Wytrzymaj z gadułą w pracy! (7)

Wytrzymaj z gadułą w pracy!

Temat dotyczy artykułu: Wytrzymaj z gadułą w pracy!

Już sama jej obecność wystarczy, by skutecznie zepsuć wam nastrój. Znacie jej wszystkie małe i duże problemy. Przez jej gadulstwo nie możecie się skoncentrować na pracy... Na szczęście jest sposób na gadułę!

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Konwalia -

Można zwariować z osobą,która cały czas gada,gada i gada. Jest moją przełożoną i bardzo inteligentną oraz bystrą osobą. Ale aż mi w głowie dudni od jej klekotu: długiego, codziennego, na wysokich tonach, często są to wypowiedzi na pograniczu wrzasków. Oszaleć mi kiedyś przyjdzie. Staram się, oprócz tematów służbowych, niewiele mówić,aby jej nie prowokować! A i tak gada. Czasami, jak jej słucham, to sobie wyobrażam,że biorę taki przyrząd do oklejania taśmą paczek i zaklejam jej tę paskudną jadaczkę! Marzę o chwili ciszy w pokoju. Ale tej brak, bo jeśli nie skrzeczy czegoś do mnie, to do innych osób w pokoju albo do rozmówcy przez telefon. Boże, niech ona wreszcie zamilknie-tak często mówię w myślach. A potem zostaje po godzinach, bo przecież jest tyle pracy...
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Zuzek -

Gaduła, z którą mam do czynienia w pracy ciągle narzeka. Już od rana jest niewyspana, co komunikuje kazdej wychodzącej osobie. Zatem do 9 potrafię to słyszeć 5 razy...
Coś cię boli? Gadułę też. Tylko bardziej. Zakladamy się z kolezankami, że jak któraś przyjdzie ze zlamaną ręką, to gadułę i tak coś będzie boleć bardziej. Singielka, ktora zna się na wszystkim najlepiej i nas, żony i matki, poucza. Rada?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ona -

wszystkie gaduły które udają że nie widzą ze gadają do siebie samego uważam za chamskie i niekulturalne,nie ,nie przytakuję nie będę karmić krwiopijców,żeby facet nawijał 1,5 godziny bez minuty przerwy trzeba być porąbanym wampiry energetyczne
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Leon -

Tak to okropne zwłaszcza gdy gadułą jest mężczyzna.
Przychodzi późno do pracy w okolicach 11-tej 12-tej bo może i chce wszystko i wszystkich podporządkować sobie załatwić od razu to co powinien załatwić w godzinach rannych, tylko jego sprawa jest najważniejsza reszta ludzi się nie liczy, myśli że jest taki obrotny i przebiegły a to po prostu leń. Nie chce mu się przyjść wcześniej do pracy bo po co może pospać i tak załatwi wszystko od ręki bo każdy ma go dosyć.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antygadula -

a ja zakładam słuchawki i nic więcej nie słyszę:)wtedy praca wre i nikt nie przeszkadza, przecież nic nie słyszę:)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): nie znosze gadulstwa -

nie uciekam, ani nie robie zadnych sztuczek,wystarcza moj naturalny wzrok !.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): słuchaczka -

a co zrobić jeśli gaduła to twoja szefowa?!
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz