278
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń14 tys.
  • Odpowiedzi99
  • Ocen na +134
278 ppt ?

WKRÓTCE BĘDZIEMY MIEĆ NOWEGO PREMIERA (100)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

WKRÓTCE BĘDZIEMY MIEĆ NOWEGO PREMIERA

Napisał(a): buc1 -

Wygląda na to, że nowym premierem Polski zostanie Jarosław Kaczyński. Prezes Polski tym razem postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Ma już dość
gry marionetkami. Jak podały dzisiejsze gazety, to Jarosław Kaczyński obejmie stanowisko jesienią bieżącego roku. Wygląda na to, że pani Szydło zostanie zdymisjonowa przez opieszałość w sprawie pomocy ofiarom nawałnic. To może
będzie lepiej, ponieważ będzie przynajmniej, za coś odpowiadał i będzie można go ukarać w przypadku doprowadzenia Polski do katastrofy. Dodatkowy wpływ zapewnie miał, brak posłuszeństwa przez prezydenta. Czy to będzie dobra zmiana???
INTERIA.PL

Re: WKRÓTCE BĘDZIEMY MIEĆ NOWEGO PREMIERA

Napisał(a): Laila44 -

Było by fajnie.Nareszcie miałby za coś odpowiadać, chyba żeby gadała za niego prawdziwa papuga a pisma i dokumenty jego nazwiskiem podpisywałby ktoś inny i grafolog by zeznał że podpis sfałszowany.Premierem już był chociaż zarzekał się że jak brat będzie prezydentem to on nie będzie premierem. Został i po co z buzi robić kalosz?

Napisał(a): buc1 -

Laila44 Było by fajnie.Nareszcie miałby za coś odpowiadać, chyba żeby gadała za niego prawdziwa papuga a pisma i dokumenty jego nazwiskiem podpisywałby ktoś inny i grafolog by zeznał że podpis sfałszowany.Premierem już był chociaż zarzekał się że jak brat będzie prezydentem to on nie będzie premierem. Został i po co z buzi robić kalosz?
Pamiętam, to była kolejna hipokryzja, a w ostatnich wyborach też była mowa, że nie będzie pełnił, żadnej funkcji, podobnie jak Macierewicz.
To zakłamana partia.

Pozdrawiam.

Napisał(a): stasiek -

buc1
Laila44 Było by fajnie.Nareszcie miałby za coś odpowiadać, chyba żeby gadała za niego prawdziwa papuga a pisma i dokumenty jego nazwiskiem podpisywałby ktoś inny i grafolog by zeznał że podpis sfałszowany.Premierem już był chociaż zarzekał się że jak brat będzie prezydentem to on nie będzie premierem. Został i po co z buzi robić kalosz?
Pamiętam, to była kolejna hipokryzja, a w ostatnich wyborach też była mowa, że nie będzie pełnił, żadnej funkcji, podobnie jak Macierewicz.
To zakłamana partia.

Pozdrawiam.
zakłamana to jest PO wiek emerytalny OFE -sory mamy taki klimat i nie wybieram się do brukseli -idziesiątki miliardów co roku przekrętów watowskich --i wiele wiele ////

Napisał(a): Justyna260 -

[cytat kogo=stasiek][cytat kogo=Justyna260]To bardzo dobrze. Koniec tego rządu jest bliski. Co ciekawe, z kim nie rozmawiam, nie przepada za PiS. .To kto na nich w końcu głosował????[/cytat zwykli obywatele a nie przekrętacze POwskie [/cytat]

Ja nie jestem zwolenniczką PO. Nie głosowałam tez na PiS. Do której grupy mnie zaliczysz?

Napisał(a): ~bbb -

Justyna260 To bardzo dobrze. Koniec tego rządu jest bliski. Co ciekawe, z kim nie rozmawiam, nie przepada za PiS. .To kto na nich w końcu głosował????
Tak, a poparcie dla PiS jest ponad 40 % a potem długo, długo i dopiero potem są aferały.
Musisz obracać się w kręgach kosmopolitów, homo sovieticus i folksdojczy - np. Opole, Wrocław, Gdańsk.
Tam zawsze będą przeciw polskim partiom i będą wspierać partie separatystyczne dążące do rozbicia integralności państwa polskiego.
Niestety ale lata zaborów i komuny spowodowały wyzbycie się u wielu Polaków tożsamości narodowej. Będąc ostatnio w Opolu i Katowicach słyszałem opinie, że wielu ludzi by chciało przynależeć do Niemiec lub Austrii przy tym szczerze nienawidząc wszystko co polskie.
Tusk też nienawidził Polski i polskości - pisał swego czasu "polskość to nienormalność".

