25
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń56
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +56
25 ppt ?

WSPANIAŁA TELEWIZJA TVN UNIKNĘŁA KARY ZA POKAZYWANIE PRAWDY (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

WSPANIAŁA TELEWIZJA TVN UNIKNĘŁA KARY ZA POKAZYWANIE PRAWDY

Napisał(a): buc1 -

Przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji uchylił karę nałożoną na super telewizję TVN, za pokazywanie relacji z sejmu. Dzięki temu może Polska uniknie wycofania wojsk amerykańskich z Polski. Decyzja o karze dla prawdziwej telewizji TVN została skrytykowana przez amerykańską sekretarz stanu. Oczywiście mowa byla, o wolności medialnej w Polsce. Niektóre wydarzenia sprawdzam osobiście, zatem wiem, że TVN przekazuje prawdę. Niech nam żyje wolna telewizja TVN 24, oraz wszystkie kanały tej telewizji.
INTERIA.PL

Re: WSPANIAŁA TELEWIZJA TVN UNIKNĘŁA KARY ZA POKAZYWANIE PRAWDY

Napisał(a): buc1 -

igor1964 Żałosna prowokacja.
Tak jak żałosne są prowokacje tvnu, szczególnie ta jak grzebali po śmietnikach
szukając butelek po piwie, które chcieli podrzucić policjantom.
Tą są fakty kolego? A nie prowokacje. Widziałem uliczne protesty na własne oczy, a telewizja partyjne PiS info informowała, że kilku tej protestuje przeciwko ustawom sądowniczym. Zatem nikt mi wody z mózgu nie zrobi. A TVN pokazywała, jak było, bo widziałem obserwowałem osobiście. Nie masz, racji i tyle.

Napisał(a): igor1964 -

buc1
igor1964 Żałosna prowokacja.
Tak jak żałosne są prowokacje tvnu, szczególnie ta jak grzebali po śmietnikach
szukając butelek po piwie, które chcieli podrzucić policjantom.
Tą są fakty kolego? A nie prowokacje. Widziałem uliczne protesty na własne oczy, a telewizja partyjne PiS info informowała, że kilku tej protestuje przeciwko ustawom sądowniczym. Zatem nikt mi wody z mózgu nie zrobi. A TVN pokazywała, jak było, bo widziałem obserwowałem osobiście. Nie masz, racji i tyle.
Co? Lecz się i przestań oglądać tv bo widzę, że ta telewizja ci szkodzi.

Napisał(a): taie -

1) Z jakiego kraju jankesi wycofali sie dobrowolnie ?
2) Żadna telewizja nie pokazuje w 100 % prawdy - tylko trzeba odróżnić manipulacje faktami od ewidentnych kłamstw.
Pokazanie manifestacji z żabiej perspektywy jest manipulacją - zdaje się że jest więcej manifestantów.
Wymazanie serduszka WOŚP z ubrania przez Kurskiego jest wrednym Łgarstwem

Napisał(a): Marduk1986 -

Lilith1 Prawda tvn jest pewnie taka sama jak ta z tv Kura... o Trwam nie wspomnę.
Bo uny myślą że jak jedna strona kłamie to druga na pewno mówi prawdę, uny się mylą, obie strony kłamią.
TVN czy TVP,dla mnie bez różnicy, obie stacje naginają rzeczywistość,przedstawiają swój punkt widzenia nie mający z prawdą niczego wspólnego.

Napisał(a): taie -

Marduk1986
Lilith1 Prawda tvn jest pewnie taka sama jak ta z tv Kura... o Trwam nie wspomnę.
Bo uny myślą że jak jedna strona kłamie to druga na pewno mówi prawdę, uny się mylą, obie strony kłamią.
TVN czy TVP,dla mnie bez różnicy, obie stacje naginają rzeczywistość,przedstawiają swój punkt widzenia nie mający z prawdą niczego wspólnego.
Nie muszą kłamać - wystarczy że nie mówią całej prawdy.

Napisał(a): WOMAR1910 -

Tak ale jakiego rozgłosu musiała nabrać cała sprawa, taką kare powinna dostać TV PIS za kłamstwa podawane przez ta telewizje.
« Wróć do tematów
Do góry strony: WSPANIAŁA TELEWIZJA TVN UNIKNĘŁA KARY ZA POKAZYWANIE PRAWDY