436
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń24 tys.
  • Odpowiedzi176
  • Ocen na +80
436 ppt ?

Wzrost poparcia PO (177)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Wzrost poparcia PO

Napisał(a): irusiowj -

sarna
irusiowj
sarna
irusiowj o 300% robię larum. We Wrocławiu, to centrum powiększają każdego roku:( Już raz mi po roku wysłali kwit, bo parkowałem tam gdzie centrum jeszcze nie było, a okazało się że było. Ale mnie wnerewili:) Pewnie, zapłaciłem z jakimiś odsetkami. Gdyby to było z 3zet na 3,5, no to jeszcze. Ale aż tak?
No to musisz sie na rowerek przesiąść to z parkowaniem nie będzie kłopotu;-)
A tak poważnie, jeszcze trochę , a będziemy jeszcze więcej płacić bo samochodów coraz więcej , a miejsc parkingowych coraz mniej. Np/ widzę / to na moim osiedlu, sa dni kiedy nie ma gdzie postawić samochodu.
Już w ubiegłym roku zacząłem jeździć tramwajami. tak. Wrażenie było wielkie, bo wtedy zdarzyło mi się to od 30 lat pierwszy raz. I dzisiaj też, zwłaszcza, że godziny między 15-tą a 16-tą to korki murowane. Z tego powodu wolałbym PRL, parkowałem gdzie dojechałem, a dojechałem zwykle zawsze na czas:")
No , a teraz żeby zdążyć na czas, trzeba co najmniej o godz wcześniej wyruszyć;-)
A najlepiej jeździć busem, w czasie jazdy można sobie poczytać ,ewentualnie drzemkę strzelić i gdzieś korki mieć;-))
Drzemkę, w Twoim wieku? ej, Sarenko? Ja robię to samo co reszta - smartfon i szukam jakiego miłego esa albo czyjej miłej obecności gdzieś tam:)
INTERIA.PL

Napisał(a): ~ket -

Ha ha ha ,według kogo traci poparcie,według liberalno-lewackich mediów do których zaliczam
dzisiejszą Rzeczpospolitą która to właśnie celowo ZNIEKSZTAŁCIŁA słowa Marii Lepeu która kandyduje na prezydenta Francji.Jak taka gazeta może być OBIEKTYWNA.
Moi znajomi nie chcą wypowiadać się na temat PełO.
Doskonale pamiętają 8-nie rządy PO-PSL.,rzady złodziei.

Napisał(a): ~wkurzony -

gość To głosuj na te pisowska bandę niekompetentnych cwaniaków, która rozpieprza i wycina wszystko, co jeszcze zostało w tym kraju do rozpieprzenia. Ale pewnie dostałaś 500+ i dlatego wolisz PIS ? Gratulacje.
Ciekawe czy Ty nie bierzesz 500+ Bo może nie możesz ale jakbyś mógł to byś brał i nadal byś narzekał Ty cymbale

~Margoo To są bzdury !!!! Poparcie dla PiS maleje ???!!!! Dlaczego ??? Że Niemcy przeforsowali Tuska ?!? Głupoty !
No właśnie, dlaczego? Prezes Polski może jeszcze przegłosować ustawę o ustawicznym wzroście poparcia dla PIS

Napisał(a): ~wyborcapodatnik -

Chodzę zawsze na wybory , ale .... po PiSie też wypłyną kwiatki jak po każdych wyborach , jeszcze nie zdarzyło się w Polsce by rządzący byli prawi, sprawiedliwi,uczciwi i działali dla dobra kraju- jak na razie to do polityki pchaja się cwaniaki , gołodupce, i dbający tylko o swoje pełne kieszenie,konta, i swoje rodzinki i kolesiostwo

Napisał(a): sarna -

irusiowj
Drzemkę, w Twoim wieku? ej, Sarenko? Ja robię to samo co reszta - smartfon i szukam jakiego miłego esa albo czyjej miłej obecności gdzieś tam:)
Nie jeździsz busami to nie wiesz;-) Nie jednemu młodemu po nocnej balandze głowa sie kiwa , a taka drzemka, to relaks wręcz;-))

sarna
irusiowj
Nie jeździsz busami to nie wiesz;-) Nie jednemu młodemu po nocnej balandze głowa sie kiwa , a taka drzemka, to relaks wręcz;-))
Ha, ha, a toś mi przypomniała, kiedy byłem młody. Miałem 250 ml w łepetynie i zataczałem się w tramwaju. A lat miałem 19. Nie spałem. Na przystanek wysiadłem z całkiem całkiem rusycystką:) Chyba dzisiaj są za leniwi:)

Napisał(a): sarna -

irusiowj Ha, ha, a toś mi przypomniała, kiedy byłem młody. Miałem 250 ml w łepetynie i zataczałem się w tramwaju. A lat miałem 19. Nie spałem. Na przystanek wysiadłem z całkiem całkiem rusycystką:) Chyba dzisiaj są za leniwi:)
Nie wiem, ale w porównaniu z Tobą, to chyba raczej mają słabe głowy;-))
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wzrost poparcia PO