Reklama

23
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi12
  • Ocen na +0
23 ppt ?

wypiekacz do chleba (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: wypiekacz do chleba

Napisał(a): -

Podbijam temat bo ostatnio mnóstwo moich koleżanek mówi o tym, że zaczęło piec chleb ;) I jedna nawet swoje dzieło kiedyś przyniosła mi do spróbowania i musze przyznać, że było przepyszne - bo dodała do niego ziarenka, które lubię i był fajnie przyprawiony więc bardzo mi zasmakowałCO do samego wypiekacz to tez jedynie te z moulinexu: Link - przychodzą mi do głowy. Z innymi styczności nie miałam.

Napisał(a): Gorenje -

Wypiekacz do chleba to świetna sprawa w dzisiejszych czasach, kiedy na dobrą sprawę nie do końca wiadomo, czy to, co kupujemy w sklepie jest przygotowane z naturalnych składników itp. Poza tym nic nie zastąpi zapachu świeżo upieczonego chleba roznoszącego się po całym domu, a na dodatek jaka satysfakcja kiedy domownicy pochwalą nasz wypiek! :) Dołączamy garść sprawdzonych przepisów - nie tylko na zwykłe chleby, ale i na coś słodszego: Link :)

Na magicznej planecie maja taki dość dobry wypiekacz do chleba. Jak ktoś lubi domowy chleb, taki jak u babci, to obowiązkowo w coś takiego powinien zainwestować, bo raz, ze się opłaca, a dwa ma się potem dużo przyjemności z jedzenia pysznego chlebka.

Tak, na magicznej widziałam Moulinexa za trochę więcej niż 300 zł, podobno bardzo fajny wypiekacz - jak tylko się dorobię, to na pewno kupię, bo jestem w fazie eko i staram się większość posiłków przygotowywać z naturalnych produktów w domu. A domowy chlebek - pycha :)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wypiekacze do pieczywa bezglutenowefo
  • jaki wypiekacz do chleba bezglutenowego
  • wypiekacz do chleba opinie
Do góry strony: wypiekacz do chleba