436
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń24 tys.
  • Odpowiedzi176
  • Ocen na +80
436 ppt ?

Wzrost poparcia PO (177)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Wzrost poparcia PO

Napisał(a): sarna -

irusiowj A niech mają, zabierać nie będę. Mam obawy, czy wydolą z tą dobroczynnością. Z poprzednich lat podatek miliardowy medialny był dobrym zastrzykiem nagłej gotówki. Już go nie będzie i tu może pokazać się sęk, a po nim dziura budżetowa. Ale, życzę im dobrze:)
A to, wszystko polityka, obiło mi sie o uszy , że jak PO wygra wybory, to oni dają i na pierwsze dziecko , więc kasa będzie?;-)
INTERIA.PL

Napisał(a): irusiowj -

sarna
irusiowj A niech mają, zabierać nie będę. Mam obawy, czy wydolą z tą dobroczynnością. Z poprzednich lat podatek miliardowy medialny był dobrym zastrzykiem nagłej gotówki. Już go nie będzie i tu może pokazać się sęk, a po nim dziura budżetowa. Ale, życzę im dobrze:)
A to, wszystko polityka, obiło mi sie o uszy , że jak PO wygra wybory, to oni dają i na pierwsze dziecko , więc kasa będzie?;-)
Acha, więc to już pod samorządowe. Ale żeby nie było tak dobrze to Morawiecki dał zielone światło na trzykrotną podwyżkę za parkowanie w centrach. Zamiast trzy za godzinę, będzie dziewięć. Czy nie zaczyna się szukanie kasy? Już teraz unikam jazdy tam, gdzie za parkowanie ze mnie zdzierają. Nie wiem czy jeździsz, czy korzystasz prywatnie z samochodu, to nie jest mały wydatek, więc zaczyna się:).

Napisał(a): ~szaareczek -

głosowałem na PiS i będę głosował,i żaden sondaż tego nie zmieni,chce iść na emeryturę w wieku-65lat,i sam o tym decydować,chcę aby rozliczyć tych wszystkich sędziów,którzy się zaliczają do jakiejś tajemniczej kasty,i nie chce w Polsce terrouchodźców,a platfusy tz PEŁO i te KŁODY niech sie wezmą do roboty bo już nikt na nich robił,nie będzie,śmieciówek nie będzie,nie będzi zmuszania ludzi do pracy na czarno we własnym państwie.a każdy partyjniak zostanie rozliczony -czy to z pzpr,czy z zsl czy z sd.dobrze by było żeby się inspexcia pracy przyjżał tez obecnie umowom na tzw1/2etatu lub1/4etatu,dobrze aby ktoś takie umowy przynamniej zaczął sprawdzać.

Napisał(a): ~gość -

~Ala Chodzę zawsze na wybory , ale nigdy na nich nie głosowałem i nie zagłosuje , bo PO jest przeciwko wszystkiemu co się robi dla dobra Polski i Polaków, to przestępcza organizacja antypolska która okradała przez ostatnie 8 lat majątek narodowy i Polaków!
I dlatego teraz PiS przez 4 lata ukradnie dwa razy tyle. Do jeszcze większego, niż za PO, nepotyzmu, arogancji, kumoterstwa, kolesiostwa, lapówkarstwa, itd. dochodzą wyższe pensje i rozrost administracji, wojska, spólek SP, inwestycje, zakupy i wydatki bez przetargów, i Bóg wie co jeszcze. O demontażu państwa, wojska, demokracji, sądownictwa, prokuratur, mediów, prawa zgromadzeń, swobód obywatelskich, stosunków zagranicznych, niszczeniu przyrody, szkolnictwa, wypaczania historii, szczucia i jątrzenia Polaków, ustanowienia nowej rasy "dobrych panów", zakazie aborcji, badań prenatalnych i antykoncepcji, wprowadzenia inwigilacji i cenzury, państwa policyjnego i jednoosobowej dyktatury na wzór rozwiązań bolszewickich, czczenia bandytów jakimi byli "żoldacy wyklęci", itd. lepiej nawet nie mówić. Godzisz się na to ? To brawo ! Trzeba jednak być obywatelem i czuć się odpowiedzialnym za swój kraj i swoje życie. Zmądrzej i następnym razem zaglosuj. Przez takich baranów jak ty, mamy to co mamy. Naprawiać będziemy przez następne 10 lat.

