Komentarze (133)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Marcin -

Hasło dla naszych orłów:My Polacy tak mamy raz przegramy raz wygramy ale nigdy się nie podamy bo honor i dumę polski mamy i Lewandowski strzela dla naszych orłów piękne pod poprzeczki bramy a Fabiański broni naszej bramy dlatego my Polacy nikogo się nie obawiamy i trzy punkty zawsze zdobywamy
Odpowiedź (0)

Napisał(a): BMW -

Pokaż mi swoich urzędników -PNPN, a powiem Ci ,gdzie jest Twoje miejsce -72.
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): janpolski -

Panowie organizatorzy !!! Dlaczego robicie z siebie idiotów nazywając "biedronki" "Orłami" ?? Jeśli w rzędzie ustawi się 11 manekinów, to przez założenie na nich koszulek z godłem Polski, manekiny nie staną się orłami, a tylko polskimi manekinami !!! Nie licząca się w Europie amatorska reprezentacja K. Górskiego dokonała rzeczy niezwykłych, niewiarygodnych, pokonała czterech zawodowych mistrzów świata Anglie, Argentyne, Włochy i Brazylie, zostając trzecią drużyną świata, więc piłkarze Górskiego na miano "Orłów" w pełni sobie zasłużyli przynosząc Polsce dume, uznanie i szacunek nie tylko piłkarskiego świata! A co Polsce przyniosła reprezentacja Smudy na Euro 2012, a obecnie Fornalika ?? Wstyd i kompromitacje !!! Przez Waszą głupote panowie organizatorzy "biedronki" Fornalika uwierzą, że są "ORŁAMI" !!!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): edmund 111098 -

Polacy nic sie nie stało nic sie nie stalo polacy nic sie nie stalo!!! Hahha (((:
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Ryszard Neroj -

Czarnogóra przegrać ma a, Polska wygrać ma

Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): pzpn -

DLACZEGO GRACIE W KWALIFIKACJI: po co tam chcecie jechac .pieniadze dajcie dla polskich dzieci
Odpowiedź (0)

Napisał(a): AveJa -

a ja lubie frytki z kura no bo wygra Czarnogóra
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz