Komentarze (80)

Dodaj komentarz

Napisał(a): kobiety -

Nic dziwnego, ze tak malo kobiet glosowalo na Korwinz, skro uwaza on je za gorsza rase i choc jestem facetem, to nie zycze sobie takiego traktowania matek, zon, corek i innych kobiet w tym kraju, jego jezyk i stosunek do kobiet jest porownywalny do traktowania kobiet przez,, uchodzcow" z ktorymi on rzekomo walczy
Odpowiedzi (2)
Odpowiedź (0)
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): ciekawy -

Jeżeli wśród mężczyzn i kobiet na Pis głosowało ponad 38% to dlaczego wyniki mają poniżej 38% to bardzo ciekawe?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): nihilista -

i tak polskie babsko wywindowało kartofla na piedestał trzeba było schować dowód albo zamknąć cholere w kiblu
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Aurelia -

Głosowałam na lewicę i jest mi smutno, na po i pis nie mogę ani patrzeć ani słuchać, autentycznie robi mi się niedobrze od tego fałszywego moralizatorstwa i to młode klakierstwo sterowane, żeby zrobić show w stylu amerykańskim, toż to zupełnie tak sztuczne i niewiarygodne, że lepiej nie można ...
Odpowiedź (0)

Napisał(a): red -

A jak głosowała Rafalala? miriam i inne wynalazki!
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Brabus -

Widzę, że wyborcy PO są wyjątkowo zatwardziali w swojej głupocie. Pycha im nie pozwala spojrzeć prawdzie w oczy i przyznać samemu przed sobą, że się dali oszukać jak dzieci.Część z nich się oszukuje, że zmądrzeli i zagłosowali na szalupę - Nowoczesną PO bankstera "Swetru".
Odpowiedź (0)

Napisał(a): jok -

Po ma nadal wysokie poparcie jak na to co wyprawia.
Odpowiedzi (8)

Napisał(a): karol -

Nie wierze,że naród wierzył w te obietnice.Naiwniacy...
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz