Komentarze (273)

Dodaj komentarz

Napisał(a): IRZIK -

Ja mam kartę parkingową i znak inwalidzki jak ktoś stanie na miejscu dla inwalidy bez znaczka, wystarczy jeden telefon i cwaniak jest biedniejszy o kilkaset złotych. Mandaty w Polsce są zaniskie by te bydło nauczyło się parkować jak należy.
Odpowiedzi (27)

Napisał(a): Waldemar -

Chódnik ma około 3 m a w jednym miejscu 6 m ,ja zaparkowałem na części szerszej czyli prawidłowo zachowana jest szerokość swobodnego przejścia dla pieszych niema też zakazu postoju i zatrzymywania ,strażnik miejski twierdzi że naruszyłem przepisy o ruchu drogowym proszę o komentarze.waldek !
Odpowiedź (0)

Napisał(a): niezadowolona -

Mieszkam na parterze, mam sasiada, ktory do tej pory mial poloneza, teraz ma punto i od 5 lat parkuje tylem zatrzymujac sie na samym bloku. I prosby nic tu nie pomagaja! Mam dwoje malutkich dzieci i smrody zza okna, co robic? Kola przebic?
Odpowiedzi (6)

Napisał(a): Anna -

Co do parkowania na klepisku to z tego co mi wiadomo w polskim prawie nie ma takiego pojęcia są tereny zielone. I czy faktycznie są zielone czy trawa tam została rozjeżdżona i zrobiono klepisko to nie można tam parkować. Takie jest moje stanowisko a co do rewelacji tu przedstawionej poproszę konkretny przepis prawa.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Gall Anonim -

Parkowanie na trawie - nie wolno ale jak trawa zniknęła to wolno?????? Jest mokro po deszczu miękka ziemia wjeżdżamy na trawę i jest po trawie samo bloto czyli już wolno bo została rozjezdzona - super, gratuluję i życzę wiecej takich miejsc postojowych jak najwięcej.
Odpowiedzi (2)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): oniu -

Czy takie oznakowanie miejsca płatnego parkowania jest prawidłowe ?
Zaparkowałem po lewej. opisy na zdjęciach.
Droga dwukierunkowa, po prawej stronie jest informacja o parkingu po lewej tylko zakaz zatrzymywania - nie dotyczy pobocza - jest wyznaczony pas do parkowania - ale niejest to linia przerywana ani narysowane miejsca postojowe.
Niestety otrzymałem mandat :((
Z gory dziękuje za dyskusję
Załączniki:
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Mariusz -

IDZIK, czy IRZIK...to, jak widać, przede wszystkim, umysłowy...kaleka... :)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Zbigniew -

Jeżeli niby parking jest a wjazd jest tylko przez chodnik lub przejście dla pieszych i parkują tam duze auta dostawcze powyżej 2.5 tony czy jest to zgodne z przepisami.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Rudy -

Ludzie co wy za bzdury wypisujecie odnośnie parkowania, "Stref zamieszkania" i "Drogach wewnętrznych" już o parkowaniu tyłem do budynku nie wspomnę:) żenada, głupota i amatorszczyzna :(
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz