23
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń967
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +2
23 ppt ?

Wybielanie zębów domowe sposoby (14)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Wybielanie zębów domowe sposoby

Napisał(a): ~alani -

Wybielanie zębów domowe sposoby poszukiwane !
Mam pytanie, jakie znacie domowe sposoby na wybielanie zębów? Mimo, że myję zęby 2 razy dziennie to chyba mój odcień kości zębów jest naturalnie ciemniejszy, bardziej żółty. Niestety nie mogę sobie pozwolić na wybielanie zębów w klinice. Oczywiście używam wybielających past do zębów. Próbowałam już kiedyś nacierać zęby skórką od banana, stosowałam także mycie zębów cytryną. Efekty jednak mnie nie zadowoliły. Ostatnio widziałam także oferty pasty do zębów z węglem, jednak boję się że nie do końca wyczyszczę je z czarnych pozostałości bo noszę aparat. Mam też ten problem, że przy niektórych gumkach moje zęby wydają się jeszcze bardziej żółte :( i tutaj też pojawia się kolejny problem, bo nie mogę stosować żadnych pasków wybielających itp. Muszę jeszcze dodać, że przydałoby się coś co w miarę szybko przynosi efekt, ponieważ szybko się zniechęcam :(
INTERIA.PL

Re: Wybielanie zębów domowe sposoby

Napisał(a): ~kaki -

W kwestii wybielania zębów świetnie sprawdza się olej kokosowy! Nie dość, że świetnie spisuje się w wybielaniu, to jeszcze genialnie wpływa na ogólną kondycję organizmu! Płukanie ust olejem to super opcja, a naprawdę super działa na zęby, dziąsła i ogólny stan

Re: Wybielanie zębów domowe sposoby

Napisał(a): ~megamind334 -

Kurkuma wybiela i jest przeciwgrzybiczna! Wymieszaj przyprawę z olejem kokosowym, dodając jakiś olejków miętowych- po kilku zabiegach zobaczysz różnicę.
Olej kokosowy i węgiel w tabletkach- różnicę widac już po pierwszym umyciu. Aktywny węgiel wybiela zęby pochłaniając zanieczyszczenia i lekko ścierając osad (rób tak dwa razy w tygodniu).
Soda oczyszczona tez jest dobra, ale może zniszczyc zeby za bardzo ścierając szkliwo.
Pukaj zeby sokiem z cytryny, ona też wybiela nie tylko zęby ale też skórę.
Wcieraj po umyciu zębów, wnętrze skórki babnan- też podobno ma działanie wybielające.
Nie stosuj wszystkich sposobów na raz- spróbuj co najlepiej działa na ciebie i zostań przrz jakimś przez jakis czas, ale później zmien bo wszystko stososwane przez długi czas może szkodzic. Pozdrawiam!


Re: Wybielanie zębów domowe sposoby

Napisał(a): ~angelina -

Też chciałabym wybielić zęby, ale zastanawiam się czy to cokolwiek pomoże na martwego zęba Kiedyś upadłam i uderzyłam sobie dolnymi zębami w górne na skutek czego musiałam mieć kanałowe i teraz widzę różnice pomiędzy przednimi zębami a moją nieszczęsną dwójką. Wiecie co moze pomóc? Podobno te preparaty, które wpuszcza się do środka nie są dobre, bo trzeba je często wymieniać i mogą zainfekować dziąsło czy coś tam.

Re: Wybielanie zębów domowe sposoby

Napisał(a): Derick -

Z archiwum forum.
Jak rozpoznać czy forum Interii zarządza administracyjny troll?

Przede wszystkim admin nacechowany działaniem trolla ma kilka charakterystycznych symptomów.
1. Najważniejszy to niekompetencja, która jest wynikiem kilku czynników.
a - objęcie funkcji w bardzo młodym wieku, bez żadnego doświadczenia. Bez praktyki na niższych stanowiskach pod okiem dobrego fachowca. Kiepskie przygotowanie edukacyjne, które w większości uczelni jest na słabym poziomie. Predyspozycje osobiste, czyli bystrość umysłu, ale umocowana w uczciwym, dobrze zorganizowany przedsiębiorstwie.
Interakcja tekstowa admina na forum, z wieloma starszymi wiekiem użytkownikami, skazana jest od razu na konflikty. Wtedy administracyjny troll, który świadom jest swojej niekompetencji, wszelkie sprawy sporne, zamiast rozwiązywać jawnie na forum, próbuje ukrywać poprzez prywatne kontakty. Dlatego że boi się publicznego ośmieszenia. Ktoś taki nie ma żadnych szans, aby poradzić sobie z lawiną krytycznych postów.
b - często zgłaszane sprawy poprzez privy pozostają bez odpowiedzi. Dzieje się tak kiedy admin ni jak nie może zbić słusznych argumentów, lub odpowiada gotowymi regułkami na odczep się.
c - Częstym symptomem słabości, lub też mijającej się z prawdą argumentacji, jest zamykanie ust interlokutorom, poprzez zamykanie tematów, ze swoim ostatnim, oszczerczym, wziętym z sufitu zdaniem. Ma to na celu wyeliminowanie oponenta, z którym nie daje sobie rady intelektualnie.

