Komentarze (267)

Dodaj komentarz

Napisał(a): niezadowolona -

Mieszkam na parterze, mam sasiada, ktory do tej pory mial poloneza, teraz ma punto i od 5 lat parkuje tylem zatrzymujac sie na samym bloku. I prosby nic tu nie pomagaja! Mam dwoje malutkich dzieci i smrody zza okna, co robic? Kola przebic?
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): IRZIK -

Ja mam kartę parkingową i znak inwalidzki jak ktoś stanie na miejscu dla inwalidy bez znaczka, wystarczy jeden telefon i cwaniak jest biedniejszy o kilkaset złotych. Mandaty w Polsce są zaniskie by te bydło nauczyło się parkować jak należy.
Odpowiedzi (24)

Napisał(a): Gall Anonim -

Parkowanie na trawie - nie wolno ale jak trawa zniknęła to wolno?????? Jest mokro po deszczu miękka ziemia wjeżdżamy na trawę i jest po trawie samo bloto czyli już wolno bo została rozjezdzona - super, gratuluję i życzę wiecej takich miejsc postojowych jak najwięcej.
Odpowiedzi (2)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): oniu -

Czy takie oznakowanie miejsca płatnego parkowania jest prawidłowe ?
Zaparkowałem po lewej. opisy na zdjęciach.
Droga dwukierunkowa, po prawej stronie jest informacja o parkingu po lewej tylko zakaz zatrzymywania - nie dotyczy pobocza - jest wyznaczony pas do parkowania - ale niejest to linia przerywana ani narysowane miejsca postojowe.
Niestety otrzymałem mandat :((
Z gory dziękuje za dyskusję
Załączniki:
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Mariusz -

IDZIK, czy IRZIK...to, jak widać, przede wszystkim, umysłowy...kaleka... :)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Zbigniew -

Jeżeli niby parking jest a wjazd jest tylko przez chodnik lub przejście dla pieszych i parkują tam duze auta dostawcze powyżej 2.5 tony czy jest to zgodne z przepisami.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Rudy -

Ludzie co wy za bzdury wypisujecie odnośnie parkowania, "Stref zamieszkania" i "Drogach wewnętrznych" już o parkowaniu tyłem do budynku nie wspomnę:) żenada, głupota i amatorszczyzna :(
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): polo -

https://www.google.pl/maps/@50.134835,19.637247,3a,75y,90h,89.63t/data=!3m4!1e1!3m2!1sw3Sdn4QFxifs6gONTfLAPQ!2e0?hl=pl

a co z takim parkowaniem? na chodniku przy przejściu?
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz