zbigniewsob
Poziom 12

zbigniewsob

Mężczyzna (59)

 • w temacie Tak wygląda koniec PO !

  W: Polityka
  Koniec PO to też i koniec PiS-u.. Nic bardziej nie jednoczy jak wspólny wróg.. Wroga brak.. to PiS poszuka wrogów we własnym gronie.
 • w temacie „Usłyszałem lecący samolot. Leciał i płonął. Na jego boku był ogień”

  W: Polityka
  [cytat kogo=~niez]Do proputinowskich pełowskich matołków.
  Po 7 latach pamięta się dramatyczne wydarzenia, po 50 też, mozna powiedzieć do końca życia sie pamięta..
  I jeszcze powtórzę "rosyjscy śledczy nie zainteresowali się tym świadkiem", bo nie pasował do wersji Anodiny i Laska o winie polskich pilotów.
  [/cytat
  Wedle sztuki lotniczej a to wiedza ścisła polscy piloci popełnili tyle błędów co by ich wystarczyło na dwie katastrofy.. Smoleńsk. To Miroslawiec bis.. Prawie identyczne przyczyny..
 • w temacie SLD ma iść do wyborów pod Szyldem Lewica Razem.

  W: Polityka
  taie
  ~gość
  taie
  ~gość [image]0006NU6SGI6DDRP8[/image]
  Czyli PiS nazywasz Widliszkiem ? I oni roznoszą malarię ?
  [image]0006NUV1110WNJP0[/image]
  Czemu przestałeś wklejać swego idola Jerzego U ?
  Nie wstydź się - pasuje do was.
  Mój prawie IDol to JK.
 • w temacie Czy pisanie na tym forum ma jeszcze jakikolwiek sens?

  W: Polityka
  szanel59]~GOść Cody [cytat kogo=~gość Racja, wystarczy spojrzeć na nicki zakładających tematy i ma się dość. Najlepiej olewać nie udzielać się sami z czasem zdechną.


  1. Tusk ubiera marynarkę Junckerowi
  2. Ile bierzecie za trollowanie Scheuring- Wielgus
  3. trzeciego już niestety nie pamiętamTo jak ci płacą, tylko za tematy a za posty już nie, czy za tematy więcej? Wszyscy teraz o islamie, czy warto, czy lepiej na PO. Czy podsuwają ci gotowe. Napisałeś że masz słabą pamięc, czy oni pytają o lata i szkoły?W polskim internecie działa firma, która stworzyła 40 tysięcy fikcyjnych tożsamości służących do atakowania polityków, dziennikarzy i innych osób publicznych - wynika z ustaleń Roberta Gorwy, absolwenta Uniwersytetu Oksfordzkiego. Co trzecie konto na Twitterze może być fałszywe, a mowę nienawiści w polskich mediach społecznościowych podsycają rosyjskie służby - dodaje Gorwa. Po tych rewelacjach w sieci zawrzało.

  O ustaleniach Gorwy pierwszy napisał portal chip.pl. Badacz opublikował raport dotyczący obecności tak zwanych trolli internetowych i fikcyjnych kont w naszym kraju. Jednym z jego najciekawszych fragmentów jest ten dotyczący firmy, która zatrudnia ludzi do tworzenia fikcyjnych tożsamości w mediach społecznościowych i atakowania przez te profile polityków i innych osób publicznych.
  Sprawdzcie aktywnosc niektorych tutaj piszacych.Komu chcialoby sie za free stworzyc kilka tysiecy wpisow w ciagu kilku miesiecy?Rosyjskie też są winne że w Polsce truskawki drogie..
 • w temacie Oj, jak długo jeszcze ?

  W: Polityka
  Jak to w życiu bywa .
  kiedyś trzeba będzie odejść.
  Klasyk powiadał.
  Prawdziwych facetów poznajemy po tym nie jak zaczynają tylko jak kończą.!! Tyle tylko sam skończył z polityką raczej marnie.
  Pewnie i PiS skończy podobnie.