Wsparcie w starcie (68)

Wsparcie w starcie

Temat dotyczy artykułu: Wsparcie w starcie

Ułatwienia dla młodych biznesmenów. Już od połowy listopada studenci ostatniego roku uczelni wyższych i absolwenci z województw: małopolskiego, mazowieckiego i świętokrzyskiego będą mogli zaciągnąć niskooprocentowane pożyczki na założenie działalności gospodarczej.

Komentarze (68)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Anik -

Dzisiaj nie da sie otworzyc biznesu bez srodkow finansowych. Kiedys up dawal 15-20 tys bezzwrotnej pozyczki i ludzie kombinowali.. kupowali samochody komputery itp po roku zamykali firme.. bo za tak mala kase praktycznie nic nie dalo sie ciekawego zrobic.. tylko nielicznym sie udalo.. Komentarz zeby wyjechac na 2-3 lata.. odkladac i potem zainwestowac wlasna kase w biznes? haha.. kazdy dobry przedsiebiorca nigdy nie inwestuje wlasnych pieniedzy.. zalatwia inwestora albo pozycza kase wiec z takim podejsciem to nigdy interesu nie zrobisz a na dodatke twierdzisz że to żydowski bank? to chyba jesteś w błędzie bo żaden żydowski bank nie da tak niskiego oprocentowania 0,56% stałe niezmienne przez cały okres spłaty!!! Najgorsze jest to ze mlodzi wyjezdzaja, "zarabiaja", pracują jak niewolnicy, buduja domy a potem siedza za granica do u****ej smierci zeby na oplaty zarobic.. bo w pl juz za pozno biznes robic.. wypadlo sie z rynku itp. bledne kolo.. A teraz jak pojawila sie ciekawa oferta dla ludzi chcacych otworzyc biznes - tez zle.. wszystko zle.. nic sie nie oplaca.. itd itp. i tylko komentarze: " no jak ktos wie co z tymi pieniedzmi zrobic to sobie poradzi" haha.. no to chyba logiczne wiec jesli ktos nie wie, to jego problem. przeciez wszyscy nie moga prowadzic firm ktos w nich musi pracowac. Proponuje stanac przed lustrem i zastanowic sie czy nadajesz sie do biznesu czy masz do tego smykalke jesli nie szukaj zwyklej pracy i nie komentuj. nikt do was nie przyjdzie i nie da wam dobrej pracy czy pieniedzy. Teraz jesli masz ciekawy pomysl i czujesz sie na silach nie boisz sie wyzwan, jest szansa ( i to duza) zeby otrzymac 70 tys. CHCE WAS ZMOTYWOWAC BO NIEDAWNO OTRZYMAŁAM TA KASE !!! o programie usłyszałam w radio, nie wierzyłam, ale z czystej ciekawości sprawdziłam w internecie. napisałam biznes plan, mama poręczyła (mimo małych zarobków), sama posiadam kredyt do spłaty, kartę kredytową do spłaty a mimo to widocznie spodobał się mój biznes plan. oprocentowanie 0,56% w skali roku a na dodatek na początku okres karencji 12 miesięcy (płacisz tylko pdsetki ok 35 pln miesięcznie) więc przez rok próbujesz, nie poniesiesz wysokich kosztów jeśli ci nie wyjdzie, ale jeśli się uda, przestaniesz narzekać:) zajęło mi to miesiąć od napisania biznes planu do otrzymania wsparcia. Bardzo za to dziękuję. Dlatego warto spróbować, jest wiele biznes planów w internecie więc jak ktoś nie wie jak napisać, może zawsze z nich skorzystać (forma, itp.). Może sklep internetowy? sprzedaż ciuchów przez allegro? może mały warsztat samochodowy? może firmę, agencję reklamową? może informatyczną? jest sporo biznesów które można zrobić.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): FLY -

Ja jestem ciekawy czy ktoś dostał tą pożyczkę ? Bo ja złożyłem ale wszystko idzie inaczej niż w regulaminie czas,zabezpieczenia. Obawiam się że to jest ściema propagandowa żeby młodzi nie mówili że nie mają możliwości.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Paweł -

Witam wszystkich,
Mam kilka pytań do osób które skorzystały z tego programui rozliczyły wydane środki. Proszę o dpowiedz czy ktoś z państwa byłby skłonny sie spotkąc w Warszawie? Ewentualnie forum???
Odpowiedź (0)

Napisał(a): aga -

ZAWSZE TAM, GDZIE KTOŚ MÓWI, ŻE SIĘ NIE DA,
POTRZEBNY JEST KTOŚ KTO NIE WIE, ŻE SIĘ NIE DA,,,,,,,
PRZYCHODZI I TO ROBI!!

Odpowiedź (0)

Napisał(a): xxxx -

Otwierać biznes na kredyt???? To chyba tylko w Polsce takie "cuda"....
W każdym cywilizowanym kraju firmę zakłada się MAJĄC WŁASNY KAPITAŁ !!! Jak go zdobyć? np wyjeżdżając za granicę 2-3 lata nawet na tzw "zmywaku" i nie trzeba brać żadnych pożyczek z żydowskich banków.
Odpowiedzi (6)

Napisał(a): dWho -

Dlaczego wszystkie te zasr....ane akcje dotyczą tylko studentów lub młodzież? A co z normalnymi ludźmi, którzy bardzo znacznie przewyższają ich liczebnie.
Odpowiedzi (10)

Napisał(a): Kala -

Do wszystkich dyskryminujących!!! Jak w Polsce otworzyć legalny biznes za własny kapitał? Po pierwsze zdobyć kapitał to jest sukces (chyba że od taty, mamy, rodziny), po drugie zainwestować mając nawet te 75 tyś tak ażeby zostało z tego 10% miesięcznie - marzenie nie jednego Polaka. Ci co wiedzą w co! Zainwestują i zarobią! Osoba kończąca studia nie nadaje się do tego typu pożyczki, ale bezrobotny mający doświadczenie, plan, zarabiający "na lewo" ma możliwości, ale nie po to by nielegalny zrobić legalnym, ale po to by wyciągnąć z Państwa pieniądze tak jak oni wyciągają z Nas!

Ten mądry nie będzie spłacał pożyczki 7 lat tylko rok czy dwa. Pozdrawiam Kala
Odpowiedź (0)

Napisał(a): bulus -

Witam, jezeli ktos ma leb na karku, to bedzie potrafil wykorzystac pieniadze z tej pozyczki. Prosze mi powiedziec gdzie mozna dostac taki kredyt przynajmniej na zblizonych warunkach jak ten?? Z takim oprocentowaniem...Jezeli firma nie utrzyma sie roku, to w okresie 6miesiecy musi splacic cala kwote pozyczki. Gdy zamknie sie szybciej niz po uplywie 3 lat, wzrasta stopa procentowa i dalej splacamy, natomiast gdy dzialamy dluzej jak 3lata i zamkniemy firme, to splacamy wg. harmonogramu z dnia wziecia pozyczki. Jezeli ktos na prawde chce dzialac ze swoja firma i miec porzadny zastrzyk gotowki na start, to nie jest to zly pomysl....Mom zdaniem jest to chyba lepsze rozwiazanie jak dotacje z PUP, bo mimo tego ze kwota bezwrotna, to jednak za mala aby moc dobrze wyposazyc firme.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ddt -

Jasne!!! 90% tych biznesów nie wypali i będziecie to spłacać z wysokimi odsetkami. Zastanówcie sie 3 razy zanim weźmiecie te kredyty.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): heniek -

nie bierzcie żadnych kredytów !!! lepiej żyć skromnie o chlebie i wodzie mieć głowę spokojną niż wpaść w spirale zadłużenia załatwić się na całego potem zostawić ten problem własnym dzieciom
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz