zbigniewsob
Poziom 12

zbigniewsob

Mężczyzna (59)

 • Reperacje mają sens..???

  W: Polityka
  PiS żąda reperacji wojennych od Niemca..
  To tylko kwestia czasu jak różni przepędzeni wypędzeni będą się domagać zwrotu kasy za pozostawione mienie na Ziemiach Odzyskanych.. Komu to jest potrzebne..??
 • Neofici bywają zazwyczaj najgorliwsi.

  W: Polityka
  Neofici bywają zazwyczaj najgorliwsi.
  Typowym przykładem neofity czytaj neofitki jest pani Magdalena Ogórek . Kandydat na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z ramienia Sojuszy Lewicy Demokratycznej. !!
  Co może spowodować że kandydatka o poglądach lewicowych nagle staje się skrajnie prawicową działaczką ?
  Co może powodować to że obrzuca się gnojem środowisko które faktycznie panią Ogórek wyniosło na salony.. ??
  Co tej pani dał PIS któremu ta pani bez mydła wchodzi do brzydkiej części ciała.
  Przypomnę Magdalena Ogórek z ramienia SLD kandydowała do Sejmu RP (bezskutecznie ) jak i na urząd prezydenta RP.
  Przykre dla mnie jest to że pochodzi ona z miasta w który obecnie mieszkam.. Ba nawet miałem wątpliwy zaszczyt wspierać w kampanii wyborczej na prezydenta RP.
 • Co daje nam 5 artykuł NATO..??

  W: Polityka
  Antoni powołuje się na rzeczony artykuł .. Jakoby gdyby Polskę napadnięto jak w 1939 roku to nas USA Army obroni..
  Sojusznicy nas obronią tak samo jak w 1939 roku.. !!
  Jedyna różnica ,że w razie takiej inwazji ( agresji ) w dzisiejszych czasach jest taka:
  że Antoni i Jarek zostaną wywiezieni w bezpieczne miejsce.. A naród zostanie tak samo osamotniony jak w 1939 roku .
 • 37 lat temy Nikt o Kaczyńskich nie słyszał.

  W: Polityka
  W 1980 roku miałem 22 lata i uczestniczyłem w strajkach na Śląsku .. I nikt o żadnym Kaczyńskim nie słyszałem.. Mało tego moja mama mieszkała w 1980 roku w Gdańsku i w Gdańsku w 1980 roku nikt nic nie słyszał..
  Dlaczego w tamtym czasie nic o Kaczyńskich nie wiedziano....???

  Dzisiaj dowiaduję się ,że Kaczyńscy tworzyli Solidarność.. !!
 • Powstanie Warszawskie nie miało sensu..

  W: Polityka
  W takim dniu jak dzisiaj nasuwa mi się pytanie kto moralnie odpowie za to że zginęło ponad 200 tysięcy. Warszawiaków .
  Zarówno rząd w Londynie jak jak rząd tymczasowy lubelski potępia ideę powstania.. Przelano bezsensownie krew niewinnych ludzi.. To powstanie nie ma żadnego uzasadnienia ..
 • Jak długo macie Internet..??

  W: Hydepark
  Ja mam Internet od 1998 roku... ( modem analogowy ) od 2001 łącze stałe.. A Wy Państwo. Jak długo
  jesteście w sieci. .???
 • Antykomunisto! Postaraj się..!!

  W: Polityka
  cudny tekst
  Bartłomiej Mazur Antykomunisto!
  Chcesz być bardziej antykomunistyczny od swoich antykomunistycznych znajomych i brylować w towarzystwie większym od nich własnym antykomunizmem? Tych kilka porad sprawi, że pod wrażeniem twojego antykomunizmu pospadają z krzeseł.
  1. Wyrzeknij się wszelkich możliwych świadczeń socjalnych, a przede wszystkim zrezygnuj z ubezpieczeń zdrowotnych i za każdą wizytę u lekarza płać tyle ile od ciebie żądają.
  2. Zrezygnuj z prawa do emerytury, bo to jeden z najgroźniejszych reliktów komunizmu.
  3. Dobrowolnie obniż sobie pensję, by twój szef nie musiał ponosić tak strasznych kosztów związanych z zatrudnianiem ciebie i dobrowolnie wydłuż sobie czas pracy, rezygnując z wszelkich dni wolnych od pracy i urlopów (to relikty komunizmu). Publicznie pal kodeks pracy, bo to relikt komunizmu. Spal i wyrzuć umowę o pracę, bo to wymysł komunistów.
  4. Dobrowolnie podnieś sobie czynsz za wynajmowane mieszkanie, by właściciel domu w którym mieszkasz nie cierpiał nędzy.
  5. Jeśli pochodzisz ze wsi, albo mieszkasz na wsi i posiadasz ziemię, która weszła w twoje posiadanie w wyniku komunistycznej reformy rolnej, to czym prędzej zwróć tę ziemię jaśniepanu i przenieś się wraz z rodziną do czworaków. Przy okazji uczcisz bohaterów - żołnierzy wyklętych, którzy ze szczególnym upodobaniem walczyli z komunistami przeprowadzającymi reformę rolną i dającymi chłopom ziemię.
  6. Jeśli za komuny za darmo zdobyłeś jakiekolwiek wykształcenie, to czym prędzej zwróć świadectwa i dyplomy, by nie karmić komunizmu czerpiąc dla siebie cokolwiek z jego zdobyczy.
  7. Pod żadnym pozorem nie korzystaj z pomocy społecznej, bo to rujnuje budżet twojej kapitalistycznej ojczyzny i utrudnia jaśniepanom bogacenie się.
  8. Pluj każdego dnia na portrety swoich dziadków i rodziców, bo ci zdrajcy narodu przyczynili się swoją pracą do budowy komunistycznego państwa.
  9. Krzycz "precz z komuną" nawet jeśli u władzy od 25 lat będzie burżuazja i kler, a ustrój państwowy będzie kapitalistyczny. To tak na wszelki wypadek, żeby komuna wiedziała, że jej nienawidzisz.
  Jeśli jeszcze coś mi się przypomni, to nie omieszkam o tym wspomnieć, by dopomóc ci w tym, aby twój antykomunizm był jeszcze lepszy.
 • Batiuszka Stalin powiadał ....

