425
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń18 tys.
  • Odpowiedzi244
  • Ocen na +0
425 ppt ?

Wotum nieufności dla rządu (245)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Wotum nieufności dla rządu

Napisał(a): marshall -

Ruch Palikota ewidentnie próbuje zaistnieć na polskiej scenie. Moim zdaniem powinien z niej zniknąć i to szybko.
Teraz wymyślił wotum nieufności dla rządu a na premiera proponuje Aleksandra Kwaśniewskiego, Marka Belkę czy Józefa Oleksego...
OSŁABŁEEEEM
Doprawdy świetne kandydatury.
Najpierw musi jednak zebrać 46 głosów. Sami mają w swojej partii 43 posłów. Czy ktoś zaryzykuje?
Czasami mam wrażenie że Palikot jest nie z tej planety dosłownie. Za wszelką cenę próbuje zdobtyć niemyślącego potencjalnego wyborce który zapewni mu poparcie/

Ale swoją drogą kogo Wy byście widzieli zamiast Tuska gdyby do jakiegokolwiek wotum miało dojść?
INTERIA.PL

Re: Wotum nieufności dla rządu

Napisał(a): gość -

odwolac rzad! palikot dobrze mowi ! :
"rzad który by w wyniku tego konstruktywnego wotum nieufności powstał, byłby rządem fachowców. Nie składałby się ani z Janusza Palikota, ani z Jarosława Kaczyńskiego, ani ze Zbigniewa Ziobro, ani z Leszka Millera, ani z innych polityków. Byłby to rząd fachowców - taki, jaki jest we Włoszech i innych krajach dzisiaj w Europie, gdzie jest bardzo trudna sytuacja" !!!!!!!!!

Re: Wotum nieufności dla rządu

Napisał(a): gość -

Co wam da zmiana rządu? Kolejne wybory i kolejne miliony wyrzucone w błoto, które my płacimy. Co się takiego stało ze trzeba powywracać wszystko do góry nogami. Gdyby każdego urzędnika odwoływać za prywatę to w tym Państwie co tydzień byłyby nowe wybory! Wolę już tych co są bo przynajmniej wiadomo co można się po nich spodziewać. A nowi? No cóż będą musieli od początku kabzy napychać!

Re: Wotum nieufności dla rządu

Napisał(a): gość -

Dosyć późno wpadł na ten pomysł. Jak można sprzedawać akcje polskich firm? Przecież rząd miał kiedyś większość akcji azotów Tarnów (czy jak to się nazywało), a teraz Ruscy chcą je kupić, natomiast rząd robi, co może żeby je utrzymać w polskich rękach. To się w głowie nie mieści. Poza tym rozwalają co się da. Teraz wynikła afera taśmowa, wcześniej rozdmuchali aferę hazardową, aby ukryć inne swoje machlojki. Nie udało im się to i wyszła afera stoczniowa. Ją retuszowali jak mogli, ale gdzieniegdzie padały głosy, że afera stoczniowa jest poważniejsza od hazardowej. I tak, dzięki rządowi straciliśmy 2 z 3 stoczni. Ocalała tylko gdańska, choć gdyńska miała lepsze położenie (mogła przyjmować większe statki). Za taką aferę CAŁY rząd powinien podać się do dymisji. A tu wcześniej była jeszcze jedna afera. W normalnym kraju to nie do pomyślenia. A u nas nawet nie byłoby gwarancji, że aferzyści znowu nie dostaną władzy. Ponieważ jednak oni zostali (ba, nawet po drodze wygrali jeszcze jedne wybory!) znowu wyszły na jaw ich machlojki. Dobrze, że ustawa o wieku emerytalnym nie została przeprowadzona za naszymi plecami. Jednak w tej sytuacji niezbyt popisała się Solidarność. Ślepo sprzeciwiała się władzy. I załóżmy że by im się udało. I co dalej? Problem pozostałby. Nikt ''nie wpadłby" na tak genialny pomysł, aby zlikwidować tzw. "umowy śmieciowe", na których zatrudniona jest 1/4 Polaków. I ta 1/4 nie płaci na ZUS. Gdyby to zlikwidować, problem by się skończył. Wracając do tematu, rząd paskudnie wręcz zaniedbał sprawę sprowadzenia wraku TU-154M do Polski. Pozwolili, aby najważniejszy dowód rzeczowy leżał na lotnisku i rdzewiał. Podobnie postąpili z krzyżem przed pałacem prezydenckim - zwinęli po cichu. Woleli wydawać pieniądze podatników na tablice pamiątkowe. Chociaż lepiej było zostawić ten krzyż w spokoju. Ludzie byliby bardziej zadowoleni i dla wszystkich byłoby lepiej. Kończąc te wywody, jakiś długi czas temu mówili, że znowu zmajstrowali coś przy armii - ograniczyli monopol na sprzedaż czegoś (nie wiem dokładnie czego), w każdym razie tak, że amerykańskie firmy mogą sobie na to pozwolić, a polskie nie. Na koniec moja opinia. Czy uda się przeforsować wotum nieufności? Czas pokaże. Ja jednak mam bardzo silne przekonanie, że najbliższe wybory wygra obecna ekipa rządząca. Powyższa lista wskazywałaby na coś innego. Dlaczego? Bo każdy, kto by nastąpił po obecnym rządzie, nie będzie lepszy. Pomysł Palikota nie wydaje się być zły. Ale kiogo on uważa za "ekspertów"? To już jest oddzielne pytanie. I inne, czy ten rząd by się sprawdził?

