436
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń24 tys.
  • Odpowiedzi176
  • Ocen na +80
436 ppt ?

Wzrost poparcia PO (177)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Wzrost poparcia PO

Napisał(a): ~karol -

~Ala Chodzę zawsze na wybory , ale nigdy na nich nie głosowałem i nie zagłosuje , bo PO jest przeciwko wszystkiemu co się robi dla dobra Polski i Polaków, to przestępcza organizacja antypolska która okradała przez ostatnie 8 lat majątek narodowy i Polaków!
Nie to co PiS oni sa święci bo tak mówi rydzyk a Kościół nie kłamie nie?? Ciemny lud się wykrusza. I żeby było jasne PO to złodzieje i to jest prawda ale PiS jest jeszcze gorszy jak bedę miał do wyboru zagłosuję na złodziei z PO szkoda że zawsze tak jest że głosuje się na mniejsze zło:(

Napisał(a): ~goscKOP -

gość To głosuj na te pisowska bandę niekompetentnych cwaniaków, która rozpieprza i wycina wszystko, co jeszcze zostało w tym kraju do rozpieprzenia. Ale pewnie dostałaś 500+ i dlatego wolisz PIS ? Gratulacje.

Popaprancy sami nie wierza,ze ktos by chcial na nich glosowac. Banda rozkradajaca Polske!!!!

Napisał(a): ~gosc -

~karol
~Ala Chodzę zawsze na wybory , ale nigdy na nich nie głosowałem i nie zagłosuje , bo PO jest przeciwko wszystkiemu co się robi dla dobra Polski i Polaków, to przestępcza organizacja antypolska która okradała przez ostatnie 8 lat majątek narodowy i Polaków!
Nie to co PiS oni sa święci bo tak mówi rydzyk a Kościół nie kłamie nie?? Ciemny lud się wykrusza. I żeby było jasne PO to złodzieje i to jest prawda ale PiS jest jeszcze gorszy jak bedę miał do wyboru zagłosuję na złodziei z PO szkoda że zawsze tak jest że głosuje się na mniejsze zło:(
Idiota jestes jezeli myslisz,ze ktos jeszcze glosowac na tych POPAPRANCOW mieli swoje 5 min. a kradli 8 lat !!

Napisał(a): sarna -

irusiowj
stasiek
gość To głosuj na te pisowska bandę niekompetentnych cwaniaków, która rozpieprza i wycina wszystko, co jeszcze zostało w tym kraju do rozpieprzenia. Ale pewnie dostałaś 500+ i dlatego wolisz PIS ? Gratulacje.
tego co banda Powska przez 8 lat nagrabiła i sprzedała -zniszczył-i wasz guru Balcerowicz to tylko 2 wojna światowa przebiła peowskich niszczycieli w niszczeniu Polski
Olaboga, a jak tok, to co dojna drużyna doi już prawie drugi rok? Toć one, ta dojna zmiana cały rok pięćsetek brali z pełowskiego kufra., kumo.
Oj tam, przecież to na nasze Polskie dzieci, więc "życz a będzie Ci życzone" ;-)

Napisał(a): ~wicedyro -

Sondaż dla Rzeczpospolitej jest tak samo wiarygodny jak sama gazetka !
Mimo nagonki medialnej ( szczególnie media niemieckie ) poparcie dla PiS jest na dużym poziomie i nic nikomu nie zmalało.
Oczywiście platformiane matoły chciałyby powrócić do koryta ale narazie to nie możliwe - PiS ma zdecydowaną przewagę i mogę się założyć o wszystko że następne wybory wygrywa PiS z jeszcze większą przewagą niż poprzednie !
Media niemieckie mają Polaków za głupów ale głupami jest mały procent społeczeństwa ( to ci co popierają nowoczesną PO PSL ...).
To dla nich są sondaże wychwalające PO...
Kto uwierzy że po tylu aferach PO ma 27 procent poparcia ??? No bez jaj...!!!

Napisał(a): irusiowj -

sarna
irusiowj
stasiek
tego co banda Powska przez 8 lat nagrabiła i sprzedała -zniszczył-i wasz guru Balcerowicz to tylko 2 wojna światowa przebiła peowskich niszczycieli w niszczeniu Polski
Olaboga, a jak tok, to co dojna drużyna doi już prawie drugi rok? Toć one, ta dojna zmiana cały rok pięćsetek brali z pełowskiego kufra., kumo.
Oj tam, przecież to na nasze Polskie dzieci, więc "życz a będzie Ci życzone" ;-)
Płacę podatki i wolałbym mieć wpływ na kieszonkowe dla rodziców tych dzieci, bo z tej mojej składki idą. Trudno, mam nadzieję, że nie zmniejszy to Twojego dzisiejszego szczęścia, ale nie był to dobry pomysł. Poza tym wskazałem, że bez "zasług: POprzedników, to tej kasy na biedne dzieciaki by nie było:)
Zatem to rujnowanie ośmioletnie jest ,mocno przesadzone

Napisał(a): sarna -

irusiowj
sarna

Płacę podatki i wolałbym mieć wpływ na kieszonkowe dla rodziców tych dzieci, bo z tej mojej składki idą. Trudno, mam nadzieję, że nie zmniejszy to Twojego dzisiejszego szczęścia, ale nie był to dobry pomysł. Poza tym wskazałem, że bez "zasług: POprzedników, to tej kasy na biedne dzieciaki by nie było:)
Tak samo nie masz wpływu na "kieszonkowe" polityków różnej maści, więc lepiej tym dzieciom dać niż.. No i żeby nie było, też płacę podatki i nie ma zmiłuj;-)

Napisał(a): irusiowj -

sarna
irusiowj
sarna

Tak samo nie masz wpływu na "kieszonkowe" polityków różnej maści, więc lepiej tym dzieciom dać niż.. No i żeby nie było, też płacę podatki i nie ma zmiłuj;-)
A niech mają, zabierać nie będę. Mam obawy, czy wydolą z tą dobroczynnością. Z poprzednich lat podatek miliardowy medialny był dobrym zastrzykiem nagłej gotówki. Już go nie będzie i tu może pokazać się sęk, a po nim dziura budżetowa. Ale, życzę im dobrze:)

Napisał(a): szanel59 -

~gosc
~karol
Idiota jestes jezeli myslisz,ze ktos jeszcze glosowac na tych POPAPRANCOW mieli swoje 5 min. a kradli 8 lat !!
To co piszesz to czysta demagogia.Jakbym slyszal polskezbawa-wiem,ale nie powiem.Reasumujac- ilu czlonkow Platformy siedzi w wiezieniu?Jezeli "kradli" nalezy ich posadzic a nie tak jak robi Pic ludzi przeciwko ktorym prowadzone sa postepowania prokuratorskie robi sie Prezesami Spolek Skarbu Panstwa.Vide-p.Obajtek burmistrz Pcimia w Energii
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wzrost poparcia PO