  W: Polityka

  Batiuszka Stalin powiadał:
  " Nie ważne kto jak głosuje ale ważne kto liczy głosy."  Do tego zmierza PiS. To SN stwierdza ważność wyborów..
  TK, SN i Sąd Administracyjny mianuje ludzi do PKW .
  Kto ma sądy ten ma absolutną władzę.
 • Raz sierpem raz młotem w brązową hołotę !

  W: Polityka
  Przyjechał prezydent z za wielkiej wody do naszego dumnego kraju nad Wisłą .
  Przyjechał obejrzał coś powiedział i sobie pojechał . To tyle na temat samej wizyty prezydenta USA.
  Jedynie lud zgromadzony w Warszawie spontanicznie klaskał i witał gości. Lud spontaniczny wieziony z Polski z klubów Gazety Polskiej. Ba lud ten ma w sektorach swoich opiekunów którzy dbają o to aby spontanicznie zaklaskano i to w odpowiednim momencie . Coś na wzór PRlu – kiedy wołano spontanicznie „Niech żyje” i „Niech się z nami napije”. Ale tu też i spontanicznie gwizdano !!
  Aż prawie mi się łezka w oku kręci.. !!
  W latach 70 tych do Katowic przyjechał najważniejszy człowiek największego Kraju świata i to nawet na literkę U (USR) i zwożona ludzi spontanicznie ( brano z zakładów pracy klasę robotniczą !!)ba klaskano spontanicznie a jakże .. Też byli opiekunowie , którzy dbali o to a by zaklaskano o w odpowiednim momencie . I Klaskano i wołana . Niech żyje !!
  Aha w tamtych czasach nikt nie gwizdał.. Nie gwizdał na komendę . PiS dał dobrą zmianę i w tej dziedzinie.
  Czyli raz sierpem raz młotem w brązową hołotę !!
  Dlaczego w brązową..?
  W PiS sporo ludzi o rodowodzie czerwonym ( PZPR) a i masa ludzi związanych z ludźmi z księżmi – sutanna ma kolor czarny..
  Mieszanka koloru czarnego z czerwonym daje brązowy.!!


  Zbigniew Sobczyk
 • Zbliżają się wybory szybkim tempem. SLD

  W: Polityka
  Zbliżają się wybory szybkim tempem. SLD ma nawet program na nadchodzące wybory samorządowe.. Program , którego w zasadzi jednym z głównych celów jest odsunięcie PiS-u od władzy..
  Tyle tylko że samym hasłem typu PiS musi odejść niczego nie zwojujemy. Efektem takiej polityki będzie efekt Orbana i partii Fidesz , która w efekcie takiego programu opozycji jak u nas względem partii rządzącej zdobywa większość konstytucyjną..
  To dobrym programem społecznym programem dla zwykłych obywateli można odsunąć PiS od władzy.
  SLD chce się zajmować szkolnictwem nauczycielami . Wiadomo nie od dzisiaj że środowisko nauczycieli szkół to matecznik Platformy Obywatelskiej a nie SLD.
  Przypomnę wszystkim decydentom w SLD elektorat SLD
  To robotnicy najemni kiedyś nazywani klasą robotnicza .. Emeryci , renciści oraz ludzie wykluczeni,
  Jeżeli SLD nie zajmie się problemami tych ludzi w swoich programach wyborczych to ja jak pójdę na wybory nie zagłosuje na SLD.. Bo na PO i PiS nie ma zamiaru głosować.. Niestety obecny program wyborczy SLD to w dużej mierze to co głosi Platforma.
  Piszę Jak Jest !!