7 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń173 tys.
  • Odpowiedzi5 tys.
  • Ocen na +-2
7 tys. ppt ?

Wybory prezydenckie 2015 - na kogo zagłosujecie? (5676)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Wybory prezydenckie 2015 - na kogo zagłosujecie?

Napisał(a): gość -

Naturalnie że Duda. Nie tylko dlatego że jest o klasę lepszym kandydatem od ociężałego umysłowo i fizycznie Komorowskiego. Mam cichą nadzieję że jako prezydent stworzy w PiS mocną frakcję która wypchnie z pierwszego rzędu Jarosława Kaczyńskiego który jest wizerunkowym ciężarem dla PIS.Tak stuningowana formacja może z powodzeniem wygrać w jesiennych wyborach parlamentarnych. WYBIERZCIE DUDĘ DLA SIEBIE I DLA POLSKI
INTERIA.PL

gość to chce drogiej grecji niech glosuje na pis
Mój Boże co te media zrobiły z Waszymi mózgami. Jaka Grecja...?,spójrz w jakim kraju żyjesz: Afera goni afere, pomimo obietnic obniżenia zatrudnienia urzędników zatrudniono ich w liczbie ponad 100 tyś na koszt podatników oczywiście, Premier Wlk Brytanii tworzy 100 razy więcej miejsc pracy dla Polaków niż Twój własny rząd, podatki miały być niższe są wyższe, autostrady najdroższe w europie. Nagrywani politycy PO sami mówią o pozorności istnienia państwa polskiego. Koncerny zachodnie drenują polski rynek i transferują zyski do swoich krajów. Tą drogą chcesz iść dalej...? dokąd nas zaprowadzi...? Ockniesz się dopiero wtedy gdy będziesz żegnała/ł swoje dzieci na lotnisku przed wyjazdem z kraju...?
Nie pozwalajcie się straszyć PISem i Dudą jesteśmy na zakręcie historii i nadarza się niepowtarzalna okazja aby zdjąć z ojczyzny tego garba korupcji i układów który nie pozwala nam konkurować z innymi krajami. Otwórzcie oczy i głosujcie na pomyślność ojczyzny a nie wąskiej grupy reprezentującej PO i całej rzeszy uczepionych do niej petentów.Przyszłość to Polska , Przyszłość to Andrzej Duda

Ja głosuję na Andrzeja Dudę ,Komorowski z całą bandą PO niszczą Polskę ,teraz Komorowski obiecuje 200 tyś .stanowisk pracy dla młodych do 30,pytam Panie Prezydencie Co z ludzmi po 30 .Teraz w ogłoszeniach o pracę będzie widniało zatrudniamy tylko do 30-stki.hahaha!!!!!A My starsi z głodu zdychać.

",I choćby przyszło stu Karolaków I każdy zjadłby trzy miski flaków I choćby nie wiem jak się wytężał Nie popchną Bronka - taki to ciężar I choć popychać będzie Majchrowski Ciągnąć Saleta i Korzeniowski Nie dadzą rady podsadzić Bronka Puści on tylko głośnego bąka I choćby Holland to filmowała Z Wajdą i Kutzem ekipa cała Choćby Olbrychski machał szabelką Gorzały pijąc butelkę wielką A Penderecki wspólnie z Rubikiem By napisali piękną muzykę I choćby film ten zdobył Oscara Bronek to kicha, obciach i siara"
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wybory prezydenckie 2015 - na kogo zagłosujecie?