11
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń61
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +1
11 ppt ?

Wynajem mieszkania w Warszawie (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Wynajem mieszkania w Warszawie

Napisał(a): ~Ireneusz -

Cześć. Tak, wydaje mi się, że przez agenta nieruchomości będzie najszybciej i najpewniej. Z doświadczenia mogę ci polecić Eugeniusza Jaworskiego jak sprzedawałem mieszkanie to on mi bardzo pomógł. Zadzwoń, pogadaj, powiedz o co ci dokładnie chodzi.

Napisał(a): ~Witek15 -

~Ireneusz Cześć. Tak, wydaje mi się, że przez agenta nieruchomości będzie najszybciej i najpewniej. Z doświadczenia mogę ci polecić Eugeniusza Jaworskiego jak sprzedawałem mieszkanie to on mi bardzo pomógł. Zadzwoń, pogadaj, powiedz o co ci dokładnie chodzi.
Właśnie. Też jestem zdania, że to najlepsze rozwiązanie. Mam dom w Wilanowie i też będą się zastanawiał nad sprzedażą, tak więc i mi taki namiar do pana Jaworskiego się przyda. Dzięki!

Napisał(a): ~Marcelinka951 -

Ja również korzystałam z usług Pana Jaworskiego z Remax i jestem zadowolona. Jego największym atutem jest to, że sprawdza wynajmujących, przez co można być pewnym, że lokatorzy nie zniszczą mieszkania i będą płacić na czas.

Napisał(a): ~jago65 -

Zdałem się na początku roku na kompleksowe pośrednictwo w wynajmie jakie prowadzi PMSPoland i to była dobra decyzja. Nie ma mnie w PL przez większą część roku, więc taki ktoś na miejscu kto by doglądał, szukał najemcy, pobierał opłaty itp. bardzo się przydaje.

Napisał(a): Jojeczko -

Wynająć komuś mieszkanie? Rzeczywiście nie jest to łatwe, bo ludzie są różni i nigdy nie wiadomo, na kogo się trafi i czy ten ktoś będzie płacił. Może przyda się tutaj zarządzanie najmem nieruchomości od firmy zewnętrznej:https://frapp(...)omosci/ najlepiej poczytać o co chodzi, ale jak nie będzie się miało czasu i możliwości na kontrolowanie stanu mieszkania, może być to przydatne.

Napisał(a): ~Komny -

Przedzwoń sobie do Eugeniusza Jaworskiego 603 195 624, on się zajmuje nieruchomościami w południowej Warszawie. Telefonicznie możesz się zapytać czy zajmuje się lokalami użytkowymi bo szczerze nie wiem. Ja za jego pośrednictwem kupiłem mieszkanie. Ze współpracy jestem zadowolony, dobry agent
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wynajem mieszkania w Warszawie