irusiowj
sarna
Acha, więc to już pod samorządowe. Ale żeby nie było tak dobrze to Morawiecki dał zielone światło na trzykrotną podwyżkę za parkowanie w centrach. Zamiast trzy za godzinę, będzie dziewięć. Czy nie zaczyna się szukanie kasy? Już teraz unikam jazdy tam, gdzie za parkowanie ze mnie zdzierają. Nie wiem czy jeździsz, czy korzystasz prywatnie z samochodu, to nie jest mały wydatek, więc zaczyna się:).
Iruś, ale za PO też były podwyżki i jakoś nikomu nie przeszkadzały, pamiętam początek roku zawsze zaczynał się od podwyżek, jak nie prądu to, gazu , a o tych mniejszych nawet nie wspomnę, a teraz takie larum.

sarna
irusiowj
sarna
Iruś, ale za PO też były podwyżki i jakoś nikomu nie przeszkadzały, pamiętam początek roku zawsze zaczynał się od podwyżek, jak nie prądu to, gazu , a o tych mniejszych nawet nie wspomnę, a teraz takie larum.
o 300% robię larum. We Wrocławiu, to centrum powiększają każdego roku:( Już raz mi po roku wysłali kwit, bo parkowałem tam gdzie centrum jeszcze nie było, a okazało się że było. Ale mnie wnerewili:) Pewnie, zapłaciłem z jakimiś odsetkami. Gdyby to było z 3zet na 3,5, no to jeszcze. Ale aż tak?

irusiowj o 300% robię larum. We Wrocławiu, to centrum powiększają każdego roku:( Już raz mi po roku wysłali kwit, bo parkowałem tam gdzie centrum jeszcze nie było, a okazało się że było. Ale mnie wnerewili:) Pewnie, zapłaciłem z jakimiś odsetkami. Gdyby to było z 3zet na 3,5, no to jeszcze. Ale aż tak?
No to musisz sie na rowerek przesiąść to z parkowaniem nie będzie kłopotu;-)
A tak poważnie, jeszcze trochę , a będziemy jeszcze więcej płacić bo samochodów coraz więcej , a miejsc parkingowych coraz mniej. Np/ widzę / to na moim osiedlu, sa dni kiedy nie ma gdzie postawić samochodu.

sarna
irusiowj o 300% robię larum. We Wrocławiu, to centrum powiększają każdego roku:( Już raz mi po roku wysłali kwit, bo parkowałem tam gdzie centrum jeszcze nie było, a okazało się że było. Ale mnie wnerewili:) Pewnie, zapłaciłem z jakimiś odsetkami. Gdyby to było z 3zet na 3,5, no to jeszcze. Ale aż tak?
A tak poważnie, jeszcze trochę , a będziemy jeszcze więcej płacić bo samochodów coraz więcej , a miejsc parkingowych coraz mniej. Np/ widzę / to na moim osiedlu, sa dni kiedy nie ma gdzie postawić samochodu.
Już w ubiegłym roku zacząłem jeździć tramwajami. tak. Wrażenie było wielkie, bo wtedy zdarzyło mi się to od 30 lat pierwszy raz. I dzisiaj też, zwłaszcza, że godziny między 15-tą a 16-tą to korki murowane. Z tego powodu wolałbym PRL, parkowałem gdzie dojechałem, a dojechałem zwykle zawsze na czas:")

irusiowj
sarna
Już w ubiegłym roku zacząłem jeździć tramwajami. tak. Wrażenie było wielkie, bo wtedy zdarzyło mi się to od 30 lat pierwszy raz. I dzisiaj też, zwłaszcza, że godziny między 15-tą a 16-tą to korki murowane. Z tego powodu wolałbym PRL, parkowałem gdzie dojechałem, a dojechałem zwykle zawsze na czas:")
No , a teraz żeby zdążyć na czas, trzeba co najmniej o godz wcześniej wyruszyć;-)
A najlepiej jeździć busem, w czasie jazdy można sobie poczytać ,ewentualnie drzemkę strzelić i gdzieś korki mieć;-))
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wzrost poparcia PO