30
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń869
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +0
30 ppt ?

Wotum nieufności dla Arłukowicza (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Wotum nieufności dla Arłukowicza

Napisał(a): suszii -

Kaczyński powiedział, że złoży wniosek o wotum nieufności dla ministra zdrowia Bartosza Arłukowicza.
Wcześniej PIS dał mu tydzień czasu żeby zrobił coś żeby zapewnić opiekę zdrowotną dzieciom.
Niestety jak widać nie zmobilizowało to ministra w żaden sposób, szpitale dalej nie mają pieniędzy ani pomysłu skąd je wziąć, nie leczą pacjentów ani dzieci...

Z jednym się zgadzam z Kaczyńskim- jak nie darzę go sympatią tak dobrze powiedział: Że warunki w służbie zdrowia są straszne.... Miło, że ktoś w ogóle to zauważył z ludzi u władzy... Przecież żaden nie leczy się w publicznej przychodni więc nie wie jak szpitale traktują ludzi...
Ja chodzę do lekarza raz na rok i nic się nie zmienia... Ciągle traktowany jestem z buta, jakbym "zdziwiał" i mało obchodzi kogokolwiek co mi się dzieje...
Macie równie miłe skojarzenia z tym tematem?
Jak oceniacie działalność służby zdrowia w swoim mieście?
INTERIA.PL

Re: Wotum nieufności dla Arłukowicza

Napisał(a): gość -

Całkowicie zgadzam się z p.Kaczyńskim.Problemy w służbie zdrowia obserwuję już od początku stycznia a do dzisiaj nie widzę żadnej poprawy.Przykre jest tylko to, że jak zwykle wszystko uderza w szarego obywatela, bo władza leczy się w swoich klinikach przez cały rok i nie musi czekać do przyszłego roku na wizytę do specjalisty bo skończył się limit. Panie i Panowie Posłowie może już czas zadać sobie pytanie: Wy jesteście dla Obywateli czy Obywatele są dla Was? A może po prostu: Ludzie czas znaleźć sobie nowe miejsce do godnego normalnego życia choćby za granicą.

Co robi w tym temacie Tusk albo ktokolwiek z tej za przeproszeniem "ekipy rządzącej". Na to jasna odpowiedź jest już w poście suszii - oni są leczeni w ich własnych klinikach, oni są ponad durny motłoch, który szkoda fatygi nawet butem trącać.
A lekarze (generalizując, czego >>>oczywiście nie wolno robić<<< - nie wiem jak zapisać emotikonkę skrajnego sarkazmu stąd te znaczki) krótko mówiąc pomylili przysięgę Hipokratesa z przysięgą hipokryty.
Więc jest jak jest. Obywatelu, pracuj do śmierci (bo wiek emerytalny niedługo będzie wyższy niż średnia długość życia), spłać wszystkie swoje zobowiązania, płać za świadczenia ale nie korzystaj z nich bo są fikcją i wyeliminuj się sam. Oto wizja obywatela doskonałego.

Paranoja! Proponuję zwalniać maszynistę kiedy pociąg się spóźni! Bo fakt, że w katastrofie zginęło iluś tam ludzi ministra to nie dotyczyło! Zresztą Belgowie od lat wiedzą, że na kolei zawsze winien jest "lampiste¨".A może by tak większość z opozycją ; lewica z prawicą ;"solniczka z pieprzniczką" zajrzały do sejmowej "zamrażarki"i zaniechały ruchów pozorowanych a zabrały się za to za co im społeczeństwo płaci!

Napisał(a): -

Arłukowicz, to tylko jedna z soczewek dokonań tego POrządu ! Ten cały rząd i jego szaleńcza polityka ekonomiczna do dymisji ! Zasadnicze pytanie ? Skąd mają się wziąć pieniądze na Słuzbę Zdrowia, oświatę, naukę.... ? 5 mln bezrobotnych, 2 mln spierd, pensje 1500 brutto, praca na czarno......pytam się kto ma płacić i z czego ? Pytam się tych fenomenów ekonomicznych- Rostowskiego itd ? Cisza.....Ja wiem POrząd się wyżywi - 25000 zł pensji.....a wy ludzie zaciskajcie pasa....Ja mam tylko jedno pytanie...A co na to nasza WALECZNA SOLIDARNOŚĆ........Cisza....klakierzy ! Miłego dnia :)

MAM PYTANIE : KOMU POMOŻE LEKARZ, KTÓRY MA ...LATA ( I MUSI UMRZEĆ ) JAK np.
JK. I TAK SU_SYN MA PRETENSJE DO TZW> SŁUŻBY ZDROWIA. NIECH TE DZIADKI
WIERZĄCE W ŻYCIE WIECZNE NIE ZAŚMIECAJĄ WZOROWEJ POLSKIE SŁUŻBY ZDROWIA .
MAM 71 LAT I JESTEM PRZYGOTOWANY DO ZEJŚCIA< ALE BEZ GŁUPICH KLECHÓW <I
PO LUDZKU ____ W SPALARNI >
POCZYTAJCIE O RELIDZE, EDELMANIE i TYCH LEKARZY, KTÓRZY RATUJĄ NAS PRZED
SPOTKANIEM Z TZW>BOGIEM
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wotum nieufności dla Arłukowicza