8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń40
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +1
8 ppt ?

Wynajem mieszkania w Warszawie (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Wynajem mieszkania w Warszawie

Napisał(a): ~Ireneusz -

Cześć. Tak, wydaje mi się, że przez agenta nieruchomości będzie najszybciej i najpewniej. Z doświadczenia mogę ci polecić Eugeniusza Jaworskiego jak sprzedawałem mieszkanie to on mi bardzo pomógł. Zadzwoń, pogadaj, powiedz o co ci dokładnie chodzi.

Re: Wynajem mieszkania w Warszawie

Napisał(a): ~Witek15 -

~Ireneusz Cześć. Tak, wydaje mi się, że przez agenta nieruchomości będzie najszybciej i najpewniej. Z doświadczenia mogę ci polecić Eugeniusza Jaworskiego jak sprzedawałem mieszkanie to on mi bardzo pomógł. Zadzwoń, pogadaj, powiedz o co ci dokładnie chodzi.
Właśnie. Też jestem zdania, że to najlepsze rozwiązanie. Mam dom w Wilanowie i też będą się zastanawiał nad sprzedażą, tak więc i mi taki namiar do pana Jaworskiego się przyda. Dzięki!

Re: Wynajem mieszkania w Warszawie

Napisał(a): ~Marcelinka951 -

Ja również korzystałam z usług Pana Jaworskiego z Remax i jestem zadowolona. Jego największym atutem jest to, że sprawdza wynajmujących, przez co można być pewnym, że lokatorzy nie zniszczą mieszkania i będą płacić na czas.

Re: Wynajem mieszkania w Warszawie

Napisał(a): ~jago65 -

 Zdałem się na początku roku na kompleksowe pośrednictwo w wynajmie jakie prowadzi PMSPoland i to była dobra decyzja. Nie ma mnie w PL przez większą część roku, więc taki ktoś na miejscu kto by doglądał, szukał najemcy, pobierał opłaty itp. bardzo się przydaje.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wynajem mieszkania w Warszawie