244
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń16 tys.
  • Odpowiedzi25
  • Ocen na +226
244 ppt ?

WPADKA MORAWIECKIEGO - POLITYKĘ PIS NAZWAŁ POSTKOMUNISTYCZNĄ I ULEGŁĄ (26)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: WPADKA MORAWIECKIEGO - POLITYKĘ PIS NAZWAŁ POSTKOMUNISTYCZNĄ I ULEGŁĄ

Napisał(a): ~boz4 -

Witam,Pana interpretacja jest bardzo wybiórcza i ma Pan do tego prawo. Pan chce widzieć w słowach p.Morawieckiego politykę PiS-u jako postkomunistyczna, to duże nadużycie. Obserwując wypowiedzi p.Morawieckiego wiem iż pod biało-czerwoną miał na myśli Polskę a nie postkomunizm.

Napisał(a): ~Gosc -

Szanowny panie Sikorsky ! Na panski komentar odpowiem slowami poety : Nie badz bezpieczny poeta pamięta s[isane będą czyny i rozmowy lepszy dla CIEBIE bylby sznur i GALAZ POD CIEZAREM ZGIETA / oczywiscie pod twim ciężarem / i tyle i tylko tyle .

Napisał(a): opiuqqqq -

~boz4 Witam,Pana interpretacja jest bardzo wybiórcza i ma Pan do tego prawo. Pan chce widzieć w słowach p.Morawieckiego politykę PiS-u jako postkomunistyczna, to duże nadużycie. Obserwując wypowiedzi p.Morawieckiego wiem iż pod biało-czerwoną miał na myśli Polskę a nie postkomunizm.
Nie wiesz chłopie co miał premier na myśli więc nie liż się i nie kombinuj ,jak go zapytasz i ci odpowie to będziesz wiedział nie filozofuj ,a to że czerwonych w pisie jest pod dostatkiem to już żadna tajemnica ratują się jak mogą a że nie wiele mogą więc barwią się na czerwono ,i tyle

Napisał(a): ~spokoś -

Sikorsky Ty nawet tej konwencji PiSu nie oglądałeś. Pobrałeś dzisiaj instrukcję z Czerskiej i Wiertniczej i pleciesz swoje.

Zobacz sobie i porównaj konwencję PiSu i Koalicji Obywatelskiej.
Koalicja Obywatelska bladziutko wypadła przy PiSie.
Ja wiem Kolego, że brak Ci argumentów. Współczuję. Rzecz w tym, że Konwencja PiS była programowa a Obywatelska dotyczyła strategii wyborczej PO i.Nowoczesnej. Nie potrzeba instrukcji skądkolwiek. Jaki koń jest, każdy widzi. Pewien odsetek ślepców zawsze istnieje.

Napisał(a): ~markuus -

~antyLEMING LEMING zawsze POzostanie Lemingiem... nie interesuje Cie to że mieli program który realizują i teraz ponownie przedstawiają nowe plany... i z punktu widzenia "DEMOKRACJI" najistotniejsze jest to że po wygranych wyborach starają się realizować obietnice co jest zupełnym NOVUM w polskiej polityce... za to totalnie opętana oPOzycja wciąż prezentuje [i][/i]stary program niezmiennie od 15 lat - antyPIS.... i nic innego !!!! DRAMAT
Realizują...... pomoc frankowiczom, bezplatne leki dla emerytów, 500 zl na kazde dziecko, Gowin ministrem Obrony Narodowej a nie macierewicz, pomoc państwa dla dzieci....itd itp....

Napisał(a): ~aaa -

Dokładnie, ponieważ nie powiedziałby, że jest biało-czerwona, tylko różowa:) One z logiką są zawsze na bakier, mnie to aż tak nie powaliło, bo obserwuję ich problemy z logiką już od dawna. A im de bilniejszy, tym wsadzają go wyżej. Np. taki Gowin. Ale tak to jest, jak się wpuści takich, które żigolakom płacą stanowiskami. Banda matołeczków pierdołeczków. A jakie zapędy, jak to się rzuca, kabaret. Toż ono pewnie nie tylko zostało poczęte ze wspomaganiem (Żydy jako potomkowie Jakuba zwanego Impotentem podobno bez ssania nie pojadą i stąd biorą sobie ukraińskie świnki, które nie brzydzą się ssać), ono i studia pewnie skończyło ze wspomaganiem. Nie każdy wie, co się dzieje na studiach, wiele uczelni zdomińowanych jest przez Żyduchy, chodzi o wykładowców. I one rozpoznają się doskonale, porozumiewają się bez słów, jak kosmity, pomagają żydowskim studentom, lepiej oceniają, faworyzują, a dyskryminują studentów polskich. Nie kłamię, gdyby mnie ktoś chciał pozwać, znam taki przypadek, jak Żydówa specjalnie oszukańczo zruinowała studia Polce, żeby nie zrobiła tytułu magistra. Ja myślę, że to nie była dla niej nowość, widocznie to jest stały proceder. Żydy w Izraelu pewnie pękają z dumy, że niby takie sprytne. Pewnie powtarzają sobie: "Synek się nie udał? Debilek, po trudnym porodzie? Ciężki niedorozwój umysłowy? IQ 50 i niżej? Poślij go do Polski, tam dzięki armii naszych nauczycieli i wykładowców przepchną przez ogólniak, zrobi maturę, studia i może zostanie nawet premierem!"
« Wróć do tematów
Do góry strony: WPADKA MORAWIECKIEGO - POLITYKĘ PIS NAZWAŁ POSTKOMUNISTYCZNĄ I ULEGŁĄ