Wyniki badania zachowań konsumenckich Agencji Freebee (79)

Temat dotyczy artykułu: Wyniki badania zachowań konsumenckich Agencji Freebee

Jedno z najczęściej powtarzanych ostatnio stwierdzeń to "ogromna część dokonywanych w Polsce zakupów ma miejsce w internecie". Już prawie połowa (48 proc.) polskich internautów kupuje online. Entuzjazm panujący wokół zakupów w sieci, wśród retailerów tradycyjnych może budzić obawę, że nadchodzi kres stacjonarnych sklepów.

Komentarze (79)

Dodaj komentarz

Napisał(a): --- -

Może wreszcie padną galerie :-). Tylko gdzie prostaki będą się lansować ?
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): qwer -

W markecie, który codziennie włącza niskie ceny, cena 3-metrowego przedłużacza do słuchawek wynosi 24 zł, w internecie taki przedłużacz można kupić za mniej niż 10 zł.
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): PO!eby -

Chum sie retailers to nia of dprzedawcow delslicxnuch???
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Mb -

W Polsce jest za duzo sklepow w stosunku do klientów a zarobki sa mniejsze niz za granicą.W Anglii tez byla tedencja zamykania sklepow ale teraz znowu wszystko wraca.Zakupy przez internet sa wygodne ale ludzie i tka beda wracac do sklepow...
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): sas -

Bułki na śniadanie też w internecie będziemy kupować?
Odpowiedzi (4)
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Patriota -

W Polsce z uwagi na spektakularne upadki dużych sieci sklepowych jak Marcpol, Macro, ograniczenie rozwoju sieci Biedronka czy redukcja inwestycji przez TEsco oraz zamykanie wszelakich małych sklepów w wielu miastach wskazuje, że Polacy po prostu nie mają pieniędzy. Bo w Europie Zachodniej ludzie kupują i przez internet i w sklepach stacjonarnych a w Polsce dopóki połowa ludzi nie będzie miała dostępu do internetu to nie będzie możliwości aby ten internet wygrała z powszechną Polską biedą zwykłych prywatnych ludzi. Nie kupują bo nie mają nie stać bo połowę zarobków oddają państwu a państwo strzyże ich jak tylko może.
Odpowiedzi (13)

Napisał(a): Polak -

W internecie kupuje się bzdety. To co jest konieczne do życia i bytu kupuje się w sklepach. Nie piszcie idiotyzmów, bo kupno telewizora, pralki czy smartfona przez internet, w dużych ilościach nie jest podstawą do pisania, że przez internet tak bardzo dużo się kupuje. Robicie pianę w mózgach ludzi.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Max -

A potem zdziwienie ,że kupiliście syf, bo zamiast zobaczyć w sklepie to czytacie przepłacone , oszukane opinie w internecie. Bez sklepów stacjonarnych będziecie kupować syf i nawet się nigdy o tym nie dowiecie, że konkurencyjny produkt był lepszy.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): m -

WSZYSTKIEGO nie mozna kupic ,chodzi o to ze sa rzeczy ktore czlowiek kupi w Internecie a sa takie ktore NIE kupi I to nie dlatego ze nie ma ich w Internecie ,[one sa] ale kupujacy woli kupic w sklepie.
Odpowiedzi (2)
Dodaj komentarz