Re: Wotum nieufności dla rządu

Napisał(a): gość -

Również uważam ,że ten rząd powinien upaść. Przez wszystkie lata swoich rządów nie zrobił niczego dobrego. Wszystkie ustawy skierowane są przeciwko obywatelom. A dobre państwo to takie w którym ludziom żyje się dobrze a nie rządowi. Powinni natychmiast zostać odwołani a część wprowadzonych pod ich rządami reform powinna zostać uznana za szkodliwe dla narodu polskiego i odwołana.

Re: Wotum nieufności dla rządu

Napisał(a): gość -

powacySytuacja jest bardzo czytelna. Rząd Tuska, całe PO jest słabe i nie radzi sobie z rządzeniem tzn. ze sprawnym zarządzaniem naszym krajem. Zbliża się kryzys (wg ekonomistów ma dno ma być w 2013) i PO chce chwilowo oddać władzę. Niech się PIS pomęczy, a gdy najgorsze minie jako zbawcy przystąpią do ataku. Mając w ręku media potrafią głupkom wmówić, a takich niestety wcale nie jest mało, że za ich rządów wcale nie było tak źle. Palikot jako awangarda Platformy służy właśnie do takich celów.

Re: Wotum nieufności dla rządu

Napisał(a): gość -

gość Zmiany zarządzie byłyby niekorzystne raczej panowie z PO powinni się zastanowić jak namówić polaków do powrotu do kraju.stworzyć również miejsca pracy gdzie mogli by rodacy pracować
A jak idziesz do sklepu , to kupujesz chińskie badziewie bo tańsze , a potem się dziwisz że polskie zakłady padają . I jest bezrobocie . Kupuj tylko polskie produkty . Wspieraj Polską gospodarkę .

Re: Wotum nieufności dla rządu

Napisał(a): gość -

To co się dzieje w tym rządzie PO-Tusk PSL-Pawlak to jest poprostu farsa obaj panowie powinni stanąc przed Trybunałem Stanu bo korupcja w tych partjach osiaga szczyt wszyscy kradną na całego jak się da i kiedy się da a wszystko jest tolerowane przez Wymiar Sprawiedliwosci a zwłaszcza Minister Sprawiedliwosci który wogóle nie reaguje a raczej daje przyzwolenie.Ten rzad powinien odejsc jak najszybciej bo dojdzie do tego że w Polsce już nic nie zostanie bo wszystko przejmą obce korporacje.Pawlak i cały PSL już dawno powinien zniknąc z areny partja zadłużona a było wiadomo że korupcja kwitnie na całego pan Sawicki udaje dobrego wójka sam odchodzi i udaję że jest niewinny i niby się poświęca trzeba by było sprawdzic konto tego pana i nie tylko a Pawlak zatrudnia całą rodzinę bliższą czy dalszą kiedy jest takie bezrobocie to jest skandal.Ale jeszcze gorsze to że pan Komorowski nie zabiera głosu tylko grzeje fotel i bierze kase za milczenie .

Re: Wotum nieufności dla rządu

Napisał(a): gość -

gość To co się dzieje w tym rządzie PO-Tusk PSL-Pawlak to jest poprostu farsa obaj panowie powinni stanąc przed Trybunałem Stanu bo korupcja w tych partjach osiaga szczyt wszyscy kradną na całego jak się da i kiedy się da a wszystko jest tolerowane przez Wymiar Sprawiedliwosci a zwłaszcza Minister Sprawiedliwosci który wogóle nie reaguje a raczej daje przyzwolenie.Ten rzad powinien odejsc jak najszybciej bo dojdzie do tego że w Polsce już nic nie zostanie bo wszystko przejmą obce korporacje.Pawlak i cały PSL już dawno powinien zniknąc z areny partja zadłużona a było wiadomo że korupcja kwitnie na całego pan Sawicki udaje dobrego wójka sam odchodzi i udaję że jest niewinny i niby się poświęca trzeba by było sprawdzic konto tego pana i nie tylko a Pawlak zatrudnia całą rodzinę bliższą czy dalszą kiedy jest takie bezrobocie to jest skandal.Ale jeszcze gorsze to że pan Komorowski nie zabiera głosu tylko grzeje fotel i bierze kase za milczenie .
No i widzisz , Pajacuj dalej . Do tego tekstu się nie odniosę
, bo nie ma do czego ,Okazywanie ,,mądrości ,, ci dobrze wychodzi ,, Tylko że z tych twoich mądrości nic nie wynika . Prostego tekstu nie potrafisz zrozumieć , A nawet małpa by to zrozumiała , Bo tekst ,, jest tak prosty i zrozumiały ... Johannes Kepler

Re: Wotum nieufności dla rządu

Napisał(a): gość -

Jeżeli obecny, antyludzki system przetrwa kilka lat, dojdzie do sytuacji że partie skupiające degeneratów i wszelaki inny margines społeczny metodami pseudo demokratycznymi doprowadzą do ustawowych legalizacji zachowań uznawanych powszechnie jako zboczenia. Grożą nam "domy uciech pogrzebowych" gdzie nekrofile będą mogli zaspokoić swoje potrzeby seksualne. Pedofile zaspokoją legalnie swoją chuć w "dziecięcych ogródkach szczęśliwości". W "azylach dla zwierząt szukających przyjaciół" zoofile będą mogli pocieszyć siebie i czworonoga. Degeneracja za sprawą rządzących postępuje w sposób zatrważający. To co kilkadziesiąt lat temu uważane było za zboczenie i karane więzieniem, przeszło w chorobę, a obecnie z punktu widzenia władzy jest trendy i osobnicy ze swoimi homoseksualnymi skłonnościami, chronieni są prawem. Postępująca degradacja rodzaju ludzkiego ma na celu zniewolenie człowieka jako jednostki i w ogólnej masie stworzenie bezwolnego, bezrozumnego motłochu sterowanego przez osobników pozbawionych odruchów ludzkich -zwanych władzą. Brońmy się przed neoliberałami i osobnikami z tzw. "ruchu palikota". Niech po wsze czasy będzie aktualne powiedzenie CZŁOWIEK -TO BRZMI DUMNIE.

Re: Wotum nieufności dla rządu

Napisał(a): ferdek10 -

marshall Ruch Palikota ewidentnie próbuje zaistnieć na polskiej scenie. Moim zdaniem powinien z niej zniknąć i to szybko.
Teraz wymyślił wotum nieufności dla rządu a na premiera proponuje Aleksandra Kwaśniewskiego, Marka Belkę czy Józefa Oleksego...
OSŁABŁEEEEM
Doprawdy świetne kandydatury.
Najpierw musi jednak zebrać 46 głosów. Sami mają w swojej partii 43 posłów. Czy ktoś zaryzykuje?
Czasami mam wrażenie że Palikot jest nie z tej planety dosłownie. Za wszelką cenę próbuje zdobtyć niemyślącego potencjalnego wyborce który zapewni mu poparcie/

Ale swoją drogą kogo Wy byście widzieli zamiast Tuska gdyby do jakiegokolwiek wotum miało dojść?
Ja jestem pewny, że w Polsce są głupki, którym się wydaje, że jak zagłosują na wieśniacki POPiS to są na topie. Moje zdanie : Sie ma wieśniaki od "Ojca Rydzyka" - Sie ma!!! Niechy wam Bozia w dzieciach wynagrodzi;)))
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wotum nieufności dla rządu