• Mój partner chrapie

  W: Porady
  Mój facet strasznie chrapie, czasem nie mogę spać przez niego w nocy, on nie widzi jednak problemu bo tego nie słyszy. Znacie jakieś środki, które powstrzymują chrapanie? Jeśli nie to chyba będę musiała wysłać go do lekarza bo jest to już nie do zniesienia :(
 • Jak zapobiegać żylakom?

  W: Babskie sprawy
  Moja mama ma żylaki, ja też zauważyłam u siebie już początki. Mam do Was dwa pytania. Po pierwsze jak się pozbyć tych istniejących, i jak zapobiegać powstawaniu nowych? Martwię się ponieważ bardzo lubię nosić krótkie spódniczki a żylaki szpecą mi nogi :(
 • Rozdwajające się paznokcie

  W: Porady
  Przez 2 miesiące nosiłam tipsy, teraz moje paznokcie są w tragicznym stanie, rozdwajają się, pękają. Nie wiem już co mam zrobić, próbowałam odżywki na rozdwajające się paznokcie ale to nic nie dało. Macie jakieś inne sposoby? :(
 • Broda u faceta tak czy nie?

  W: Babskie sprawy
  Zauważyłam, że ostatnio wśród facetów modne są długie brody. Zastanawiam się skąd wzięła się ta moda. Moim zdaniem nie jest to ani ładne ani wygodne. A Wam się podobają?

 • Czym zastąpić kawę?

  W: Porady
  Stwierdziłam, że chyba piję za dużo kawy ponieważ mam wypłukany magnez .Nie chcę brać suplementów ale ograniczyć kawę. Bardzo ją lubię i stawia mnie na nogi dlatego wiem, że będzie ciężko.

  Co polecacie pić zamiast kawy?
 • Co odpycha facetów w wyglądzie kobiet?

  W: Porady
  Czasami wydaje mi się,że wyglądam zjawiskowo a mój narzeczony nie podziela mojej opinii. Co w naszych ubraniach, makijażu odpycha facetów?
 • Najlepsza strzelanka

  W: Hydepark
  Jaka jest Waszym zdaniem najlepsza strzelanka ? Mój kuzyn uwielbia tego typu gry i chcę mu kupić jakąś na mikołajki :) Z góry dzięki za pomoc :))
 • Wymarzony pierścionek zaręczynowy

  W: Babskie sprawy
  Dziewczyny ! Na pewno każda z Was ma jakiś wymarzony pierścionek zaręczynowy. Ja już mam swój, który jest podobny do tego .


  Narzeczony widział kiedyś jak wysyłałam koleżance. A Wy jaki chciałybyście dostać w tym wyjątkowym dniu?