63
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi39
  • Ocen na +0
63 ppt ?

Wynajem i wykup mieszkania (40)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Wynajem i wykup mieszkania

Napisał(a): Maciek79 -

Cześć
Trafiłem na ofertę Polskiego Budownictwa Czynszowego. Oferują mieszkania w 39 miastach w Polsce, które najpierw można wynajmować a potem wykupić. Na poczet ceny wykupu zaliczają czynsz, który się opłaca. Przymierzam się do wzięcia kredytu na mieszkanie i teraz się zastanawiam, czy poczekać z tym (i tak bulę za wynajem) i wynająć u nich a po paru latach wziąć mniejszy kredyt. Spotkaliście się z takim rozwiązaniem? Więcej tutaj: www.czynszowka.pl i tutaj: www.pbcsa.pl. Mają też profil na fejsie:https://www.f(...)ekt.PBC
INTERIA.PL

Re: Wynajem i wykup mieszkania

Napisał(a): Maciek79 -

Podbijam temat. Więcej szczegółów:

• Oferujemy mieszkania przeznaczone pod wynajem w 39 miastach w Polsce.
• Już po czwartym roku najmu (najpóźniej po siódmym) mieszkanie będzie można wykupić a w poczet ceny zostanie zaliczony skumulowany, regularnie opłacany czynsz z okresu najmu, pomniejszony o koszty utrzymania lokalu.
• Cena wykupu lokalu będzie znana już przy podpisywaniu Umowy Przedwstępnej Najmu, a co za tym idzie Klient znajdzie się w komfortowej sytuacji – kilka lat przed wykupem będzie znał ostateczną cenę lokalu i tym samym może zaplanować swój budżet.
• Klient nie będzie przywiązany do jednej lokalizacji. Jeśli znajdzie pracę w innym mieście, to może zamienić lokal na inny z zasobów PBC S.A.
• Powierzchnia mieszkań wynosi od 30 do 88 metrów kwadratowych.
• Lokale będą przygotowane w dwóch modelach: standardowym i indywidualnym. To od Klienta będzie zależało, czy chce wprowadzić się do gotowego mieszkania, czy będzie chciał je dostosować do swoich potrzeb.
• Osiedla, na których zostaną wybudowane wielorodzinne domy, będą wyposażone w niezbędną infrastrukturę handlowo-usługową. Domy znajdą się w zielonym otoczeniu, w towarzystwie placów zabaw i szlaków komunikacyjnych, które ułatwią szybki dojazd do centrum.
• Teren osiedla będzie strzeżony i monitorowany.
• Mieszkania będą ultranowoczesne, bo wyposażone w Jednostkę Centralną – Panel PBC. Dzięki niemu z poziomu mieszkania będzie można m.in. zamówić zakupy z osiedlowego sklepu, umówić na wizytę do fryzjera, czy opłacić bieżące rachunki. Dzięki Panelowi PBC lokator będzie mógł sterować niemal wszystkim w domu, np. natężeniem światła, czy regulować temperaturę.
• Niewątpliwie zaletą projektu jest to, że może z niego skorzystać niema każdy: od studenta, który wynajmuje mieszkanie przez młode małżeństwa, które nie stać na kredyt po pracodawców, którzy mogą wynająć lokal PBC dla pracownika a w przyszłości go wykupić.
• Przystąpienie do Projektu PBC jest niezwykle proste. Wystarczy założyć na stronie www.czynszowka.pl Indywidualne Konto Klienta i uzupełnić je o podstawowe dane. Założenie konta jest formalnym potwierdzeniem chęci uczestnictwa w projekcie, a samo konto ma dodatkową funkcjonalność – jest kanałem komunikacyjnym między Klientem a Spółką.

Napisał(a): ivonka30 -

Dokładnie. Gdy szukaliśmy z mężem mieszkania w Rzeszowie, trafiliśmy do tego serwisu http://zajawki.pl/
Jeżeli chodzi o Podkarpacie to nie ma większej bazy z ofertami wynajmu mieszkań. W Rzeszowie podoba mi się również to, że jest to 2x tańsze miasto od takiej Warszawy. Rzeszów ma również swój specyficzny klimat, który bardzo sobie cenię.

