34
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń232
  • Odpowiedzi32
  • Ocen na +0
34 ppt ?

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. (33)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Napisał(a): Lilith1 -

Obejrzyjcie filmik. Nie potrzeba specjalnego komentarza, wystarczy rzucić okiem i chyba każdemu nasunie się myśl taka, że władza nie tylko deprawuje, ale również doprowadza do skrajnej arogancji.
A może stan umysłu jednak jest usprawiedliwieniem?

https://www.y(...)ww2uMnU
INTERIA.PL

Re: Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

iiiiiii Zaparkował na miejscu dla niepełnosprawnych:) Ten pełnosprawny były minister:)
Pełnosprawność została wielokrotnie poddana pod dyskusję przez samego zainteresowanego, a z arogancją to pewnie jednak przesadziłam...
Żarli i pili u Sowy za pieniądze podatnika.
Leczyli chorobę filipińską za pieniądze podatnika... Ludwiku i Sabo!
Latali samolotem do Gdańska za pieniądze podatnika...
Kilometrówki też za nasze.
Rozbite meleksy...
Oszustwa na dietach poselskich... lista jest długa, niekończąca się i cały czas otwarta, to i były pozwala sobie na różne ekscesy. Podatnik zapłaci i dziobem nie kłapnie.

Napisał(a): buc1 -

Moim zdaniem zaparkował na właściwym dla siebie miejscu. A szarża zakończona wypadkiem? Podobno się przemieszczał służbowo !! No to zaprosiłem go do siebie, ale nie przyjechał. Skoro jeździ do wszystkich? Za rozbite limuzyny slużbowe kupiliby tony mirabelek. Dodam, że limuzyny nie były ubezpieczone.

Marduk1986 Nie znam przepisów,ciekawe czy niepełnosprawny umysłowo może parkować na tych niebieskich,jeśli tak, to prawidłowo, nie mam zastrzeżeń :D

Wybrańcy narodu,hehe, swołocz.
Nie pitol, jacy znowu wybrańcy Narodu? Czy któregokolwiek pasożyta z rządu Naród wybierał?
A gdyby nawet jakoś naciągnąć "wybrańców Narodu" do właściwego znaczenia tego zwrotu to i tak palce maczała w tym zgubnym procederze zdecydowana mniejszość wyborców.

Napisał(a): taie -

Większość marnych ludzi władza deprawuje - władza absolutna deprawuje absolutnie.
Jak ten film kręcono należał do kasty "PANÓW" - 5,7mln wyznawców NRS tzw Pierwyj sort lub jak wolisz "ciemny lud" a reszta to hołota ..
Jestem ciekaw jakie teraz "koryto+" dostanie.

taie Większość marnych ludzi władza deprawuje - władza absolutna deprawuje absolutnie.
Jak ten film kręcono należał do kasty "PANÓW" - 5,7mln wyznawców NRS tzw Pierwyj sort lub jak wolisz "ciemny lud" a reszta to hołota ..
Jestem ciekaw jakie teraz "koryto+" dostanie.
A dostanie bankowo, bo swój i w dodatku niebezpieczny. Podobno ma haki na samego Trumpa, o funflach z PiS-u, peło+satelity i tych, co sztandar wyprowadzali już nawet nie wspomnę.
Nie mówię o ministerialnej synekurze, wystarczy jakaś rada nadzorcza...

Napisał(a): rafa333 -

buc1 Moim zdaniem zaparkował na właściwym dla siebie miejscu. A szarża zakończona wypadkiem? Podobno się przemieszczał służbowo !! No to zaprosiłem go do siebie, ale nie przyjechał. Skoro jeździ do wszystkich? Za rozbite limuzyny slużbowe kupiliby tony mirabelek. Dodam, że limuzyny nie były ubezpieczone.
Niepełnosprawny umysłowo też może tam parkować.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Właściwy człowiek na właściwym miejscu.