15
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń789
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +1
15 ppt ?

Wybaczyłam zdrade i sie z nią pogodziłam:) (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Wybaczyłam zdrade i sie z nią pogodziłam:)

Napisał(a): Ada -

Życie nie jest takie zle, jak wielu przypuszcza. Choc prawde mowiac, wielokrotnie kopnelo mnie w dupe. Wyszlam za maz majac 22 lat. Z moim chlopakiem bylam ponad 2lata. Malzenswtem jestesmy od 5lat. Mamy cudownego 4letniego syna. Dobra prace. Niedawno kupilismy mieszkanie, a teraz przymierzamy sie do kupna jakiegos samochodu. Z mezem nie klupcimy sie, choc mamy bardzo podobne charaktery i jestesmy skorpionami..Zycie sielanka? Uwazalam, ze to co zle mnie omija, a moj wzorowy maz jest przykladem wiernego faceta. No coz, przeliczylam sie.. 1,5 roku trwania naszego malzenstwa, moj maz zaczal znikac z domu..wychodzil wieczorami lub po poludniami, pora nie grala roli. Nienakrylam Go definitywnie na zdradzie, ale mialam wystraczajaco duzo dowodow, ze jednak mnie zdradzil. Ale siedzialam cicho i czekalam. Wiernie jak pies..Kilka miesiecy pozniej nie mialam juz zludzen, ze moj maz mnie zdradzil..najgorsze jest to, ze zdradzil mnie z wlasna rodzona siostra..Bol nie do opisania. Bol rozczarowania, oszukania..Czy boli do dzis? Kuje mnie w srodku, ale mimo to kocham swojego meza. Przebaczylam mu. Odzyskal moje zaufanie i bardzos ie stara. Trwalo to, przyznam, byl moment wzwatpienia czy wart, ale mimo to walczylismy o ten zwiazek. Nie tylkoz e wzgeledu na dziecko:) Walczylismy dla nas!!! Pisze tego posta dla osob, kotre zagubily sie po zdradzie partnera i nie wiecza co dalej..Trzeba czasu, nie ma innego lekarstwa. Wiem to z doswiadczenia...CZy jestem szczesliwa? Jestem! pogodzilam sie ze zdrada meza, wybaczylam i staram sie ponownie zaufac. Nie krytykuje meza i nie wypominam mu tego co sie wydarzylo. Wrecz przeciwnie, otaczam Go cieplem, wyrozumialoscia i miloscia..Na mojej twarzy znowu gosci usmiech:) Milosc przetrwa wszystko!

Re: Wybaczyłam zdrade i sie z nią pogodziłam:)

Napisał(a): Anulka -

To moje gratulacje. Podziwiam Cie, też chciałabym umieć tak wybaczać. Zaoszczędziłoby mi to wiele nerw. :( Mam tylko takie małe pytanka: co z siostrą?Czy jej też wybaczyłaś? Czy ona czuła sie winna, czy żałowała? czy liczyła na cos więcej po tym romansie? I czy ten romans trwał jakis dłuzszy czas?Tzn. czy to był tylko jednorazowy seks, czy dłuższy "związek" gdzie mówili juz o uczuciach?

Napisał(a): Kate -

Ja nie potrafię wybaczyć. Mój mąż był w takim układzie kilka lat. Powiedział mi, że ona była miłością jego życia. Ja nie usłyszałam tego nigdy. Nigdy nie powiedział, że mnie kocha. Najgorsze jest to, że prawdopodobnie kocha ją nadal (:

Napisał(a): Ada -

to co napisze moze wydac sie absurdalne, ale mimo rany jaka mi w sercu storzyla, nadal ja kocham. nasze relacje ulegly zmianie tylko na poczatku, dzis wszystko wraca pomalu do normy.. widzisz, ona byla w trudnym okresie zycia..narzyczony z ktorym zreszta ma dziecko wyjechal za granice do pracy. czula sie samotna i potrzebowala ciepla... starams ie ja z kazdym dniem zrozumiec..zblizylysmy sie do siebie po tym inctydencie. wiele sobie wytlumaczylymy i szczerze porozmawilaysmy..coz..tlumaczyla sie, przepraszala. zapierala sie, ze ona w moim mezu znalazla przyjaciela, ktory dal jej oparcie..poszli do lozka dwa razy. raz bo ulegli chwili, a drugi pod wplywem alkoholu.. Zal mi jej, bo ma duze wyrzuty sumienia przed przyszlym mezem..on o niczym nie wie..

Napisał(a): Gość -

Droga Ado..

Szczerze mowiac przerazilam sie czytajac Twoja zyciowa historie i bardzo Ci wspolczuje . Zastanawiam sie dlaczego Wy kobiety jestescie takie glupie i dajecie soba manipulowac. Kobieta ktora wybacza facetowi zdrade nie ma dla siebie szacunku!!!Takie jest moje zdanie!!!Dlaczego tak ciezko jest zacisnac zeby i kopnac faceta w dupe!!!!???I Wy chcecie zeby facet Was szanowal jak same siebie nie szanujecie!!!

Napisał(a): -

podziwiam Cie bardzo nie kazdy mógł by to zniesc jeszcze z własna siostra?
Ale miłosc jest silniejsza,dużo osób co przeczytaja tego posta powie.. napewno nie ja bym nie wybaczyła takiej zdrady! ale nie wiedzą jak w danej sytuacji by sie zachowały może tak samo jak ty?
Ale najważniejsze to jest czy zadajesz sobie czasem pytanie czy słusznie postapiłam że mu wybaczyłam?
czy to się więcej nie powtóży? i czy on napewno cię kocha?
Jak nie męczą cię te pytania to napewno mu wybaczyłaś i że było warto
czasem takie sytuację wzmacniaja małżeństwo i wogóle macie dla kogo żyć. ZYCZĘ WAM SZCZESCIA !!!!!!!

Napisał(a): zdradzana -

Droga Ado, cieszę się, że jakoś uporaliście się z tym. U mnie niestety inny scenariusz. Mój m. mnie zdradza (ja wiem, on chyba też już przestał się łudzić, że ja nie wiem), zaprzecza i próbuje dalej żyć podwójnym zyciem. No może niezupełnie, bo od pól roku jesteśmy w separcji, nie sądowej, ale takiej praktycznej, tylko razem mieszkamy. Szukam swojego życia, drogi. Tego co się stało, jak mnie potarktował nic już nie zmieni.
Pozdrawiam Cię cieplutko

Napisał(a): Gość -

To jest wlasnie MIŁOŚC.Nie da się czasem kopnąć w dupę, jak piszesz.U mnie bylo podobnie, też zdradził, też się zapierał, ale w końcu pękł.Myślisz, że nie chcialam go zostawići w pewnym momencie zostawiłam, ale uczucie było z byt wielkie.W końcu dałam sie namówić na powrót.Wybacczyłam, ale nadal nie mogę zapomnieć, to wraca prawie codziennie.
Ado, nie wierzę, że tak całkiem wymazalaś to zdarzenie ze swojego życia , pamięci, nie wierzę ,ze tak do końca mu ufasz, jesli sie mylę, to czola chylę....Tylko silna kobieta jest w stanie wybaczyć!!!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wybaczylam zdrade i jestem szczesliwa
  • wybaczyłam zdrade
  • wybaczylam mezowi zdrade
  • zdradza mnie z wlasna siostra
  • nigdy nie pogodzilam sie ze zdrada
  • wybaczylam zdrade i jestem
  • wybaczyam zdrad
  • wybaczyem zdrad
  • wybaczylam zdrade
  • wybaczyłam zdradę
  • Wybaczyłam zdradę.
Do góry strony: Wybaczyłam zdrade i sie z nią pogodziłam:)