz księdzem ? Cz księdzem pedofilem lub podobnym niby kapłanem.. Ksiądz pedofil powinien być z automatu pozbawiany swych funkcji .. Jak tak będzie ro rozważe funkcję księdza..
  Co to znaczy z automatu? Jeżeli ja zgłoszę na policji, że mnie okradłeś lub pobiłeś to z automatu będziesz ukarany czy ja muszę to udowodnić?. Jeżeli nie dowodów to nie ma przestępstwa a księżom nigdy nic nie udowodniono. Każdy może mówić co chce ale musi mieć dowody i świadków. Proste?
  Bardzo proste . W Polsce są dziesiątki wyroków sądów prawomocne wyroki na księży pedofilów.. A diecezje katolickie w takim USA płaca miliony dolarów ofiarom ludzi w sukienkach..
  Ba nawet bardzo proste w Polsce są zawody ( np służby mundurowe sądy ) Jeżeli istnieje podejrzenie że delikwent tego zawodu naruszył kodeks karny to zostaje zawieszony na czas procesu i dochodzenia. Dlaczego coś takiego nie funkcjonuje u kapłanów.. Czyli innymi słowy toczy się postępowanie przeciwko ludziom funkcyjnym kościoła katolickiego zostają oni zawieszeni w swoich czynnościach.
  Proste ..??
 • w temacie ZOSTAŁ PRZYŁAPANY W SAMOCHODZIE Z NASTOLATKIEM .

  W: Hydepark
  ~gość zbigniewsob Pewnie formą rozgrzeszenia i pokuty kobiet z grzechu nierządu będzie nocka z księdzem.. I będzie miło i przyjemnie dla księdza. Zostań księdzem a będziesz miał wszystko: pieniądze, kobiety i śpiew:)) Zobaczysz jaki to "łatwy kawałek chleba"Powiadasz księdzem ? Cz księdzem pedofilem lub podobnym niby kapłanem.. Ksiądz pedofil powinien być z automatu pozbawiany swych funkcji .. Jak tak będzie ro rozważe funkcję księdza..
 • w temacie dlaczego bóg zmienił menu ludzi po potopie.

  W: Polityka
  Według mojej oceny znajomości Biblii nie ma nigdzie napisane ,że nie wolno..
  W NT Chrystus powiada ( cytuję z głowy )
  -"Nie to szkodzi co wchodzi do ust ale szkodzi to co wychodzi "
  Czyli Chrystus zwalnia nas od jakiejś diety..
  To tyle na temat Biblii .