64
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi39
  • Ocen na +0
64 ppt ?

Wynajem i wykup mieszkania (40)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Wynajem i wykup mieszkania

Napisał(a): ~jestem16 -

~IGNACYY Ja zdecydowanie wolę kupić nowe mieszkanie, jestem na etapie załatwiania kredytu, planujemy zakup nowego w Prądnik Parku w Krakowie od dewelopera Gama-M. Jak ktoś zna okolice to wie że świetne miejsce.
My również zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania od dewelopera: http://www.mo(...)-solacz
Mieszkanie jest pod klucz więc sami je wykończymy, tak jak będziemy chcieli :)
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Adam77 -

Żyję z wynajmu mieszkań w stolicy. Największą konwersję mam przez www.zamieszkaj48.pl, bo jedno ogłoszenie kieruje się od razu na wszystkie popularne portale związane z wynajmem nieruchomości. Jak jesteś najemcą to też skorzystasz. System działa solidnie i nie miałem żadnych nieporozumień do tej pory. Dzięki nim rzeczywiście oszczędzam na reklamie i nie tracę czasu na oddzielne dodawanie ogłoszeń. Dobra sprawa.

Napisał(a): ~bobi45 -

Dobre warunki cenowe zaproponowała mi firma  Property Management Service Poland, opłaca mi się taka współpraca. Płacę im co miesiąc za obsługę wynajmu, plus jednorazowo musiałem zapłacić za znalezienie lokatorów – suma summarum myślę, że i tak wychodzę na tym korzystnie bo odpadają mi koszty jeżdżenia do mieszkania, pobierania pieniędzy, sprawdzania czy mi ludzie nie zdewastowali M, bo tym się właśnie to biuro zajmuje też.

Napisał(a): ~Antek -

Ja z moją narzeczoną kupiłem mieszkanie w małej miejscowości nad morzem w okolicach jeziora Gardno. Przeurocze miejsce dla młodych par z dziećmi. Osiedle Lubicz w Rowach spełnia wymagania najbardziej wymagającym parom. Osiedle zbudowane na planie zamkniętej enklawy z wewnętrznym parkingiem. Osiedle jest również ogrodzone i zamknięte dla osób postronnych dzięki czemu stwarza bezpieczny teren dla dzieci.

Napisał(a): ~Krystian -

Zobaczcie proszę ofertę apartamenty Lubicz w Rowach. Jeżeli poszukujecie lokum blisko morza i jeziora to moim zdaniem najlepsza opcja dla Was. Maja bardzo dobrą lokalizacje w mieście bo jest bardzo blisko do morza. Budownictwo wykonane na wysokim poziomie. Osiedle godne polecenia każdej młodej rodzinie bo osiedle jest ogrodzone i bezpieczne

Napisał(a): miki888 -

Naprawdę dobry licencjonowany zarządca nieruchomości to Grzegorz Całkiewicz z warszawskiego Property Management Service Poland. Kiedyś mi pomagał w zakupie nieruchomości. Obyło się bez żadnych wpadek jakościowych, a później zlecałem wynajem, ale tylko przez rok zanim nie ogarnąłem się samodzielnie.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wynajem mieszka z moliwoci wykupu warszawa
  • wynajem mieszkania z moliwoci wykupu warszawa
  • polskie budownictwo czynszowe s.a. opinie
  • mieszkanie na wynajem z moliwoci wykupu w toruniu
  • mieszkania PBC Warszawa
  • polskie budownictwo czynszowe
  • polskie budownictwo czynszowe opinie
  • czynszowka
  • mieszkanie na wynajem z moliwocia wykupu w toruniu
  • wynajem mieszkania z moliwoci wykupu poznan