22
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń117
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +0
22 ppt ?

wymysliłem sobie przed spaniem, super śniadanie (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

wymysliłem sobie przed spaniem, super śniadanie

Napisał(a): ireneo -

Owładnęło mną jedno pragnienie, Szybko zasnąć i obudzić się tuż przed śniadaniem, super
Pojawił się problem. A co jak się nie obudzę? Nigdy już nie będę jadł śniadań, Przepadnie mi to super.
Pojawił się problem więc musi być rozwiązanie. I znalazłem takie super.. Odżyję. Bo jak, raz się nie obudzić i po śniadaniu?! Super to nie byłoby. Nie ma wyboru. Muszę odżyć. I niech mi nikt nie wmawia, że tak być nie może. Mam już boga, który tej powrotnej pobudki dopilnuje. Zainteresowanych informuje, że mam tylko 144 tysiące miejsc. Więcej nie mogę.
INTERIA.PL

Re: wymysliłem sobie przed spaniem, super śniadanie

Napisał(a): ~Wiesia -

hm...śmieszą mnie takie deklaracje.
Dla jednych takie mleko jest super, dla innych nie. I tyle.
Mi mleko nie szkodzi, a dostarcza super wartości, co czy moich chorobach, w tym dużej ostoporozie jest zbawienne.
Rozumiem ,że innym może szkodzić, ale to wcale nie znaczy ,żę jest tylko jedno "super" zdanie.
Badania naukowców sa bardzo różne, jedno je chwalą, a inni nie.
Każdy jest inny....trzeba dorosnąć, aby wygłaszać...a co tam, mów co chcesz.

Napisał(a): ~edemptor -

~Wiesia hm...śmieszą mnie takie deklaracje.
Mi mleko nie szkodzi, a dostarcza super wartości, co czy moich chorobach, w tym dużej ostoporozie jest zbawienne.
Rozumiem ,że innym może szkodzić, ale to wcale nie znaczy ,żę jest tylko jedno "super" zdanie.
Dla wielu argumentem na picie odzwierzęcego mleka jest Ca(wapń) broń przeciwko osteoporozie.Jeżeli tak jest,to znaczy,że w krajach,gdzie jest bardzo wysokie spożycie mleka zapomina się o tej dolegliwości.Natomiast w krajach ,gdzie spożycie mleka jest o wiele mniejsze,mamy do czynienia z pandemią osteoporozy.
Czy tak jest ? Zainteresowani będą szukać odpowiedzi.
Innym argumentem jest wartość odżywcza.Dla cielaka na pewno tak,tak samo jak dla niemowlaka najlepszym pokarmem jest mleko kobiety.Ale dorosły facet przy cycu :?:
Dietetycy starej szkoły bardziej skupiają się na makroskładnikach.Obecnie idzie się w kierunku gęstości odżywczej,czyli ile witamin i mikroskładników przypada na jedną kilokalorię.
Przykładowo w mleku kozim na 1kcal mamy 2,1mg Ca
A np.w jarmużu na 1 kcal przypada 5,4mg Ca

Napisał(a): ~Saladyn -

~edemptor
~Wiesia hm...śmieszą mnie takie deklaracje.
Dla wielu argumentem na picie odzwierzęcego mleka jest Ca(wapń) broń przeciwko osteoporozie.Jeżeli tak jest,to znaczy,że w krajach,gdzie jest bardzo wysokie spożycie mleka zapomina się o tej dolegliwości.Natomiast w krajach ,gdzie spożycie mleka jest o wiele mniejsze,mamy do czynienia z pandemią osteoporozy.
Czy tak jest ? Zainteresowani będą szukać odpowiedzi.
Innym argumentem jest wartość odżywcza.Dla cielaka na pewno tak,tak samo jak dla niemowlaka najlepszym pokarmem jest mleko kobiety.Ale dorosły facet przy cycu :?:
Dietetycy starej szkoły bardziej skupiają się na makroskładnikach.Obecnie idzie się w kierunku gęstości odżywczej,czyli ile witamin i mikroskładników przypada na jedną kilokalorię.
Przykładowo w mleku kozim na 1kcal mamy 2,1mg Ca
A np.w jarmużu na 1 kcal przypada 5,4mg Ca
Ktoś, kto chce być dietetykiem musi skończyć szkołę, w której musi zdać egzaminy z tego co tam wykładają: tzn, że dawka wit C to 90mg, a wyższa zabija, o mleku, to co napisałeś, no i że tyjemy od tłustego, a w marchewce jest wit A...
Dzięki wielkie za to, że dietetyk, który ma świadomość i wolę aktualizowania wiedzy nie musi schodzić do podziemia, bo nikt nie odbierze prawa wykonywania zawodu i nie jest związany procedurami - jak to jest u lekarzy.
Obrazek

~dfg Przed spaniem zmień koniecznie pampers!
jak nie trzymasz moczu to trzeba leczyć. Ktoś cie oszukał . Pampersy stosuje się doraźnie, np. po operacjach. Nie pozwól prawactwo by was ciągle kitowali. Nie pozwólcie sobą pomiatać, bo aż żal.

w odpowiedzi mogłem być wobec ciebie niesprawiedliwy. Demencja usprawiedliwia pampersy. Wnioskuję ja po tym, że nie potrafisz zapamiętać loginu i hasła. Inaczej byś się logował.

~dfg
ireneo
w odpowiedzi mogłem być wobec ciebie niesprawiedliwy. Demencja usprawiedliwia pampersy. Wnioskuję ja po tym, że nie potrafisz zapamiętać loginu i hasła. Inaczej byś się logował.
Gdybyś nie miał demencji starczej, to byś nie założył pampersa na głowę! Rozumiem że przez otwory na nogi źle widać, dlatego piszesz głupoty!
Ponieważ chcę ci pomóc, to nie zgłaszam niemerytoryczności. Wnioskuję u ciebie demencję. Poczytaj mój temat. Daj sobie pomóc. Jutro nie, ale we wtorek twoim przypadkiem będę mógł się zając.

~dfg
ireneo
~dfg
ireneo
Gdybyś nie miał demencji starczej, to byś nie założył pampersa na głowę! Rozumiem że przez otwory na nogi źle widać, dlatego piszesz głupoty!
Ponieważ chcę ci pomóc, to nie zgłaszam niemerytoryczności. Wnioskuję u ciebie demencję. Poczytaj mój temat. Daj sobie pomóc. Jutro nie, ale we wtorek twoim przypadkiem będę mógł się zając.
Ty jesteś jednak nieszczęśliwym i samotnym człowiekiem. Kup sobie przynajmniej kota, ale uważaj co ci n ie ucieknie jak poczuje smród z pampersa!
Z myślą o tobie temat wzbogaciłem o kilka przykładów najprostszych, auto diagnozujących stopień otępiałości. Spróbuj. będziesz miał zajęcie, które przede wszystkim przyniesie tobie pożytek.

.

ireneo]
~dfg][cytat kogo=ireneo][cytat kogo=~dfg][cytat kogo=ireneo [cytat kogo=~dfg Przed spaniem zmień koniecznie pampers!
w odpowiedzi mogłem wzbogaciłem o kilka przykładów najprostszych, auto diagnozujących stopień otępiałości. Spróbuj. będziesz miał zajęcie, które przede wszystkim przyniesie tobie pożytek.

.
nie wykluczam, że przy resztkach empatii, przy otępieniu dręczysz się cudzym losem. Tu jestem z dzieckiem. piątym. Po dyplomie od czerwca. Podążyła w szukaniu wiedzy moim śladem. Wiadomo, tata pomoże.Zdjęcie nieostre z zamierzenia. Ale tobie o sztuki chodzi, prawda? Na upartego możesz pomniejszyć i zobaczyć urodę dziewczyny. Moją masz w awatarze.
Załączniki:
« Wróć do tematów
Do góry strony: wymysliłem sobie przed spaniem, super śniadanie