165
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi60
  • Ocen na +2
165 ppt ?

Wyjazd integracyjny i zdrada (61)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Wyjazd integracyjny i zdrada

Napisał(a): gość -

Na wyjazdach integracyjnych niezbędne są panie. Obojętnie czy singielki czy mężatki. Ich rolą jest umilanie pobytu chłopcom bo bez bzykania alkoholu mniej idzie. A że podpita baba jest zdolna do wszystkiego to o to właśnie chodzi. Co tutaj więcej tłumaczyć.

Napisał(a): zbyszko41pk -

earlybird Luksusowy ośrodek, piękne widoki, tandetne gry zespołowe i standardowo na zakończenie dnia wielka impreza z morzem darmowego alkoholu.
Tego typu wyjazdy kończą się jednak totalnym zezwierzęceniem, kacem, wstydem i wyrzutami sumienia. Byłam, widziałam jak wieloletni szczęśliwi małżonkowie zdradzają się na lewo i prawo jakby nigdy nic.
O co chodzi?
Czy dwa dni wyjazdu odbiera wam mózg, uczucia?
Dlaczego tak się zachowujecie ?
Można i tak jak Pani napisała, ale bywa trochę inaczej! Każdemu czegoś brakuje! Jednemu, wódki, drugiemu jedzenia, trzeciemu, lub trzeciej seksu z obcą osobą, która później nie jest już obca z różnych względów! Wracając do seksu. Niby jest jego pełno , lecz nadal panuje przekonanie, że każda obca kobieta i obcy mężczyzna są inni fizycznie od naszych partnerów życiowych! Panuje dziwaczny pogląd zaliczania kolejnych "obiektów" zainteresowania jako nadzwyczajnych zdobyczy! Nie potrafimy zrozumieć i nikt tego nie tłumaczy, że wszyscy obcy partnerzy są tak samo zbudowani fizycznie jak "nasz" własny! Więc za czym pogoń -za innością, której nie ma, ale o tym dowiadujemy się po kolejnym "zaliczeniu" obcego partnera lub partnerki! Człowiek jest przekorny i jak jemu czegoś zakazują, to robi odwrotne, bardzo często później tego żałując z różnych przyczyn. Spotkania są miłe i prowadzą do lepszej współpracy pod warunkiem wzajemnego szacunku i odpowiedzialności zarówno mężczyzn jak i kobiet! To od nas zależy, czy "nasz" partner jest doceniany i szanowany przez nas, by mógł zrozumieć i przezwyciężyć wszelkie pojawiające się chęci bycia z inną osobą, szczególnie wtedy, kiedy nie jesteśmy razem! Otwartość na wszystkie tematy, to klucz wzajemnego rozumienia się!

earlybird Luksusowy ośrodek, piękne widoki, tandetne gry zespołowe i standardowo na zakończenie dnia wielka impreza z morzem darmowego alkoholu.
Tego typu wyjazdy kończą się jednak totalnym zezwierzęceniem, kacem, wstydem i wyrzutami sumienia. Byłam, widziałam jak wieloletni szczęśliwi małżonkowie zdradzają się na lewo i prawo jakby nigdy nic.
O co chodzi?
1. jaka firma
2. która impreza
3. nazwiska ludzi których WIDZIAŁAŚ że się puszczają
4. ile tych osób było w skali uczestników
5. odradzam oglądanie bzdurnych filmów (zresztą o wątpliwej delikatnie mówiąc wg mnie korelacji z życiem) typu "Wyjazd integracyjny" na podstawie którego chyba swój wpis stworzyłaś..

gość Zostałam zwolniona za to, ze nie pojawiłam się na wyjeździe integracyjnym, miałam chore dziecko. Można tak??
Co za brednie - jeżeli uważasz, że zostałaś niesłusznie zwolniona I POTRAFISZ TEGO DOWIEŚĆ dlaczego nie odwoływałaś się do sądu pracy?

No, chyba że to nie była jedyna przesłanka...

14 lat pracowałem w tzw. korporacjach (w dwóch - w obu miałem podobne stanowiska), nie pamiętam ile wyjazdów tzw. integracyjnych ale było tego masa (pracowałem jako szef oddziału w jednym z większych miast Polski, nie chcę podawać nazwy firmy, to nie jest potrzebne). Dosyć spięty byłem na takich wyjazdach bo strasznie poważnie traktowałem swoją pracę (teraz pracuję w innej firmie-mniejszej, pieniądz ten sam a obowiązków i presji dużo mniej, ale te lata w korporacji nie poszły na marne), jakbym mógł powtórzyć te wyjazdy z tym co teraz wiem to bym się dobrze bawił bo w korporacjach mało komu zależy na czymkolwiek, nawet dyrektorzy regionalni, generalni oni muszą uprawiać politykę a nie myśleć o wyniku ekonomicznym itp.- tak po prostu jest. Wszyscy młodzi co pracują na stażach i umowach śmieciowych powinni się śmiać z pracy w korporacji i gdy dostają angaż w czymś takim powinni się obijać i to na maksa. Korporacja to twór sztuczny, tylko 3-5% co w czymś takim pracują zrobią karierę, reszta to potrzebne tło dla "korporacyjnych celebrytów" którzy lepiej potrafią "grać" niż Ty.
Na wyjazdach integracyjnych można sobie poobserwować jak ludzie sprzedają się za te swoje marne pensje i nieciekawe stanowiska, bo jak mówią pensja jest na czas więc co ja się będę wychylał....:-)

O co chodzi?

