494
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń34 tys.
  • Odpowiedzi111
  • Ocen na +132
494 ppt ?

WSZYSTKO wybacze mezczyznie, ale buty ktore sa brudne nie! (112)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: WSZYSTKO wybacze mezczyznie, ale buty ktore sa brudne nie!

Napisał(a): gość -

A z tobą jest wszystko ok? Z lekka tępota zalatuje.a jakby Ci gościu powiedział ze sexu nie będzie bo lakier na paznokciu ci odprysnal albo bo oczko ci w rajstopie poszło. Ja piernicze żal mi ciebie

Napisał(a): ~ursus -

s
"Spotykam sie z nim od miesiaca, wszyzstko o bylo, a raczej wydawalo sie byc idealne." To zastanów się w końcu spotykasz się dalej czy zakończyłaś znajomość? Mi się wydaje, że tobie może buty i przeszkadzały, ale tak na prawdę jesteś naciągaczką i sam zrezygnował z tej znajomości? Ja wszystko wybaczam kobitką, ale nie znoszę pisania z błędami. Au ciebie jest ich sporo, właściwie nie ma słowa napisanego poprawnie przez ciebie. Chodziłaś do jakiejś szkoły czy tylko po knajpach?
PS Jeśli te końcowe wypociny to nie twoja zasługa, ( o rezygnacji ze znajomości) to przepraszam, nie zwracałem uwagi kto ostatniego posta napisał?

Napisał(a): ~Temida -

[cytat][/cytat]Bardzo dobrze zrobilas. Jesli facet nie dba o buty to znaczy ze mamusia i tatus ciagle synka obsluguja lub nie nauczyli dbac o siebie lub o dobra.
Bardzo rzadkie przypadki aby zapomnial, faceci sie tlumacza ze zapomnieli ale to bzdura" badz czujna i flejtuchy trzymaj z dala, bo im glebiej w las .... Pozniej jest trudniej odejsc, duzo rzzeczy sie toleruje az czrka sie przelewa, pyskowki itp.
I pomietaj droga corko, szanuj swoj czas, zanim zaczniesz go poswiecac na sprzatanie po chlopcu zastanow sie gleboko czy chcesz dawac swoje kilka godzindziennie lub tygodniowo na sprzatanie po nim
...zaczyna sie od brudnej lyzeczki w zlewie i rozrzuconych skarpet majt w pokojach (zamiast w koszu na pranie) itp.....
Zycze poznania mezczyzny ktory szanuje zycie kobiety.

Napisał(a): ~ZigZac -

[b][/b]
~ursus

s
Ja wszystko wybaczam kobitką, ale nie znoszę pisania z błędami. Au ciebie jest ich sporo, właściwie nie ma słowa napisanego poprawnie przez ciebie.
To sam naucz się pisać, bo aż oczy bolą.
Podpowiem: "kobitkom" a nie "kobitką" oraz "Ciebie" pisze się z WIELKIEJ litery, to taka forma grzecznościowa.
Może w podstawówce jeszcze tego nie mieliście, ale zawsze można zajrzeć do słownika. Wiesz co to takiego?

Napisał(a): gość -

A potem się będziesz dziwić że taka cudowna jesteś a żaden nie chce z Tobą być. I umrzesz samotną...... kiedy kogoś się kocha może mieć i brudne buty i zęby trzeba tylko poprosić żeby wymył i po sprawie. No chyba że dla Ciebie sex i miłość to dwie różne sprawy. Życzę powodzenia w życiu, mimo wszystko.

Napisał(a): ~Ala -

gość A potem się będziesz dziwić że taka cudowna jesteś a żaden nie chce z Tobą być. I umrzesz samotną...... kiedy kogoś się kocha może mieć i brudne buty i zęby trzeba tylko poprosić żeby wymył i po sprawie. No chyba że dla Ciebie sex i miłość to dwie różne sprawy. Życzę powodzenia w życiu, mimo wszystko.
Niestety tylko do czasu, milosc wielka na poczatku pozniej szacunek, ale jesli facet nie dba o siebie nie sprzata po sobie to jest brak szacunku dla partnerki, a wiec wniosek prosty.
Dziewczyna poszla na duzy skrot ale w 90 % ma racje, wykopac brudasa.
« Wróć do tematów
Do góry strony: WSZYSTKO wybacze mezczyznie, ale buty ktore sa brudne nie!