17
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń45
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +48
17 ppt ?

wszyscy wszystko wiedzą (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

wszyscy wszystko wiedzą

Napisał(a): idzienowe -

WSZYSCY WSZYSTKO WIEDZĄ . Szkoda że to okazują się durnie polityczne.
Tu na forum też niektórzy powtarzają te durnowate hasła WSZYSCY WIEDZĄ ,ale to mogą zawdzięczaj szmatławcowi gazety wyborczej czy TVN.
Mózgi już mają zlasowane czerpiąc wiadomości z tych szmatławców.
U tych ludzi zmiany w mózgu już są nie odwracalne.Ci ludzie dla społeczeństwa dla Polski sa już straceni.Tacy ludzie mogą społeczeństwu i Polsce tylko zaszkodzić.
To jest właśnie ten drugi sort.
INTERIA.PL

Re: wszyscy wszystko wiedzą

Napisał(a): ireneo -

dla ciebie ten, który pokazuje ci że błądzisz będzie szmatławcem. Ale przecież to grzeszne. Tego też nie przyjmiesz, bo wolisz uznać że białe jest czarne. A dlaczego? a bo tak.

ireneo dla ciebie ten, który pokazuje ci że błądzisz będzie szmatławcem. Ale przecież to grzeszne. Tego też nie przyjmiesz, bo wolisz uznać że białe jest czarne. A dlaczego? a bo tak.
A czy w tych szmatławcach mówili czy pokazali coś z restauracji sowa i przyjaciele.A czy w tych szmatławcach nie krytykowali 500+, bo budżet państwa sie zawali.
Dla drugiego sortu takie szmatławce to są źródła wiedzy.

Napisał(a): ~gość -

ireneo dla ciebie ten, który pokazuje ci że błądzisz będzie szmatławcem. Ale przecież to grzeszne. Tego też nie przyjmiesz, bo wolisz uznać że białe jest czarne. A dlaczego? a bo tak.
Teraz przeczytaj to co napisałeś i przyjmij, że to napisał ktoś do ciebie.

~gość][cytat kogo=ireneo dla ciebie ten, który pokazuje ci że błądzisz będzie szmatławcem. Ale przecież to grzeszne. Tego też nie przyjmiesz, bo wolisz uznać że białe jest czarne. A dlaczego? a bo tak.
Teraz przeczytaj to co napisałeś i przyjmij, że to napisał ktoś do ciebie.[/cytat

Tylko tym się różnimy że ja czytałem i przesłuchałem taśmy prawdy z restauracji sowa i przyjaciele.
Tym tez się różnimy że ja popieram i popierałem 500+.

Napisał(a): ~gość -

idzienowe]
~gość [cytat kogo=ireneo dla ciebie ten, który pokazuje ci że błądzisz będzie szmatławcem. Ale przecież to grzeszne. Tego też nie przyjmiesz, bo wolisz uznać że białe jest czarne. A dlaczego? a bo tak.
Teraz przeczytaj to co napisałeś i przyjmij, że to napisał ktoś do ciebie.[/cytat

Tylko tym się różnimy że ja czytałem i przesłuchałem taśmy prawdy z restauracji sowa i przyjaciele.
Tym tez się różnimy że ja popieram i popierałem 500+.
Źle piszesz odpowiedź, spójrz dokładnie do kogo odpowiadasz.
« Wróć do tematów
Do góry strony: wszyscy wszystko wiedzą