Napisał(a): Antek73 -

WildD
Antek73
WildD
O co chodzi?
A bo to jest tak, że jak szczurowi (ciułacz dorobkiewicz z małego miasta) dać chlać za darmo to nigdy nie odmówi...
Przecież każda forma nachapania się jest dobra, no a potem będzie co innym opowiadać!

A poza tym:
- jaka firma, taka integracja i impreza,
- jakie małżeństwo, taka zdrada.
;oP

Nie gadaj że tylko drobni ciułacze tak robią.
Widziałem jak panowie/panie na wysokich stołkach z kilkoma dyplomami elokwentni na takich wyjazdach robili z siebie szmaty i wycieruchy jak wyłaziła nawet nie słoma z butów tylko łajno się z nich wylewało. Jak darmowe żarcie jedli jak świnie mimo że na co dzień stać ich na lepsze frykasy--ale to było za darmo więc można było ugryźć i resztę wyrzucić.
Nie ważne jakie masz wykształcenie jakie dochody i dobrobyty jeśli w twojej naturze jest zbydlęcenie to po gorzale zawsze wychodzi. U jednych mniej u innych więcej
Widzisz, sęk w tym, że człowiek z klasą nigdy świni z siebie nie zrobi!

Dyplom, a choćby i trzy nie dają certyfikatu wiedzy, inteligencji, dobrego smaku, elegancji i dobrego wychowania, Świadczą tylko o uporze w dążeniu do osiągnięcia celu jakim jest wysoki stołek.
Dlatego zawsze dziwi mnie utożsamianie osób niby wykształconych i z kilkoma dyplomami z osobami kulturalnymi i na poziomie, co najwyżej mają tylko łatwiejszy dostęp do darmowego koryta...
I właśnie o tym mówię że ktoś po zawodówce może a nawet ma więcej kultury osobistej i poszanowania dla drugiej osoby niż ten co ma kwity dyplomy i wyższy stołek po dupą.

Napisał(a): Antek73 -

gość
Antek73
lusi50
Antek73 Bo tam można :)))))
W domu to musiał/musiała by szukać jakiegoś lokum skombinować lewą kasę itd... Na takiej integracji wszystko jest na miejscu włącznie z pokoje na sex. Zdrada leży niestety w naturze człowieka od zarania dziejów i mimo tak zwanej rozwiniętej cywilizacji i ogłady nadal kusi nas to co zakazane. Nie ma faceta który by się nie obejrzał za inną kobietą choćby nie wiem jak był szczęśliwy w swoim związku,nie ma kobiety żeby nie obejrzała się za facetem jw.
Taka już nasza natura!!!!!!
Co to jest poligamia---wielożeństwo bigamia---też wielożeństwo
A co to jest małżeństwo????NUDA
Więc nie dziw się że takie rzeczy się dzieją a jeszcze jak jest gorzał to puszczają wszystkie hamulce w myśl powiedzenia które zawsze się sprawdza Dupa pijana dupa sprzedana :)
"Głowa piana to dupa sprzedana " Antoś !! :))))) "Tak to Leciało":D
u mnie się mówi trochę inaczej ale sens ten sam :DDDDDD
jak już to - baba pijana , dupa sprzedana :)))
Dlatego nie napisałem baba/kobieta bo zaraz dostał bym po grzbiecie że jestem męska szowinistyczna świnia :))))))) Niestety faceci też tacy są jak trzeźwy i siedzi w domu to jest cacy grzeczniutki bo kobita pilnuje na czas w domu,jak pojedzie na integracje sam to do póki się nie napije to obrączkę trzyma na palcu no a jak trochę wódeczki to już obrączka do kieszeni i kota nie ma myszy harcują :)))))
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Co dzieje sie na wyjazdach integracyjnych
  • wyjazdy integracyjne forum
  • sex totalnie pijana forum
  • imprezy integracyjne a zdrady forum
  • zdrada wyjazd integracyjny
  • po wyjeździe integracyjnym
  • żona pijana dupa sprzedana forum
  • wyjazd integracyjny zdrada
  • kobiety na wyjazdach integracyjnyczh forum
  • zdrada forum