590
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń39 tys.
  • Odpowiedzi161
  • Ocen na +143
590 ppt ?

Wojciech Mann krytykuje dobrą zmianę. Środowisko PiS oburzone! (162)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Wojciech Mann krytykuje dobrą zmianę. Środowisko PiS oburzone!

Napisał(a): rukola -

Wojciech Mann, znany dziennikarz radiowy, który współpracuje z Trójką bardzo krytycznie wyraził się o dobrej zmianie. W najnowszym wywiadzie, który udzielił z okazji swoich 70. urodzin nie zabrakło cierpkich i za razem bardzo wymownych słów. Na pytanie czego chciałby dożyć odpowiedział:

Żeby tutaj się zrobiło normalnie. Żeby skończył się ten cały cyrk z "dobrymi zmianami". Żeby nie było tego pajacowania kontra Europa.
I dodał, że w tej sprawie "ratuje się wiarą w społeczeństwo, żeby psychicznie się nie rozpaść". – Polacy – ciągle na to liczę – mają w sobie gen buntu przeciwko zbyt bezczelnie moszczącym się panom i paniom.
Na razie są cierpliwi, ale kiedyś suweren powie: sorry.

Powiedział też, że:
– Przykre, że tak się porobiło. I że cała masa ludzi to akceptuje. Oni zostali w pewnym sensie przekupieni przez tę władzę i nie zdają sobie z tego sprawy. Jak ktoś daje komuś łapówkę, to nie znaczy, że on tego kogoś kocha.

Tym bardziej sprawa jest ciekawa, że Wojtek Mann jest jednym z nielicznych dziennikarzy, którzy ostali się w radiowej Trójce po przejęciu mediów publicznych przez PiS. Na odpowiedź nie trzeba było zbyt długo czekać. Środowisko Prawa i Sprawiedliwości jest oburzone. Portal braci Karnowskich uznał, że Mann obraził Polaków, a poseł Szałabawka skomentował sprawę na Twitterze.

Jak myślicie jak się sprawa rozwinie? Nie za odważne słowa? Wojciech Mann pożegna się z Trójką? Czy może to byłby strzał w kolano dla PiS?
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Wojciech Mann krytykuje dobrą zmianę. Środowisko PiS oburzone!

Napisał(a): ~gość -

W. Man powinien sobie przypomnieć jak to platforma obywatelska zrobiła sobie z Polski własne podwórko, a z Polaków głupców. Ta era "szlachty" skorumpowanych i umoczonych polityków już dobiega końca. Trzeba PO i PSL jeszcze rozliczyć i powsadzać. Pisanie, że społeczeństwo zostało przekupione jest bardzo głupie i nieodpowiedzialne. Zadaniem każdej władzy jest służenie społeczeństwu i dobre gospodarowanie krajem.

Napisał(a): jaboltak -

I tu jest cały problem, że to już trwa latami. Czy nikt tego nie zauważył, że co wybory to są zmiany? Teraz ponoć jest dobra zmiana i szpak dyma bociana a wcześniej były jeszcze dwie lepsze zmiany i szpak był przez bociana dymany. Czyli tradycyjne chop siup zmiana dup ;)))

Napisał(a): ~slav -

~gość W. Man powinien sobie przypomnieć jak to platforma obywatelska zrobiła sobie z Polski własne podwórko, a z Polaków głupców. Ta era "szlachty" skorumpowanych i umoczonych polityków już dobiega końca. Trzeba PO i PSL jeszcze rozliczyć i powsadzać. Pisanie, że społeczeństwo zostało przekupione jest bardzo głupie i nieodpowiedzialne. Zadaniem każdej władzy jest służenie społeczeństwu i dobre gospodarowanie krajem.
jaka gładka nowomowa jak u p. Szydło... :)

Napisał(a): ~js23 -

A jak ktoś kogoś okrada to na pewno go kocha. Żenada - z jaką łątwością przyklepują to co robiła Nocna Zmiana. Panie Wojtku, pan nie okazuje tak demonstracyjnie swoich poglądów, bo jestem pewien, że wiele pa nie wie do czego się dopuszczano i kosztem jakich krzywd.