W przypadku Interii zachodzi jeszcze inny czynnik.
Admin zmuszony jest świadomie uprawiać trolling, bo takie warunki pracy zgotował mu zarząd portalu. Musi wystawić regulamin, który będzie nadawał szerokie uprawnienia właścicielowi a zupełnie pozbawiał praw użytkowników.
Dlatego admin musi wpisać się w politykę pozorów zarządu portalu.

2. Na czym polega polityka pozorów?
a - na spreparowaniu sztampowego regulaminu, ostrzeżeń, przekalkowanego z innych witryn, ale którego w wielu punktach sam portal nie przestrzega. Regulamin to tylko straszak na maluczkich, mający w razie czego być podstawą uciszenia niewygodnych użytkowników.
b - polityka pozorów, to sprawianie wrażenia poważnej witryny, ale przy minimalizacji kosztów. Polityka ta cechuje się zatrudnianiem młodocianych pracowników, po znajomości a nie kompetencji, na stanowiska w których nie dają sobie rady.
Takie zjawisko występuje tutaj powszechnie np. nowi nieświadomi moderatorzy, którzy dostają instrukcje jak sprawiać pozory rzetelnej pracy, której przy takim sposobie modelu prowadzenia portalu, uczciwie nie da się wykonać.
Nad moderatorami admin nie ma żadnej władzy, bo oni jemu nie podlegają a na forum interweniują okazjonalnie. Ich podstawowa praca, to rzekoma weryfikacja zgłoszonych do usunięcia wpisów  pod artykułami a tu są przypięci na postrach. Forum moderuje najczęściej automat filtrujący wpisy.
To dlatego wśród moderatorów jest tak wielka rotacja. Kiedy się zorientują, że mają być animatorami pozorów szybko odchodzą, bo w takich warunkach nie da się bezstresowo pracować.

Pomoc admina, czyli damska administratorka zmieniła 4 razy nick. Najpierw miała nicki ADMka, Adminka, potem Admiinka a od końca lipca 2014 roku Admminka.
Musiała nieźle nawywijać, że zaciera ślady po sobie. :-D
No cóż, młodzi a przez to słabi, na takie stanowiska się nie nadają - przynajmniej nie na forum dużego portalu.
Młodymi administratorami łatwo jest manipulować. Mają za małe doświadczenie życiowe, aby trafnie ocenić z kim mają do czynienia. Dlatego różne męty internetowe łatwo mogą wkupić się w ich łaski. Tutaj było nie inaczej a takie błędy muszą się kiedyś zemścić.
Forum pozorów charakteryzuje się też robieniem sztucznego tłoku tematów. Ma to na celu zrobić wrażenie interesujących osobowości które pozyskał portal. Wyznaczony z redakcji młokos ma za zadanie z różnych kont, w różnych działach zakładać sztuczne, najlepiej kontrowersyjne tematy, w których ludzie będą się ostro spierać. Ktoś taki po założeniu tematu przestaje się nim interesować.

Re: Wybielanie zębów domowe sposoby

Napisał(a): ~Alan -

~megamind334 Kurkuma wybiela i jest przeciwgrzybiczna! Wymieszaj przyprawę z olejem kokosowym, dodając jakiś olejków miętowych- po kilku zabiegach zobaczysz różnicę.
Olej kokosowy i węgiel w tabletkach- różnicę widac już po pierwszym umyciu. Aktywny węgiel wybiela zęby pochłaniając zanieczyszczenia i lekko ścierając osad (rób tak dwa razy w tygodniu).
Soda oczyszczona tez jest dobra, ale może zniszczyc zeby za bardzo ścierając szkliwo.
Pukaj zeby sokiem z cytryny, ona też wybiela nie tylko zęby ale też skórę.
Wcieraj po umyciu zębów, wnętrze skórki babnan- też podobno ma działanie wybielające.
Nie stosuj wszystkich sposobów na raz- spróbuj co najlepiej działa na ciebie i zostań przrz jakimś przez jakis czas, ale później zmien bo wszystko stososwane przez długi czas może szkodzic. Pozdrawiam!


Broń Boże jakieś płukanie sokiem z cytryny - niszczy szkliwo! Nic tak jak kwasy szkliwa nie niszczy!!! Wiem o czym piszę - lekarz dentysta.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wybielanie zębów domowe sposoby