~bbb
Justyna260 To bardzo dobrze. Koniec tego rządu jest bliski. Co ciekawe, z kim nie rozmawiam, nie przepada za PiS. .To kto na nich w końcu głosował????
Tak, a poparcie dla PiS jest ponad 40 % a potem długo, długo i dopiero potem są aferały.
Musisz obracać się w kręgach kosmopolitów, homo sovieticus i folksdojczy - np. Opole, Wrocław, Gdańsk.
Tam zawsze będą przeciw polskim partiom i będą wspierać partie separatystyczne dążące do rozbicia integralności państwa polskiego.
Niestety ale lata zaborów i komuny spowodowały wyzbycie się u wielu Polaków tożsamości narodowej. Będąc ostatnio w Opolu i Katowicach słyszałem opinie, że wielu ludzi by chciało przynależeć do Niemiec lub Austrii przy tym szczerze nienawidząc wszystko co polskie.
Tusk też nienawidził Polski i polskości - pisał swego czasu "polskość to nienormalność".
Dlaczego mnie obrazasz? Mam prawo do własnej oceny. W taki sposób skutecznie odstraszasz potencjalnych sympatyków.
Chciałabym również zauwazyc, ze poparcie zawsze kiedyś spadnie. Takie jest prawo buszu. Dojdziesz do tego, jak trochę liźniesz zycia.

stasiek
buc1
To zakłamana partia.

Pozdrawiam.
zakłamana to jest PO wiek emerytalny OFE -sory mamy taki klimat i nie wybieram się do brukseli -idziesiątki miliardów co roku przekrętów watowskich --i wiele wiele ////
Jakos nie słychać, żeby więzienia zapełniły się byłymi aktywistami PO. Te przekręty to już historia. Za to dzisiaj mamy stronniczy TK, paraliż sądów i trybunałow, dążenia dyktatorskie władz PiS, niekompetencja prezesów spółek, które naraziły Polskę na poważne straty (np. nasza perełka stadnina w Janowie Podlaskim), wycinka Puszczy Białowieskiej. To ci nie przeszkadza? Wysil się na obiektywność. Nie atakuj.

stasiek
buc1
To zakłamana partia.

Pozdrawiam.
Zapomniałabym: PiS już majstruje przy III filarze, czyli srodkach, które ludzie wraz z pracodawcą odkładają sobie na emeryturę. Pewnie jesteś młodym człowiekiem, dla którego emerytura to abstrakcja. Ale dla mnie nie. Ja liczę na te pieniądze i nie chcę ich stracić, bo na nie pracowałam 35 lat.

Napisał(a): ~echh -

[cytat kogo=stasiek][cytat kogo=Justyna260]To bardzo dobrze. Koniec tego rządu jest bliski. Co ciekawe, z kim nie rozmawiam, nie przepada za PiS. .To kto na nich w końcu głosował????[/cytat zwykli obywatele a nie przekrętacze POwskie [/cytat]

Panie Stanisławie niech Pan popatrzy...nikt nie lubi PiS-u, a mimo to nadal ma tak duże poparcie. Jak to możliwe? To musi być cud, nie inaczej:) Pozdrawiam.

Napisał(a): ~bbb -

Justyna260
~bbb
Dlaczego mnie obrazasz? Mam prawo do własnej oceny. W taki sposób skutecznie odstraszasz potencjalnych sympatyków.
Chciałabym również zauwazyc, ze poparcie zawsze kiedyś spadnie. Takie jest prawo buszu. Dojdziesz do tego, jak trochę liźniesz zycia.
W którym punkcie ja Ciebie obrażam? Ja stwierdzam tylko fakty, jak to ma się o konkretnych regionach. ww. regiony były zawsze antypolskie, zawsze uważali się za lepszych i nadal to czynią. Dla nich cała wschodnia Polska to mohery i ciemniaki. Słyszałem to na własne uszy! Tylko osobista kultura powstrzymała mnie od dania tym gościom w mordę!
« Wróć do tematów
Do góry strony: WKRÓTCE BĘDZIEMY MIEĆ NOWEGO PREMIERA