Napisał(a): ~P49 -

Man powiedział prawdę Polacy dali się kupić za 500 zł. Za 500 zł nie dla wszystkich Polacy stali się zakładnikami i niewolnikami Kaczyńskiego i PIS, tyle tylko że te 500 zł topnieje w oczach aniewolnictwo i upokorzenie narodu trwa i postępuje. Te wszystkie zmiany w sądownictwie, prawie wyborczym mają na celu tylko jedno umocnienie władzy Kaczyńskiego i PIS ale społeczeństwo albo jest ślepe albo zdecydowali się być niewolnikami we własnym kraju. Rządy PIS z Kaczyńskim na czele doprowadzą ten kraj do kompletnej ruiny aby tylko spełniły sie marzenia prezesa.

Napisał(a): ~jarema -

~js23 A jak ktoś kogoś okrada to na pewno go kocha. Żenada - z jaką łątwością przyklepują to co robiła Nocna Zmiana. Panie Wojtku, pan nie okazuje tak demonstracyjnie swoich poglądów, bo jestem pewien, że wiele pa nie wie do czego się dopuszczano i kosztem jakich krzywd.
Ty młokosie śmiesz pouczać Pana Wojtka! Mógłbyś być za pewne jego wnukiem, więc nie mędrkuj bo cię pająki za obraz wciągną. A poza tym Pan Wojtek w przeciwieństwie do ciebie dobrze pamięta czasy kiedy to za krytykę władzy trafiało się na bruk lub jeszcze gorzej. Popytaj babci to naświetli ci problem. Chyba, że babcia, tak jak ty, dała się przekupić.

Napisał(a): jaboltak -

~jarema
~js23 A jak ktoś kogoś okrada to na pewno go kocha. Żenada - z jaką łątwością przyklepują to co robiła Nocna Zmiana. Panie Wojtku, pan nie okazuje tak demonstracyjnie swoich poglądów, bo jestem pewien, że wiele pa nie wie do czego się dopuszczano i kosztem jakich krzywd.
Ty młokosie śmiesz pouczać Pana Wojtka! Mógłbyś być za pewne jego wnukiem, więc nie mędrkuj bo cię pająki za obraz wciągną. A poza tym Pan Wojtek w przeciwieństwie do ciebie dobrze pamięta czasy kiedy to za krytykę władzy trafiało się na bruk lub jeszcze gorzej. Popytaj babci to naświetli ci problem. Chyba, że babcia, tak jak ty, dała się przekupić.
Pan Wojtek działa teraz jako nie zalogowany, czyli z partyzanta ;)))

Napisał(a): ~Piotr Z -

~jarema
Pana Wojtka bardzo szanowałem bo to mój rówieśnik ale tylko wtedy jak wypowiadał się o muzyce. Na tym faktycznie się zna. A co do polityki to nie ma co się czarować, że tak jak większość w tym wieku jest on dzieckiem komunizmu i pewnych nawyków myślowych nie da się zmienić. Mam podobne osoby nawet w rodzinie. Nie jestem za PIS-em ale z dwojga złego wolę aby PO, PSL czy tzw. Nowoczesna więcej już nie pojawili się na scenie politycznej w obecnym składzie. Może na chwilę obecną PIS będzie miał druzgocącą przewagę, ale za dwa lata znowu będą wybory. Skoro obecna opozycja chce odzyskać władzę to niech coś zaproponują konkretnego, coś co przekona do nich tych trzeźwo myślących wyborców.

Napisał(a): mareklukasik -

Wojciech Mann będąc dziennikarzem jednocześnie dorabia sobie w reklamach sowicie opłacanych przez pewne koncerny związane z pewną opcją polityczną. Nie wiem czy to jest dopuszczalne prawem, nie wiem czy to jest moralne-chyba nie. Mann może sobie pozwolić na kodziarskie poglady bo go na to stać. Dorobił się fortuny na reklamie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wojciech Mann krytykuje dobrą zmianę. Środowisko PiS oburzone!