Napisał(a): gość -

Informacyjnie: Developer JW Construction organizuje 15 czerwca wyprzedaż mieszkań (Zdziarska 40 w Warszawie) m.in. na inwestycjach Osiedle Światowida, Villa Campina, Lewandów Park, czy Zielona Dolina. Np. mieszkanie 77,60m2 na Osiedlu Światowida przecenione z 7tys. na 6tys. zł/m2.

Napisał(a): hania72 -

Tak, tylko ile to kosztuje miesięcznie?! Zapewne nie jest dostępne na przeciętne polskie wynagrodzenie coś a'la kieszonkowe:)
Jest tam ktoś z czynszówek??? Moż zaproponować coś dla samotnej matki z maleńkim dzieckiem.Matka mimo,że ma 2 fakultety i przyszłość naukową pozostaje w naszym polskim specyficznym klimacie społecznym pozostawiona samej sobie i alimentom w niewysokiej kwocie a pracę może rozpocząć najwcześniej od X2013. Proszę się odezwać z propozycją.
Jaki jest koszt miesięczny takiego wynajmu np. w Bydgoszczy czy Toruniu?

Witam prosze ciebie o wpłatę do 15 zł na rodzine która z pożarze straciła cały swój dobytek o bardzo prosze o pomoc nie zmuszamy nikogo do wpłaty lecz bardzo proszę.

PL 38 9475 1013 0005 6502 3000 0010
nazwa odbiorcy: krzysiek
tytułem : darowizna

Napisał(a): Marcin9000 -

Jeżeli chcesz wynająć szybko i sprawnie, oraz bez żmudnych poszukiwań i zbędnych formalności mieszkanie na terenie Warszawy w dobrej cenie zapraszam na stronęhttp://www.Bi(...)ajmu.pl . Codziennie nowe oferty mieszkań a dzięki profesjonalnemu podejściu pracowników udaję się wytargować atrakcyjną cenę najmu mieszkania. Sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony z ich usług. Pozdrawiam

Kapitał zakładowy firmy to 100 000 PLN. Na stronie brak informacji odnośnie sposobów finansowania projektu. Nie wiadomo czy spółka będzie właścicielem lokali czy jedynie pośrednikiem w ich wynajmie. Być może będzie dzierżawić lokale mieszkalne celem ich podnajmu. Nie podają stawek czynszu, a jedynie informację o wysokości kaucji (dwunastokrotność czynszu).

Siedzę w najmie dość długo i mam jako takie wyobrażenie o tym biznesie, jednak proponowany przez nich model biznesowy nie mieści mi się w głowie. Sądzę, że firma ma duży potencjał, żeby przekonsumować wpłacone kaucje i się zwinąć.
Co więcej - mam nieodparte przeczucie, że sposób działania podobny jest do znanej kiedyś Car Wash Investment. Obym się mylił.

Maciek79 Cześć
Trafiłem na ofertę Polskiego Budownictwa Czynszowego. Oferują mieszkania w 39 miastach w Polsce, które najpierw można wynajmować a potem wykupić. Na poczet ceny wykupu zaliczają czynsz, który się opłaca. Przymierzam się do wzięcia kredytu na mieszkanie i teraz się zastanawiam, czy poczekać z tym (i tak bulę za wynajem) i wynająć u nich a po paru latach wziąć mniejszy kredyt. Spotkaliście się z takim rozwiązaniem? Więcej tutaj: www.czynszowka.pl i tutaj: www.pbcsa.pl. Mają też profil na fejsie:https://www.f(...)ekt.PBC
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wynajem mieszka z moliwoci wykupu warszawa
  • wynajem mieszkania z moliwoci wykupu warszawa
  • polskie budownictwo czynszowe s.a. opinie
  • mieszkanie na wynajem z moliwoci wykupu w toruniu
  • mieszkania PBC Warszawa
  • polskie budownictwo czynszowe
  • polskie budownictwo czynszowe opinie
  • czynszowka
  • mieszkanie na wynajem z moliwocia wykupu w toruniu
  • wynajem mieszkania z moliwoci wykupu poznan