64
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi39
  • Ocen na +0
64 ppt ?

Wynajem i wykup mieszkania (40)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Wynajem i wykup mieszkania

Napisał(a): gość -

Kontynuując mój poprzedni post (ten powątpiewający w realność przedsiewzięcia), uważam że w dzisiejszych warunkach istnieją dwa sposoby na własne NOWE lokum poniżej cen rynkowych:
- budowa domu systemem gospodarczym (o ile masz grunt)
- zebranie grupy zapaleńców, stworzenie spółdzielni i budowa budynku częściowo z wkładu budowlanego członków, częściowo z kredytu.

Cóż, może myślę zbyt tradycyjnie.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~falik -

Aarek Ja znalazłem fajną stronkę na której mozna znaleźć miszkania do wynajęcia, szybki kontakt i duzo ofert.http://www.do(...)y.info/
Tak jak pisał kolega wcześniej , sprawdziłam i jak tak rozłożyć to na kilkanaście lat to chyba faktycznie trzeba pomyśleć o kupnie i wymiksować się z tego wynajmu w końcu.

Napisał(a): ~majka99 -

~falik
Aarek Ja znalazłem fajną stronkę na której mozna znaleźć miszkania do wynajęcia, szybki kontakt i duzo ofert.http://www.do(...)y.info/
Tak jak pisał kolega wcześniej , sprawdziłam i jak tak rozłożyć to na kilkanaście lat to chyba faktycznie trzeba pomyśleć o kupnie i wymiksować się z tego wynajmu w końcu.
Dokładnie, jeżeli ma się możliwość zaciągnięcia kredytu, to lepiej się nie zastanawiać, tylko brać i kupić mieszkanie. Wynajmowanie przez dłuższy okres czasu nie jest dobrą perspektywą na przyszłość. Kupując mieszkanie jakoś tworzysz w pewnym sensie swoją przyszłość. A mieszkanie przecież zawsze można sprzedać, jeśli nagle się stwierdzi, że to nie to. Można tanio wynajmować, jak np. whttp://www.na(...)ej.pl/, jednakże to nie jest twoje i nie inwestujesz w nic

Napisał(a): ~Andrzejlat -

Bardzo sprawnie działają panowie z PMS Poland -www.pmspoland.pl. Szybko zaczęli organizować najemców, przygotowali mój lokal na Służewcu, ustalili wysokość czynszu, stworzyli umowy. Mam nadzieję, że za niedługo kogoś znajdą odpowiedniego. Póki co jestem bardzo zadowolony z kontaktu.

Napisał(a): ~jacek -

Ja bym jednak był za tym żeby raczej ostatecznie kupować mieszkania na własność, zwłaszcza w tym okresie kiedy sa naprawdę tanie, tak jak teraz, a standard mamy taki sam lub wyższy. Bardzo ładne są mieszkania w Rzeszowie na Osiedlu Sikorskiego w stanie deweloperskim, BOZ Development sporo osób teraz kupuje, bo może za kilka lat już będą droższe

Napisał(a): ~Kinia -

Dokładnie, jeżeli ma się możliwość zaciągnięcia kredytu, to lepiej się nie zastanawiać, tylko brać i kupić mieszkanie. Wynajmowanie przez dłuższy okres czasu nie jest dobrą perspektywą na przyszłość. Kupując mieszkanie jakoś tworzysz w pewnym sensie swoją przyszłość.
Uwielbiam takie podejscie. Czy zniewolenie na większość życia kredytem to przyszłość? Wolność? Stabilizacja? Ja i tak nie miałabym poczucia, że mieszkam na swoim. To nie moje, to banku. Wiem, że mało kto może sobie pozwolić dziś na kupno mieszkania bez kredytu, ale skoro tak jest, to dlaczego demonizujemy rynek wynajmu? Nie jest na nim wcale tak źle, a może być jeszcze lepiej, patrząc choćby po tym, jak rozwija się działalność organizacji takich jak Stowarzyszenie Mieszkanicznik.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wynajem mieszka z moliwoci wykupu warszawa
  • wynajem mieszkania z moliwoci wykupu warszawa
  • polskie budownictwo czynszowe s.a. opinie
  • mieszkanie na wynajem z moliwoci wykupu w toruniu
  • mieszkania PBC Warszawa
  • polskie budownictwo czynszowe
  • polskie budownictwo czynszowe opinie
  • czynszowka
  • mieszkanie na wynajem z moliwocia wykupu w toruniu
  • wynajem mieszkania z moliwoci wykupu poznan